Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...

+15
mrnda35
aimant
ozlefe
güven_savar
bilgee
Homfy
sunnyday
ozgur.85
GadRofer
yeliz
KYGSZdaghan
kristien
fetih
Nehir94
BLaSTeR
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Eglenc10
Takımı : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Fb10

137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Empty
MesajKonu: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 3:30 pm

Efe Hafızasını Falan Kaybetmemiş Görünürde ÖyLe çünkü Aslıyla Karşılaşıyor Aslıyı Hastaneye Götürüyor Sonra Kaçıyor Tayfun'la konuşuyor Aslı'yı gördüm beni buldu falan diyor .. ve Daha sonra Aslı mine su deniz'e söylüyor ve aramaya başlıyorlar Efe'yi Sonunda buluyorlar . Aslı hemen sarılıyor Efe diye fakat Efe Sevgilisinin geldiğini biliyor ama ben Fikret'im diyor beni başkasıyla karıştırdınız diyor . Efe'yi bagaja atıp kaçırıyorlar Zaten Efe Hafızasını Kaybetseydi Aslının Fotoğraflarını Saklamazdı ..! Öyle Devam ediyor bu kadar yeter .. Merakınız Gitmiştir Sanırım ..

Bölüm Sonuyla İlgili Ekleme Yapayım .

Aslı İle Deniz Metin'e Söylüyorlar Metin Efeyi Görüyor Sarılıyor falan ama Efe Tanımıyor Numarası yapıyor Bunu yapmak zorunda ( Zorunda Olduğu Konuyu Bilmiyorum ) Aslı Dudakından Öpüyor ve Bunudamı Hatırlamıyorsun diyor biraz geçiyor iyi geceler diyip kapıyı kapar Efe ve Kapının Arkasında üzüntülü Bir biçimde Kamera onu çeker Bölüm Sonu ..

KYFC den ALINTIDIR..DOĞRULUĞU TARTIŞILIR..
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Aggres10
Takımı : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Gs10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:14 pm

Furkan çok teşekkürler haber paylaşımı için 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856
Öyle davranmak zorunda olması ile ilgili yorumu olan var mı arkadaşlar?
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:19 pm

bişey değil nehir 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856 öyle davranmak zorunda olması hakkında aklıma sadece hastalığı geliyor..
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Aggres10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:27 pm

Evet hastalık mantıklı olabilir.
Sonuçta Aslı'nın üzülmesini istemeyecektir.
Ama içimden bir ses onları tanımıyormuş gibi yapmaya fazla dayanamayacak diyor.
Özellikle Aslı Dudakından Öpüyor ve Bunudamı Hatırlamıyorsun diyor sahnesinden sonra Efe, Aslı'dan daha fazla uzak kalmaya dayanamaz bence...
fetih
Üye
Üye
fetih

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Yoksu611
Takımı : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Turkiye

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 4:50 pm

eğer hastalık yüzündense sılayla aynı kaderi yaşıyo demektir.sılada hastalığından dolayı özkanı terketmişti ama sonunda sıla ölünce özkanın halini gördü bundan dolayı aslı da özkan gibi üzüleceğinden aslıdan uzak durmak istiyor olabilir.
kristien
Üye
Üye
kristien

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Kederl10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 6:13 pm

efe hastaymış ve ölmeden yine aslı kurtarcakmış gibi gelio bana
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 8:21 pm

Oh bee sonunda siteye geldiniz kardeslerim 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072 hep bakıorum kimse yok dedim noluor 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072
yeliz
Üye
Üye
yeliz

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 10:48 pm

zaten efe yi de öldürme şanslarıda yoq dimi
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 11:02 pm

Gençlik nerelerdesınız ya özlettiniz kendınızı 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856)))))))

Öncelikle Tüyolar bana pek inandırıcı gelmedi.

Diziyi bir bölüm bile izleyen birinin aklına bu yorumlar gelir ancak benım düşüncem şöyle

Efe Odasının duvarındaki karakterin Aslı olduğunu bılıyor . Göğüsündeki Aslı yazısı Onun eski kız arkadaşı olduğunu hatırlatıyor.

Ancak; Bir bölüm içinde Güvenin Aşk acısıyla Yanan Aslı'nın Efenin dudağından öpmesi cokca sacma gelmezmi

Hatırladığı kısımlarda var hatırlamadığı kısımlarda Babası olarak kabul ettiği Tayfun abisinde gizli herşey

Tüyolarda mantıklı gelen tek şey Aslı olduğunu bilmesi,ve hastaneye bıraktıktan sonra kaybolması

Dizide herkes bir bölüm içinde Efeyle karsılasmaz bence
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 10:08 am

GadRofer demiş ki:
Gençlik nerelerdesınız ya özlettiniz kendınızı 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856)))))))

Öncelikle Tüyolar bana pek inandırıcı gelmedi.

