Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)

+5
Nehir94
BLaSTeR
ozgur.85
KYGSZdaghan
karaposu2
9 posters
YazarMesaj
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Keyifl10
Takımı : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Fb10

İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Empty
MesajKonu: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 11:48 am

Öncelikle Pelin ablanın sözlerine bakmayın siz İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 o kendi fikrini söylemiş aslı efe aşkı o veya bu şekilde olacak ama herşeyin hemen olması tabiki mümkün değil sadece sabredin arkadaşlar zamanla o da olacak...

Tahmin ettiğim gibi 134.Bölüme kadar yine tam karşılaştı dediğimiz sahneler olacak ama bi türlü olmayacak 134. bölüm de çok duygusal sahneler olacak Aslı,Deniz,Mine,Atakan,Su,Halil,Metin hepsinin EFE hakkındaki duygusal sözleri yer alacak EFEyi hatırlayacaklar sanırım İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856

Sarp'ın diziden ayrılmasına da az kalmış tahmin ettiğimiz gibi herşey yoluna girdiğinde EFEyi gördüklerinde herşey eskisi gibi olduğunda güvene yol görünür.. İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856

Sıla karakteri yeni bölümde yine görünecekmiş sanırım. Mine Deniz barışması konusunda yorumlarımda yazmıştım ama imhotepte beni doğrulamış dediğim gibi dizi biraz ağır hareket ediyor ondan dolayı barışmaları biraz yavaşladı ama sonuçta konuşuyor olmaları hatta yardımlaşmaları son sahnede ise Denizin Mineyi Erdaldan kıskanması aralarında güzel şeylerin olacağının işaretçisi İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856

Efenin burnunun kanaması onun hasta olduğunu kanıtlıyor demiştim zaten. imhotepde saolsun hastalığın nasıl bir hastalık olduğu konusunda kocaman bi ipucu verdi. Tayfun abi nöroloji doktoru bu da EFEnin beyniyle ilgili bi sorunu olduğunu gösterir. belki epilepsi olabilir bu benim fikrim tabi İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 ama EFEnin beyniyle ilgili sorunları var...

Efe kazayı tabiki atlatıyor. Öleceğini düşünmediniz sanırım öyle değil mi İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 Efe kuryelik işlerine devam edecekmiş. Kurye için de nereye gidecek bilinmez... İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 bu arada Lerzanın oğlu Çınar da tabiki Tayfun abimize gelecek İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 Ordan istediğiniz senaryoyu türetebilirsiniz İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072

Aslı ve Güven yeniden barışacaklarmış. ama bana göre çok uzun sürmez ne kadar barışsalarda çalkantılar olacak yine...131.Bölüm çekilmiş tamamen İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856

Şimdilik bu kadar İmhotep'e tşkler İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 12:18 pm

pelin ne demişki
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

Takımı : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Gs10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 1:51 pm

ya bu İmhotep kim ?
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Eglenc10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 3:39 pm

ozgur.85 demiş ki:
ya bu İmhotep kim ?

mumya filminin mumyası İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072 sette çalışan bi arkadaş tüyoları hep doğru çıkıyor o yüzden hep yayınlanıyor İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Aggres10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 3:41 pm

BLaSTeR demiş ki:
ozgur.85 demiş ki:
ya bu İmhotep kim ?

mumya filminin mumyası İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072 sette çalışan bi arkadaş tüyoları hep doğru çıkıyor o yüzden hep yayınlanıyor İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856

İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 529494
gday1905
Üye
Üye
gday1905

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Images12

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 3:49 pm

her pazar akşamı kanal d fan da dağhan külegeç sayfasında gelecek böllümle ilgili tüyo veriyor
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 5:44 pm

gday1905 demiş ki:
her pazar akşamı kanal d fan da dağhan külegeç sayfasında gelecek böllümle ilgili tüyo veriyor

eed bizi aydınlatıyor İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 662809
poyrazcan
Üye
Üye
poyrazcan

