Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Ve Tamamdır Tadında Kalsın...

+7
güven_savar
Ed'ac
Nehir94
ens95
bilgee
ozgur.85
ebosum
11 posters
YazarMesaj
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Masum10
Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Turkiye

Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Empty
MesajKonu: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 8:03 am

Emre Aydın “Hoşça kal” dedi. Ve Güven gitti. Ve Aslı ile Efe buluştu. Ve İstiklal Caddesi’nde ne kadar adam varsa kameraya el salladı...
Ve miyom denen meretten birilerinin ölebileceği söylendi. Ve galiba yel filan da kalmadı esecek. Ve kavaklar kesilip gardırop yapıldı. Ve sanırım artık deniz bitti... Ve daha ne kadar uzar bu dizi kestiremiyorum. Ve dua ediyorum; tadında kalsın, tamamdır artık!

alın size bi boş konuşan daha sanamı kaldı ya boş boş konuşma izleyenlere saygısızlık yapmaya hakın yok eğer bitmesi gerekse bitirirler zaten izlenen dizileri neden böyle çekemezler hiç anlamıyorum...

tıkla...
ozgur.85
Üye
Üye
ozgur.85

Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Gs10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 8:34 am

sana tüm kalbimle katılıyorum ebosum
bilgee
Üye
Üye
bilgee

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Anlayi10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:49 am

kim ne derse desin herkes neyin doğru neyin yanlış olduğunu biliyor nasıl olsa istediği kadar kötülemeye çalışsın dizimizi eğer onun abarttığı kadar dizi baymış olsaydı konu kalmamış olsaydı mesut yar denen adamdan önce izleyici anlayıp bırakırdı izlemeyi zaten o merak etmesin
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Cesur10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:20 am

"alın size bi boş konuşan daha sanamı kaldı ya boş boş konuşma izleyenlere saygısızlık yapmaya hakın yok eğer bitmesi gerekse bitirirler zaten izlenen dizileri neden böyle çekemezler hiç anlamıyorum..."Sonuna kadar katılıyorum bu adamlar neden böle yaparlar bunu çözmemiz lazım ..Ama bunlarda yorumcu aslında birseyler yapması lazım elestiri filan ama dozunu kacırmıs.é
http://www.sampz.net
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Aggres10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 10:49 am

ebosum uyarmak zorundayamı bir dahakine konu açarken ilk harfler büyük olucak yoksa konu kilit+çöp !
Sadece bu seferlik ben düzelttim
Anlayışın için şimdiden teşekkürler Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 743856
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Masum10
Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Turkiye

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 11:52 am

Nehir94 demiş ki:
ebosum uyarmak zorundayamı bir dahakine konu açarken ilk harfler büyük olucak yoksa konu kilit+çöp !
Sadece bu seferlik ben düzelttim
Anlayışın için şimdiden teşekkürler Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 743856
çok pardon bi dahakine daha dikkatli olurum Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 743856
mesut yarda garibim işte eleştirmekten para kazanıyo ama bi biz başlasak Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 599403
dizinin bitmesinden bahsetmiş dizi bitse sen naparsınki yaprak dökümüde bitiyo oğuz zaten öldü kavak yelleride biterse sen hangi diziyi eleştirirsinki Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 176352
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Uykusu10
Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Bjkk

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:08 pm

Kıskançlık böyle birşey işte Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Pusuda10
Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Fb10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:34 pm

Ben bu adama acıyorum ya hakkaten yazdığı şey o kadar mantıksız amaçsız art niyetli yazılmış ki bir kere kavak yellerinin tadında bırakma olayı çoktan geçti 137 bölüm olmuş bir diziden bahsediyorsun izlenen bir dizinin bitmesini istemek kadar malca bir şey olamaz kavak yelleri bitince ne olacak ne geçecek eline huzura mı ereceksin yerine gelecek dizi çok mu mantıklı olacak kasımın ortasında bunu istemek de neyin nesi tam dizi ritmini bulmuş çıkışa geçmişken her şey asıl tekrar şimdi başlayacakken deniz bitti de ne demek bunları söylemeneden çıkarın ne kavak yellerinin tekrar çıkışa geçmesinden endişe duyanlar olmuş galiba sırf bunu yazman için birileri yönlendirmiştir seni kaç paralık adamsın ki zaten üç-beş ayarlamışlardır sana da..eğer hakkaten bitmesi gerekiyorsa seyirci bitirir sen merak etme ve son lafım survivor olayında o kadar madara olduktan sonra hala insan içine çıkıp bir şeyler söylüyorsun ya özgüvenini yesinler senin..Ve ben de dua ediyorum susacağın gün gelsin bir an önce tadında kalsın, tamamdır artık !
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:41 pm