Diziyi bir bölüm bile izleyen birinin aklına bu yorumlar gelir ancak benım düşüncem şöyle

Efe Odasının duvarındaki karakterin Aslı olduğunu bılıyor . Göğüsündeki Aslı yazısı Onun eski kız arkadaşı olduğunu hatırlatıyor.

Ancak; Bir bölüm içinde Güvenin Aşk acısıyla Yanan Aslı'nın Efenin dudağından öpmesi cokca sacma gelmezmi

Hatırladığı kısımlarda var hatırlamadığı kısımlarda Babası olarak kabul ettiği Tayfun abisinde gizli herşey

Tüyolarda mantıklı gelen tek şey Aslı olduğunu bilmesi,ve hastaneye bıraktıktan sonra kaybolması

Dizide herkes bir bölüm içinde Efeyle karsılasmaz bence

hmm ben hem asıl tüyoya hemde sana katılmıyorum arkadaşım..
bence efenin hafızası hiçbişekilde kayıp falan deil sadece oda sıla gibi olcağını ve sevdiklerinin de sılanın sevgilisi gibi üzülceini düşündüğü için onların karşısına çıkmıyor.sevdikleri üzülmesin die... hafızasını kaybetmiş olsa o resimleri (odadaki resimler) nasıl,nerden bulupta o duvara astığını bana bi açıklayın. hala hafızası kayıp diyen arkadaşlara soruyorum bana bi açıklayın ya nerden nasıl buldu o resimleri? 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 11:56 am

Valla artık bende Efe'nin hafızasını kaybettiğine inanmamaya başladım. Kondurmak istemiyorum ama hastalığı var ondan kaçıyor gibime geliyor. Umarım değildir.
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 12:08 pm

O yorumu herkes onaylasın amacıyla yazmadım dostum.

Senin beynin fantastik şeylere daha yatkın sanırım
Reyting ugruna 11 bölüm karşılaşmayı bekledik fazla saçma gelmedi
Duvarlarda resmin asılı olması mı cok değişik ? 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856

demişim dikkat ederseniz
Homfy
Üye
Üye
Homfy

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Manyak10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 12:09 pm

Efe hastalığı yüzünden görüşmek istemio çünkü Sıla'da bu durum işe yarasaydı geri dönebilirdi :( Ama Efe de sonunun Sıla gibi olacağını düşündüğü için ortalıktan kaybolmak isteyebilir.. :( Bu arada Mine ( Eğer dizi bu yıl biterse) Dawson's Creek teki gibi Jen karakteri gibi ölücek :( Sanırım ya bu konuyuda uzatcaklar yada bu yıl bu dizi bitcek ! Mine bi aile istiodu :( Ve Dawson's Creek' te tam bebeğini doğururken ölüyo diye biliorum ben :(
bilgee
Üye
Üye
bilgee

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Anlayi10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 12:47 pm

Homfy demiş ki:
Efe hastalığı yüzünden görüşmek istemio çünkü Sıla'da bu durum işe yarasaydı geri dönebilirdi :( Ama Efe de sonunun Sıla gibi olacağını düşündüğü için ortalıktan kaybolmak isteyebilir.. :( Bu arada Mine ( Eğer dizi bu yıl biterse) Dawson's Creek teki gibi Jen karakteri gibi ölücek :( Sanırım ya bu konuyuda uzatcaklar yada bu yıl bu dizi bitcek ! Mine bi aile istiodu :( Ve Dawson's Creek' te tam bebeğini doğururken ölüyo diye biliorum ben :(

mine doktora gittiği zaman benim de aklıma o gelmişti bu dizide de birini öldürmeden yapamıyorlar umarım öyle bitmez :'(
Homfy
Üye
Üye
Homfy

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Manyak10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 12:51 pm

bilgee demiş ki:
Homfy demiş ki:

mine doktora gittiği zaman benim de aklıma o gelmişti bu dizide de birini öldürmeden yapamıyorlar umarım öyle bitmez :'(
Umarım :(
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Pusuda10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 4:36 pm

ben o tüyo veren kişiden hiç haz etmesem de doğrudur %99 setten alıyor direk bilgileri o çocuk yanılma payı yok gibi..
hem zaten gerçek olsun da bu tüyo ben çok isterim böyle bir şey olmasını hafızası ne kadar kayıp bilmem de hasta oldugu için numara yapıyor o belli nasıl olsa efe ölmez bu saatten sonra hasta olsa nolacak ki aslının çırpınışlarını izleriz artık öpmesi falan hoş hem diğerleri ile de karşılaşacak oh oh 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072 umarım gerçekleşir..

