Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

" güven_savar " Senaryosu .....

+21
JoJo
ogulcajaN
fth_bolu
yeliz
Nehir94
oguler
Duygusu
CmL®
DaghanH
JiLeT
aysi_dağhan
mhe_25
efe sever
Ezqi~ferman
EL!FF
xxx
gözde can
crazystyle
eloif
yqmur
güven_savar
25 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

" güven_savar " Senaryosu ..... Empty
MesajKonu: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:01 am

Buradan " güven_savar " Adlı Arkadaşımızın Senaryolarını Takip Edebilirsiniz ........

Sohbet Etmeyin , Sohbet Edenler Ceza Alacak ......

Sohbet Edenler i 1 Sefer Uyarırım 2. Sefer Ban Cezası Alır ... ( İtiraz Kabul Etmiyorum ) ....

En son Je T'aime tarafından Ptsi Tem. 12, 2010 2:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : " güven_savar " Senaryosu ..... Pusuda10
Takımı : " güven_savar " Senaryosu ..... Fb10

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:35 am

120-Geçmişe Dönüş

En son güven_savar tarafından Salı Ağus. 03, 2010 5:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:41 am

Bunun Hepsini Okuyabileceğimi Sanmıyorum ....
Çok Uzun Yazmışsın Maşşallah ....
" güven_savar " Senaryosu ..... 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:45 am

ya diğer konuda herkes kısa yazıyosun diye üstüne gitmiş yagmurun..uzun tuttum ben de okuyosunuz madem diye " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ama okuyan çıkmazsa kısaltırım benim daha çok işime gelir bölüm sayısı uzamış olur " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:47 am

Yok Tmm Güzeel Olmuş Valllaha Okudum Hepsini .......
Hadi Bakalım Hayırlısı .... İyi Düşünmüşsün Bu Arada ...
Sahte Para Falan ......
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:52 am

sağol ya beğenmene sevindim..çok şey var aklımda ama hepsi planlı ilerledikçe daha da iyi olacak zaten..umarım yani " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : " güven_savar " Senaryosu ..... Cilgin10

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:56 am

hayırlı olsun güzel olmuş fkt yarın sabaha kadar mı bekleyeceğiz ya? :(
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 11:05 am

ya yagmur heycan olsun biraz 1 gün 1 gün iyidir " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 hem benim de çok vaktimi alıyo bilerek baya uzun tutuyorum bu kadar okumayı seven bi forummuşuz " güven_savar " Senaryosu ..... 743856 e haliyle böyle olacak..bide önceden yazıp öyle yayınlamayı düşündüm ama sizin tepkinize isteklerinize göre küçük oynamalar da yapabilirim.eşzamanlı gitsin bu yüzden..ama merak etmeyin her sabah girer girmez hazır olacak.. tşkler bu arada " güven_savar " Senaryosu ..... 914327
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 2:30 pm

İnş. Devamı Gelir .......
Gerçekten Güzel Yazmışsın ......
Replik Koyarsan 2-3 Tane Her Bölümde O Zaman Daha İyi Olur ......
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 3:01 pm

valla mertti galiba dimi sağol önerin için : ) dikkate alıcam onu ben de fark ettim efe'nin dönüşünü mantıklı bişeye bağlıyım derken uzattım replikleri az tuttum haklısın.

devamı gelicek tabi ben de devam etmek istiyorum da burayı gören pek olmuyo heralde ya da diğerleri beğenmedi yorum gelmemiş hiç böhüüüü : ( " güven_savar " Senaryosu ..... 743856
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 3:05 pm

Yok Herkes Dağhan Dizi Bölümüne Kilitlendi .......
O Yüzden ....
Bide Evt Mert ......
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 7:07 pm

Biraz sonra koyayım mı yeni bölümü var mı takip eden bi ses verin millet :roll:
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : " güven_savar " Senaryosu ..... Keyifl10

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 7:51 pm

Bende takip ediyorum!!! ve tek kelimeyle BAYILDIM senaryona " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 " güven_savar " Senaryosu ..... 9072...Cidden süper olmuş kutluyorum seni, hem acayip akıcı olmuş hem de çok mantıklı getirmişsin devamını, mantıklı olmasını da geçtim acayip özgün olmuş olayı Bekir'e bağlaman, seni içten bir şekilde kutluyorum... " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 Ama senaryonun bu kadar güzel ve akla yatkın bir senaryo olması beni hiç şaşırtmadı çünkü dediğim gibi forumdaki öteki konulardaki yorumlarından da zaten belli ediyordun ne kadar yaratıcı ve mantıklı bir insan olduğunu (genelde ikisi bir arada zor bulunur " güven_savar " Senaryosu ..... 9072) Ne diyim devamını sabırsızlıkla bekliyorum, çok merak ettim devamını...Ama sakın az kişi takip ediyor diye yazmayı bırakma çünkü acayip sevdim ben senin senaryonu devamını okumayı çok isterim, zaten zamanla gelir insanlar da, en kötü bir kaçını biz çağırırız " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 Ne diyim süpersin devamı gelmeli... " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 Yarın sabah saat kaçta bilgisayarlarımızın başında olalım? " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