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Idaree11

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:16 pm

Ya ,bazen düşünüyorum da ne gerek var bütün bunlara? Bu sanal ortamlar,bu merak,bu sabırsızlık ne yani? Öğreneğiz de ne olacak ? Farzedelim ki öğrendiniz senaryoyu...Eeeee....zaten bildiğiniz şeyleri izleyeksiniz de ne olacak...Bırakın yazsınlar çeksinler biz de seyredelim,merak edelim...Böyle tadı kaçtı artık ...Daha ne kadar şey öğrenebiliriz,setin kenarından köşesinden geçenlerden daha ne kopartabiliriz diye çatlayacaksınız ..Ne zevk alıyosunuz gerçekten anlamıyorum.O kadar meraklıysanız yazın bi senaryo,aşk,nefret gizem,rekabet bilumum entrika,otuzikoi kısım tekmili birden....biz de rahatlayalım,siz de. Oturun oturduğunuz yerde yaslanın arkanıza beğenirseniz izlersiniz ,baydıysa geçersiniz...Arkadaşlar ...bizzat bu işin mekteplisi biri olarak tüm samimiyetimle söylüyorum...Artık hayalle gerçeği birbirine karıştırmaktan hayatınızın bir parçası yapmaktan vazgecin...Bizim sizin gibi insanlar oturup düşünüp yazıyoruz ,birileri okuyup can vermeye çalışıyo,Dağhan da 1 saatliğine Efe oluyo,sonra montunu giyip
evine dönüyo,,Efe sette, sayfaların arasındaki kelimelerden ibaret bir ses oluyo ....Deniz Mine Aslı da öyle...
KucukBalik
Üye
Üye
KucukBalik

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 7:23 pm

Doğru diyosun aslında poyrazcan. yani tüyolar işin zewkini kaçırıyo ama okuma kardeşim o zaman da derler yani İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 bende merakımdan hep bu konulara giriyorum ama sonra diyorum aman altı üstü bi dizi yani ordan güven ayrılsa benim hayatıma katkısı nolcak ayrılmasa nolcak..

ama işte bizler günlük sıkıntılarımızdan arınmak için sanal bişeylere başvurmak zorundayız. hatta çoğu zaman kendimizi onlara kaptırmak zorundayız. evet bu böyle kabul etmek istemesekte böyle.. kendimizi,hayatımızı,sıkıntılarımızı,bizi boğan şeyleri bu yollarla unutuyoruz. o yüzden insanları bundan dolayı yargılamak haksızlık olur.

evet onlar birer karakter dediğin gibi sette oynayıp evlerine gidiyolar ama hepimiz kendimizden birşeyler buluyoruz onlarda belkide bizim hayatımızda düzgün gitmeyen şeylerin onların hayatında düzgün gitmesiyle avutuyoruz kendimizi.

tüyolarda merak edenleri için yayınlanıyor. merak etmeyeni okumaya zorlamıyolar sonuçta. bende elimden geldiğince okumamaya çalışıorum zewki olsun nolcağını bilmiyim diye.

paylaşım içinde konuyu yayınlayan arkadaşa teşekkür ediyorum.
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 9:25 pm

büyük adammış İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 529494
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 9:27 pm

Efe devam ediyorsa kuryelik işine ordan kalkıp gitmiş oluyor herhalde öyle hastanelik bir durumu yok gibi. Zaten Efe Aslı aşkının olacağı ilk caddeden geçerkenki karşılaşmalarında belliydi. Bizi birleştirmek için dönüyor dünya gibi şeyler demişti Efe o flashback verilmişti. Yani Pelin galiba diziyi izlemiyor bilmiyor gibi pek birşey. Benim merak ettiğim şey karşılaşmadan önce Fikret Efe olacakmı yoksa bir 5 bölümde onu mu uzatıcaklar?
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 9:41 pm

bnm korkum da sezon finaline bırakmaları karşılaaşmayı :(
KucukBalik
Üye
Üye
KucukBalik

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptySalı Eyl. 28, 2010 7:03 am

=) bu senaristlerden oda beklenir İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856 ama şuanda tüm diziler başladı hepsi atak yapma derdinde kavak yellerininde elindeki bombaları bir bir patlatması gerek:)
poyrazcan
Üye
Üye
poyrazcan