güven_savar demiş ki:
Ben bu adama acıyorum ya hakkaten yazdığı şey o kadar mantıksız amaçsız art niyetli yazılmış ki bir kere kavak yellerinin tadında bırakma olayı çoktan geçti 137 bölüm olmuş bir diziden bahsediyorsun izlenen bir dizinin bitmesini istemek kadar malca bir şey olamaz kavak yelleri bitince ne olacak ne geçecek eline huzura mı ereceksin yerine gelecek dizi çok mu mantıklı olacak kasımın ortasında bunu istemek de neyin nesi tam dizi ritmini bulmuş çıkışa geçmişken her şey asıl tekrar şimdi başlayacakken deniz bitti de ne demek bunları söylemeneden çıkarın ne kavak yellerinin tekrar çıkışa geçmesinden endişe duyanlar olmuş galiba sırf bunu yazman için birileri yönlendirmiştir seni kaç paralık adamsın ki zaten üç-beş ayarlamışlardır sana da..eğer hakkaten bitmesi gerekiyorsa seyirci bitirir sen merak etme ve son lafım survivor olayında o kadar madara olduktan sonra hala insan içine çıkıp bir şeyler söylüyorsun ya özgüvenini yesinler senin..Ve ben de dua ediyorum susacağın gün gelsin bir an önce tadında kalsın, tamamdır artık !

Asıl dizi yeni başlıyor zaten ve bence bu tip yazıları paylaşmak bile gereksiz birakalım havlasınlar.Havlıyan köpek ısırmaz
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Pusuda10
Takımı : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Fb10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 12:53 pm

fehm demiş ki:

Asıl dizi yeni başlıyor zaten ve bence bu tip yazıları paylaşmak bile gereksiz birakalım havlasınlar.Havlıyan köpek ısırmaz

Aynen Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 914327
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 3:07 pm

Ya ben merak ediyorum kavak yellerinden başka dizi mi kalmadı da habire bizim dizimiz yazılıp çiziliyor.Biz memnunuz dizimizden 40 yılda oynasa seyrederim. Allah allah ya. Tabii dizimiz çok seviliyor ya çekemiyorlar. Kıskananlar çatlasın. Bu köşe yazarlarına gıcık oluyorum resmen. Dizimizden uzak durunnnn. Dağhanın fanı kaç olmuş herkesi geçmiş bunları niye yazmıyorlar.
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 4:02 pm

sunnyday demiş ki:
Ya ben merak ediyorum kavak yellerinden başka dizi mi kalmadı da habire bizim dizimiz yazılıp çiziliyor.Biz memnunuz dizimizden 40 yılda oynasa seyrederim. Allah allah ya. Tabii dizimiz çok seviliyor ya çekemiyorlar. Kıskananlar çatlasın. Bu köşe yazarlarına gıcık oluyorum resmen. Dizimizden uzak durunnnn. Dağhanın fanı kaç olmuş herkesi geçmiş bunları niye yazmıyorlar.

Onları yazmazlar.Yoksa diziyi karalamamış olurlar.Amaç karalamak zaten
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 4:21 pm

ben kameraya el sallayan görmedim :S ama çok baktılar kameraya
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Asik10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 7:29 pm

ozgur.85 demiş ki:
sana tüm kalbimle katılıyorum ebosum
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 8:41 pm

Bitmesi gereken o kadar dizi varken en çok izlenen 3-5 diziden biri olan Kavak Yellerinin bitmesi bir takım insanları rahatlatacak mı?O zaman ne yapacak sayın köşe yazarlarımız.Neyi eleştirecekler.Günlerce işkence gören,bombaların mermilerin arasından ufacık bir sıyrık bile almadan kurtulan mafyavari insanların ölmemesi normal de, öldüğü kesinleşmemiş 3-4 yıl kayıp olan Efenin tekrar diziye dahil olması ve olayların onun etrafında ceryan etmesi mi anormal.
Bence bu köşe yazarlarını dikkate almamak lazım.Zaten reytingler gayet güzel gidiyor.Boşverin insancıklar ne isterlerse yazsınlar.
ens95
Üye
Üye
ens95

Ruh Hali : Ve Tamamdır Tadında Kalsın... Cesur10

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 8:56 pm

ozlefe demiş ki:
Bitmesi gereken o kadar dizi varken en çok izlenen 3-5 diziden biri olan Kavak Yellerinin bitmesi bir takım insanları rahatlatacak mı?O zaman ne yapacak sayın köşe yazarlarımız.Neyi eleştirecekler.Günlerce işkence gören,bombaların mermilerin arasından ufacık bir sıyrık bile almadan kurtulan mafyavari insanların ölmemesi normal de, öldüğü kesinleşmemiş 3-4 yıl kayıp olan Efenin tekrar diziye dahil olması ve olayların onun etrafında ceryan etmesi mi anormal.
Bence bu köşe yazarlarını dikkate almamak lazım.Zaten reytingler gayet güzel gidiyor.Boşverin insancıklar ne isterlerse yazsınlar.

En mantıklı ve sade cevap bu acıklama yeter Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 914327
http://www.sampz.net
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

MesajKonu: Geri: Ve Tamamdır Tadında Kalsın...   Ve Tamamdır Tadında Kalsın... EmptyPtsi Kas. 15, 2010 9:16 pm

ens95 demiş ki:
ozlefe demiş ki:

En mantıklı ve sade cevap bu acıklama yeter Ve Tamamdır Tadında Kalsın... 914327

Ve Tamamdır Tadında Kalsın...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hayko cepkin- YaLnız kaLsın