ha bir de efenin kazadan kurtuluş tüyosunu da verdi isteyen girip baksın ordan ben üşendim buraya koymaya 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 6:17 pm

GadRofer demiş ki:
O yorumu herkes onaylasın amacıyla yazmadım dostum.

Senin beynin fantastik şeylere daha yatkın sanırım
Reyting ugruna 11 bölüm karşılaşmayı bekledik fazla saçma gelmedi
Duvarlarda resmin asılı olması mı cok değişik ? 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856

demişim dikkat ederseniz

Senin BEYNİNDE baya çalışıyo bu konulara kardeş belli TEBRİK ederim 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 7:09 pm

[quote="güven_savar"]..

ha bir de efenin kazadan kurtuluş tüyosunu da verdi isteyen girip baksın ordan ben üşendim buraya koymaya 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072[/quot

Kaçıncı sayfada, ben de okumak isterim
aimant
Üye
Üye
aimant

Takımı : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Ts10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPaz Kas. 07, 2010 8:55 pm

tamam hadi diyelim Efe hafızasını kaybetmedi.Peki Güveni de mi tanımıyordu Aslının sevgilisi olarak.Bence hafızası kaybetti yoksa cok sacma olurdu yani o kadar Güvene yardım etti.Fotolara gelirsek de bence kazadan ilk zamanlar kimin nesi oldugunu ogrenmek icin kendini arastırdı ve o fotolar bi turlu eline gecti ama hasta oldugundan cesaret edemedi gözükmeye...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Pusuda10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPtsi Kas. 08, 2010 12:26 am

güven_savar demiş ki:
..

ha bir de efenin kazadan kurtuluş tüyosunu da verdi isteyen girip baksın ordan ben üşendim buraya koymaya 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072

dur o zaman uğraştırmıyım sizi direk kopyalıyım 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 743856

Efe'nin Kazadan Kurtuluşu

Tayfun : Efeyi Kurtaran Kişi
Saliha : Tayfunun Arkadaşı

Efe kazadan sonra baygın bi halde halsiz uyanıyor yürümeye başlıyor arazide .. nerde olduğunu bilmiyor çok halsiz ve güçsüz . bu Tayfunla Saliha'da arabadalar arabayı Tayfun kullanıyor ve bi anda EFE önlerine çıkıyor Tayfun EFE ye çarpıyor .. Kazadan Sonra Hastaneye falan götürüyorlar Efenin tomogrofiye alınıyor Beyninde UR olduğunu burda öğreniyorlar ..!
mrnda35
Üye
Üye
mrnda35

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPtsi Kas. 08, 2010 8:11 pm

4 senedr urlamı yaşıyo efe yani?
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 9:11 pm

Affımı kabul edin 2.fragmanda arkadaşın dedikleri birebir çıktı dogru söze ne hacet
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyÇarş. Kas. 10, 2010 9:37 pm

2. fragman nerde
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyPerş. Kas. 11, 2010 1:27 pm

GadRofer demiş ki:
Affımı kabul edin 2.fragmanda arkadaşın dedikleri birebir çıktı dogru söze ne hacet
harbiden öyle ama 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... 9072 şaşırdım birebir çıktı saol .D
Ejder Dönmez
Üye
Üye
Ejder Dönmez

Ruh Hali : 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... Karisi10

MesajKonu: Geri: 137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...   137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo... EmptyCuma Kas. 12, 2010 3:41 pm

Çünkü sahilde otomobilden kurtulduktan sonra bir araba çarpması sonucunda götürüldüğü hastanede çekilen tomografide beyninde ur olduğunu öğreniyor burnundan kan gelmesi bu sebepten efenin annesi de istanbula gelecek ve nasıl kurtulduğunu göreceğiz uçurumdan aşağı düştükten sonra...

137. Bölüm Efe İle İlgili Tüyo...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Efe 'nin dönüşüyle ilgili tüyo
» 124 ile ilgili benden size bir tüyo
» 139. Bölüm Tüyo
» 128.Bölüm Küçük Bir Tüyo
» 97.bölüm ile ilgili