Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaşılandan Farklı Gibi

3 posters
YazarMesaj
Lovehurts
Üye
Üye
Lovehurts

Paylaşılandan Farklı Gibi Empty
MesajKonu: Paylaşılandan Farklı Gibi   Paylaşılandan Farklı Gibi EmptyPaz Eyl. 12, 2010 10:43 pm

Resmi Siteden Alıntıdır!

"yorgun argın eve gelip sizin yorumlarınızı görünce çok keyifleniyorum yaa süpersinizbilindiği gibi c.tesi evet ilk olarak efenin gizli odasından başlıyım o odadaki resimler aslı deniz ve mineye ait ancak resimler değiştirilmiştir arkadaşlar.radyodaki gizemli ses ise aslıya aittir arkadaşlar bu kesindir diğer taraftan pcden kamera açılması gibi bi durum beklemeyin karşılaşma pc den olmayacak bu arada gven ve minenin arasıda iç çamaşırları yüzünden kötü olacak

devam edelim ! aslı efe karşılaşması size dediğim gibi ancak 2 türlü olacak. bu ya efe ile aslının doktorda karşılaşması yüzünden ya da efenin aslının nişanına gelmesiyle.bu arada shule o face de gördüğün sayfa hangi sayfa bilmiyorum ama bizden paylaşım yapan bir çok admin var.dönelim tüyoya iç çamaşırlarıyla güven ve mine arasında kavgaya dikkatinizi çekerim unutmayın

o ses veya kamera muhabbetini güven uyanır heralde hayır aslıya hayalle olan ilişkiyi sölemicek. ama hararetli bir kavga olacağından emin ol fotolarla ilgili ise fotomontaj herşeye kadirdir

deniz ile minenin arası 130. bölüme kadar yumuşayıp o bölümde kesin düzelme olacak

güven olayını önceden söledim ancak kesin değil dedim netleşince yazarım

soru: nasil yani güvenin gidicegii kesiiin değilmi

cvp:bilemem gitsin sonra düüşünürüz öncelikli hedef nişanın olması sonra efenin gelip kapı önünde karşılaşmaları ardında tek bir ses gelir oda efe olur millet şaşkın ne dersiniz "
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: Paylaşılandan Farklı Gibi   Paylaşılandan Farklı Gibi EmptyPaz Eyl. 12, 2010 11:26 pm

bu sanki vardı sitede bi ara
Lovehurts
Üye
Üye
Lovehurts

MesajKonu: Geri: Paylaşılandan Farklı Gibi   Paylaşılandan Farklı Gibi EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 12:05 am

dostum bu deqilde buna benzeyen wardı bu farklı
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Paylaşılandan Farklı Gibi Anlayi10
Takımı : Paylaşılandan Farklı Gibi Fb10

MesajKonu: Geri: Paylaşılandan Farklı Gibi   Paylaşılandan Farklı Gibi EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 8:29 am

imhotep den mı aldn arkadasm bunu ? bu arada buyuk ıhtımal boyle olacak ama en az 5 bolum vr dha Paylaşılandan Farklı Gibi 9072
Lovehurts
Üye
Üye
Lovehurts

MesajKonu: Geri: Paylaşılandan Farklı Gibi   Paylaşılandan Farklı Gibi EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 5:47 pm

hayır çok imhoteptten almadım daha farklı

Paylaşılandan Farklı Gibi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Gün Gibi ... ( Bana Ait ) ....
» Güllü - Oyuncak Gibi
» Adım gibi eminim ki...
» Ve Sen Hala İlk Günkü Gibi
» Kavgamız kardeşlerinki gibi