En son eloif tarafından Paz Tem. 04, 2010 8:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:13 pm

of elif naptın sen ben senin bu yorumunla bi oturuşta 10 bölüm yazarım şimdi o kadar gaza getirdin bak " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 çok sevindim çok mutlu oldum yorumuna teşekkür ederim ya " güven_savar " Senaryosu ..... 914327

dediğim gibi planlı her şey..yazmaya kaldı.sürprizlerim var..bence iyi gidecek senaryo bi aksilik olmazsa bakalım..

ya bide görmüyolar mı burayı yoksa sevmiyolar mı senaryo okumak anlamadım..gördüğün gibi yorum geldikçe insanın şevki artıyo önemli yani umarım bikaç kişi daha bari takip eder yorum yazar.yine de azimliyim devam ettirmeyi düşünüyorum.. : )

yeni bölüm hazır ama bikaç düzeltme yapıcam gece..geç saatlerde koyarım ben buraya geç yatıyorum zaten o yüzden sabah dedim okursunuz diye.sabah ne zaman girersen görürsün hiç farketmez..tamam

bi yorum daha gelir de flood olmaz umarım ben koyana kadar bu arada " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:31 pm

Gaz vermeye çalışmamıştım yalnızca gerçekleri söylüyordum, cidden bayıldım senaryona, bence Tims o üç beceriksiz senaristi kovup yerine seni almalı cidden uzun bir zamandan beri izledğim en güzel bölümdü " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 (tek farkı bu bölümü izlemedim okudum, okurken bile beni bu kadar etkilediğine göre bir de bunu çekseler Allah bilir kafayı yerdim, bu iyi anlamdaydı, ben garip bir kişiliğim çok mutlu olduğum da da kafayı yiyebiliyorum " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ) Yok senaryo okumayı fazla sevmiyor bu forum ben onu anladım, ama emin ol ben senin reklamını yapıyorum ( Bugün paylaştığım videonun altına senin senaryonun linkini koydum görsünler diye " güven_savar " Senaryosu ..... 9072) , insan toplıycam, biraz gelsinler de senaryo nedir onu görsünler " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 Bende geç yatıyorum, yatmadan okur yorumumu da yaparım " güven_savar " Senaryosu ..... 914327
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : " güven_savar " Senaryosu ..... Nerdey10

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:41 pm

ya bilader okurken sanki filmi izliyomuşum gibi oldum hadi koy ölcem meraktan ya " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:45 pm

tamam madem bu kadar şey yaptınız bu koymadan önceki son yorumum..son düzeltmeleri yapıyorum 1 saate koyucam söz..hadi ben kaçar o zaman yalnız bi yorum daha gelsin flood'a süper modumuz mert çok kızıyor " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 crazystyle çok sevindim beğendiğine sağol " güven_savar " Senaryosu ..... 743856 geliyor birazdan
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 8:58 pm

O zaman son yorum benden, sen çok iyi bir senaristsin öyle ki hem bu kadar iltifat alıyorsun hem de buna rağmen hala eskisi gibi bir dediğimizi iki etmiyorsun, başka biri olsa "hayırrrrr ne zaman dediysem o zaman yayınlarım" demeye başlardı, sen biz daha fazla çatlamayalım diye acele ediyorsun....Ben iyi ki Timur Savcı değilim valla, yoksa şu an üç senaristi işsiz bırakmış olurdum " güven_savar " Senaryosu ..... 9072...Buna cevap yazmanı beklemiyorum, sen cevabını 2.bölümle vermiş olacaksın zaten " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:09 pm

121-Zor Yıllar

En son güven_savar tarafından Salı Ağus. 03, 2010 5:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:23 pm

güzel fakat aslıyla efe birbirinden çabuk ayrıldı yaşadıkları duyguları bize daha içerikli anlatmanı isterdim
bide aslıyla efe ayrılıyor sonra aslı güvene sarılıyor
bnce ne güven ona sarılmalıydı bu gördüklerinni karşısında
nede aslı eğer güvenden ayrılacaksa güvene daha fazla bunu yaşmatmamalıydı
ama yinede bn beğendim ve diğer bölümü dört gözle bekliyorum ...
crazystyle
Üye
Üye
crazystyle

