Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İskelenin Yeri ???

5 posters
YazarMesaj
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : İskelenin Yeri ??? Fb10

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 2:55 pm

Arkadaşlar bana kavak yellerinin ilk bölümünün ilk kıssımda efenin denize atladığı o iskelenin yeri neresi tam olarak bilen varmı?Yarın Urla'ya gidiyorum.İskelein yeri ve urlada ky nerelerde çekildi bilen varmı?
http://www.erdincbirinci.tr.gg
*Dnz
Üye
Üye
*Dnz

Ruh Hali : İskelenin Yeri ??? Acili10
Takımı : İskelenin Yeri ??? Bjkk

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 3:22 pm

İskele nerde bilmiyorum ama
Aslı'nın evi çok kolay yerde
Seferihisar'a gidiyorsun sığacık mahallesi zaten direk oraya çıkıyorsun bir DENİZ MARKET diye bir yer var onun karşısında hemen aslıların ev kale içi diye bi yer işte sokaklarda muhteşem o kalenin arka tarafında da Efe'nin Aslı'ya açılacakken Deniz'in geldiği yer var İskelenin Yeri ??? 9072
Mine'nin ev bornovada ama nerde bilmiyorum bu arada o seferihisar gittiğin yolun üstünde galiba sarı bi ev var hep sağ tarafa bak galiba efenin evi ama orda duralacak bir yer yok.
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 3:40 pm

*Dnz demiş ki:
İskele nerde bilmiyorum ama
Aslı'nın evi çok kolay yerde
Seferihisar'a gidiyorsun sığacık mahallesi zaten direk oraya çıkıyorsun bir DENİZ MARKET diye bir yer var onun karşısında hemen aslıların ev kale içi diye bi yer işte sokaklarda muhteşem o kalenin arka tarafında da Efe'nin Aslı'ya açılacakken Deniz'in geldiği yer var İskelenin Yeri ??? 9072
Mine'nin ev bornovada ama nerde bilmiyorum bu arada o seferihisar gittiğin yolun üstünde galiba sarı bi ev var hep sağ tarafa bak galiba efenin evi ama orda duralacak bir yer yok.
sen forumda yenisin galiba arkadaşım.ben seferihisarı ve sığacıkı sormadım.oralara zaten gittim ve hepsini gördüm.bana iskele lazım
anil-ermis
Üye
Üye
anil-ermis

Ruh Hali : İskelenin Yeri ??? Relax10

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:14 pm

arkadaşım o iskele normalde izmirde çeşmealtında urladan bi minübsle var ama orası kaldırıldı suya atladıkları yer ama buluşma sahnelerinin çekildiği kayalık iskele hala orda
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:29 pm

hangi buluşma sahnesi?
anil-ermis
Üye
Üye
anil-ermis

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 6:30 pm

geçtiğimiz sezonlardaki efe ufak bi sal tekne kiralamıştıda sonra geri döndüğünde aslıyla karşılaştı sonra deniz geldi falan oradaki sahne
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

Ruh Hali : İskelenin Yeri ??? Eglenc10
Takımı : İskelenin Yeri ??? Gs10

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 7:37 pm

cypriot arkadaşım sanırım sende forumda fazla eski değilsin

adam yazdı o kadar yanlış anlamışsa foruma üyeligi ile ne alakası var ?
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 8:05 pm

GadRofer demiş ki:
cypriot arkadaşım sanırım sende forumda fazla eski değilsin

adam yazdı o kadar yanlış anlamışsa foruma üyeligi ile ne alakası var ?
arkadaşım ben arkadaşa bişey demedim sığacıka gittiğimi forumda felan söylemiştim konu açmıştım hatta resimlerde koymuştum.bazı haberlerde getirmiştim.ama benim sorduğum yer farklı
anil-ermis
Üye
Üye
anil-ermis

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 8:47 pm

senin sorduğun yeri belediye kaldırmış ve ordaki çoğu iskeleyi de kaldırıyor halk denize daha rahat girsin diye
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 8:48 pm

anil-ermis demiş ki:
senin sorduğun yeri belediye kaldırmış ve ordaki çoğu iskeleyi de kaldırıyor halk denize daha rahat girsin diye
ciddimisin :( off bee.
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : İskelenin Yeri ??? Anlayi10

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyPtsi Ekim 04, 2010 8:58 pm

iskeleye bız zamanında gıtmıstık ıskele urlada sanırım.. aha cekımlerın tamamı seferihisarda oldu seferıhısar guzargahına gırın oradan sehır merkezıne yaklasınca zaten saga tabela olucak sıgacık dıe oradan don sıgacıga bı 3 km felan yol var sanırım dum duz takıp edın hemen aslının evıne felan rastlarsınz...
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptySalı Ekim 05, 2010 8:53 am

bari sen yapma brış az yukarda sığacıka gittiğimi sadece iskelenin urladaki yerini sordum İskelenin Yeri ??? 743856
cypriot
Üye
Üye
cypriot

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptySalı Ekim 05, 2010 8:54 pm

urlaya gittim iskelenin ordan geçtik iskele yıkılmış ancak betonu halen duruyo neden yıkmışlar anlamadım :/
anil-ermis
Üye
Üye
anil-ermis

İskelenin Yeri ??? Empty
MesajKonu: Geri: İskelenin Yeri ???   İskelenin Yeri ??? EmptyÇarş. Ekim 06, 2010 12:16 pm

söylemiştim yıkıldığını.. belediye yıkıyo ya halk denize daha raht girsin diye ço ksaçma :/

İskelenin Yeri ???
1 sayfadaki 1 sayfası