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Idaree11

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptySalı Eyl. 28, 2010 11:45 am

Küçükbalık arkadaşım...sen de haklısın...ben de merak ediyorum neler olacak diye...ilk bölümden bu yana izliyorum ky yi....bir çok dizi çekiliyo ,görüyosunuz...her zaman aynı sinerji yakalanamıyo işte...tıpkı hayattaki gibi. dogru zaman dogru yer dogru kişiler hep bir araya gelemiyo...KY doğru bir iş,herkesi bi yerinden yakaladı çekti götürdü...bazen sacmaladı ama kızamadık İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856
Benim karşı olduğum büyünün bozulması...ne kadar cok şey öğrenirsek,,tatmin olamayıp daha fazlasını bilmek istiyoruz...ben ,fragman tekrarlarına bile prim vermek istemiyorum çoğu zaman...çünkü, aradaki boşlukları doldurmak kolaylaşıyo,,,kaçırıp izleyemeyince dert etmiyorum...ama etmek isterim şahsen...dediğin gibi,hayat başka türlü çekilmiyo işte...seviyoruz onları...benim korkum , ---ki bu ky yi çok çok sevmemden kaynaklanıyo---bu fark yaratan ekibi,diziyi ,sıradanlaştırmak,baskı yaparak normalinden uzaklaştırmak...herkese sevgiler...
gday1905
Üye
Üye
gday1905

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Images12

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptySalı Eyl. 28, 2010 11:53 am

raiting işi bunlar 2 hafta üst üste düşsün bakıyım 3. haftaya efeyle karşılaşmıolarsa noluyum bi de büyük karşılaşma diye basbas bağarırlar bile yani
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptySalı Eyl. 28, 2010 3:17 pm

poyrazcan demiş ki:
Küçükbalık arkadaşım...sen de haklısın...ben de merak ediyorum neler olacak diye...ilk bölümden bu yana izliyorum ky yi....bir çok dizi çekiliyo ,görüyosunuz...her zaman aynı sinerji yakalanamıyo işte...tıpkı hayattaki gibi. dogru zaman dogru yer dogru kişiler hep bir araya gelemiyo...KY doğru bir iş,herkesi bi yerinden yakaladı çekti götürdü...bazen sacmaladı ama kızamadık İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 743856
Benim karşı olduğum büyünün bozulması...ne kadar cok şey öğrenirsek,,tatmin olamayıp daha fazlasını bilmek istiyoruz...ben ,fragman tekrarlarına bile prim vermek istemiyorum çoğu zaman...çünkü, aradaki boşlukları doldurmak kolaylaşıyo,,,kaçırıp izleyemeyince dert etmiyorum...ama etmek isterim şahsen...dediğin gibi,hayat başka türlü çekilmiyo işte...seviyoruz onları...benim korkum , ---ki bu ky yi çok çok sevmemden kaynaklanıyo---bu fark yaratan ekibi,diziyi ,sıradanlaştırmak,baskı yaparak normalinden uzaklaştırmak...herkese sevgiler...

krdesim istrsen okuma nasihate ihtyac yok. tskkur ednlre ö.d İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 914327 İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 497709
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) Eglenc10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptySalı Eyl. 28, 2010 6:14 pm

arkadaşım bi dahaki sefere tüyonun alındığı tarihi de başlığa yazar mısın ? konuları karıştırıyorum İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

MesajKonu: Geri: İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)   İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 3:40 pm

BLaSTeR demiş ki:
arkadaşım bi dahaki sefere tüyonun alındığı tarihi de başlığa yazar mısın ? konuları karıştırıyorum İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072

tamam İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :) 9072

İmhotep'den Süper Yeni Tüyolar... :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Tüyolar
» Yeni Tüyolar
» Yeni tercihler yeni birlikteliklere mi neden olacak, yoksa şoke eden ayrılıklar mı yaşanacak? Eski dostlardan alınan haberler hayatlarını ne kadar değiştirecek?
» Emretatar'dan Tüyolar
» TüYoLaR ve TaHMiNLeR