Ruh Hali : " güven_savar " Senaryosu ..... Nerdey10

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:28 pm

çok gusel yani ilk i gibi " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ama biraz kısa olmuş sanki tabi sen daha iyi bilirsin ama bna öyle geldi ama yinede harika " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:35 pm

:affraid: Aman tanrım Su....... 😢 Ayyyy yine çok güzel bir bölümdü....Valla senin senaryolar varken ben bir daha Kavak Yelleri'ni seyretmem, müthiş olmuş yaaa, özellikle sonunu öyle bir bitirmişsin ki içimden ağlamak geldi...Özellikle "ama şunu unutma...bu hayat bana hep ikinci şansı verseydim keşke demeyi öğretti" lafı ve ardındanda Su'nun otobüsünün yuvarlanması beni çok etkiledi...Devamı yarın akşam mı? Çok sabırsızlanıyorum yaaa acaba ne oldu Su'ya, ayyy yoksa Bekir Aslı'ya zarar mı verecek, hadi Aslı'yı geçtim daha kötüsü bu gidişle Efe'ye zarar verecek 😢 Sen de Efe'yi öldürmezsin değil mi :" güven_savar " Senaryosu ..... 529494: Süpersin cidden yaaa.... " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

Bu arada Yağmurcum bence güzel bir sahneydi ya...Hani neticede Aslı ve Efe ordaki buluşmaları dostane yorumlanabilir Güven tarafından...Kaldı ki ikisi de suçlu o anda Güven takip ettiği için Aslı ise söylemediği için...Yani Aslı zaten yok Güven'e sarılmış yok sarılmamış umrunda değil ki kız şokta, ne kadar ben söyledim kimse inanmadı dese de ölmüş olduğunu düşündüğün "neredeyse kocanın" 4 yıl sonra ölmemiş olduğunu öğrenmek, bir insanın şoka girmesi için başlı başına bir sebep...Eee zaten Güven'de Aslı'yı kaybetmek istemiyor, yani Aslı ve Efe arasında birşey olmadıkça maskesini takınmalı ve sanki Aslı'yı anlıyormuş gibi davranmalı yoksa onu büsbütün kaybeder...Yani tabii bence....Bak yine gevezeliğim tuttu, oysa ilk yorumu ben yapıcaktım, üçüncülüğe düştüm :x :" güven_savar " Senaryosu ..... 529494:
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:45 pm

bnce güvenin bir suçu yok(onu sevdiğimden değil tabiki " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ) sonuçta aslı nın başına kötü birşey gelirse yanında olup onu kurtarırım diye düşünmüştür.
Aslı:Nee..Nereye?
Efe: Şimdi bişey sorma..zamanı gelicek..sadece bekle…

Aslı:.olmaz.bırakmam seni.böyle gidemezsin.şimdi olmaz (koluna yapışır) hani konuşacaktık bana anlatıcaktın ya...efe…nolur yapma böyle

Efe:Yine gelicem.bak bu sefer her şey düzelicek..sabret olur mu ? (aslı kafasını hayır şeklinde sallar ) herkesin iyiliği için..bizim için....(yanağına öpücük kondurur ordan hızla uzaklaşır.)

buranın pekte dostane olduğunu düşünmüyorum zaten onlar dost olmazki sonuçta'neredeyse kocası olucaktı onun...

bu arada hoşuma gitti ya snki grçk kavak yellerini tartışır gibi oldum " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:47 pm

yqmur demiş ki:
güzel fakat aslıyla efe birbirinden çabuk ayrıldı yaşadıkları duyguları bize daha içerikli anlatmanı isterdim
bide aslıyla efe ayrılıyor sonra aslı güvene sarılıyor
bnce ne güven ona sarılmalıydı bu gördüklerinni karşısında
nede aslı eğer güvenden ayrılacaksa güvene daha fazla bunu yaşmatmamalıydı
ama yinede bn beğendim ve diğer bölümü dört gözle bekliyorum ...

teşekkür ederim yorumun için ve beğendiğine sevindimm : )

şimdi çabuk ayrıldılar çünkü efe aslı'nın yanında konuşamazdı Bekir'in ona ne söyleyeceğini bilemezdi o yüzden.
ben şey diye düşündüm..ikinci buluşmaları olacak tabii ki o zaman hem aslı bu çektirdikelrini son zamanlardaki işte tişört asmaları falan soracak çünkü bizim efe öyle bişey yapmazdı bu konusulcak.. hem efe 4yıl nerde oldugunu anlatacak asıl o zamana sakladım detayları...
ha evet şimdi de olabilirdi ama gelen telefon işi bozdu " güven_savar " Senaryosu ..... 9072
diğer konu; sonuçta aslı'nın kafası karışık bi halde allak bullak olmuş güven'in sarılması normal çünkü onu kaybetmeyi göze alamaz hep destek oldu yine destek oluyor ha biz olmazdık o ayrı ama o oluyor hem o an aslı ağladığı için de biraz o sarılma oldu..şöyle bişey var bide arkadaşlar efe geldi ama aslıyla sevgili olacak değiller illaki ama olabilirler de bunu zaman göstersin " güven_savar " Senaryosu ..... 743856

crazystyle demiş ki:
çok gusel yani ilk i gibi " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ama biraz kısa olmuş sanki tabi sen daha iyi bilirsin ama bna öyle geldi ama yinede harika " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

teşekkür ederimm çok sevindim beğendiğine sağol ama ilkinden uzun olması lazım yanılmıyorsam " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

eloif demiş ki:
:affraid: Aman tanrım Su....... :S Ayyyy yine çok güzel bir bölümdü....Valla senin senaryolar varken ben bir daha Kavak Yelleri'ni seyretmem, müthiş olmuş yaaa, özellikle sonunu öyle bir bitirmişsin ki içimden ağlamak geldi...Özellikle "ama şunu unutma...bu hayat bana hep ikinci şansı verseydim keşke demeyi öğretti" lafı ve ardındanda Su'nun otobüsünün yuvarlanması beni çok etkiledi...Devamı yarın akşam mı? Çok sabırsızlanıyorum yaaa acaba ne oldu Su'ya, ayyy yoksa Bekir Aslı'ya zarar mı verecek, hadi Aslı'yı geçtim daha kötüsü bu gidişle Efe'ye zarar verecek :S Sen de Efe'yi öldürmezsin değil mi :" güven_savar " Senaryosu ..... 529494: Süpersin cidden yaaa.... " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

Bu arada Yağmurcum bence güzel bir sahneydi ya...Hani neticede Aslı ve Efe ordaki buluşmaları dostane yorumlanabilir Güven tarafından...Kaldı ki ikisi de suçlu o anda Güven takip ettiği için Aslı ise söylemediği için...Yani Aslı zaten yok Güven'e sarılmış yok sarılmamış umrunda değil ki kız şokta, ne kadar ben söyledim kimse inanmadı dese de ölmüş olduğunu düşündüğün "neredeyse kocanın" 4 yıl sonra ölmemiş olduğunu öğrenmek, bir insanın şoka girmesi için başlı başına bir sebep...Eee zaten Güven'de Aslı'yı kaybetmek istemiyor, yani Aslı ve Efe arasında birşey olmadıkça maskesini takınmalı ve sanki Aslı'yı anlıyormuş gibi davranmalı yoksa onu büsbütün kaybeder...Yani tabii bence....Bak yine gevezeliğim tuttu, oysa ilk yorumu ben yapıcaktım, üçüncülüğe düştüm :(

bu flood olayı beni bitircek 3. kez alıntı yapmak zorunda kaldım özel bi izin çıkarsak bu başlık için mert ne dersin " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

yok ya yeni dirilttik daha öldürmem belki de hiç öldürmem belli olmaz " güven_savar " Senaryosu ..... 9072 ama bekir'in bişeyler yapmak isteyeceği kesin...teşekkür ederim ben de yorumun için yine sevindirdin beni devamını bilmiyorum ama akşamdan önce olmaz herhalde...
bu arada ikinci paragrafın nerdeyse aynı benm yagmura demek istediklerimle ama siz uyarın beni devamlı ben de hata yapabilirim sonuçta..

neyse beğendiğinize çook sevindim arkadaşlar..... :cheers:
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: " güven_savar " Senaryosu .....   " güven_savar " Senaryosu ..... EmptyPaz Tem. 04, 2010 10:56 pm

bn sevgili olsunlar demiyorum zatende orası kafamı karıştırmıştı biraz güvene haksızlık olur ama yni aslı ve efe birbirlerini unutamamıştır ama senaryo nasıl devam eder orasını bilemem

bide su'ya e oldu biraz ipucu versen çok merak ettim " güven_savar " Senaryosu ..... 9072

" güven_savar " Senaryosu .....
1 sayfadaki 21 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sonraki
 Similar topics
-
» 100. bölüm senaryosu :) :) :)
» Aklımdaki Efe Senaryosu...
» 120. Bölümün Senaryosu
» "yqmur" Senaryosu
» 84. bölüm senaryosu mutlaka bakn!!!