Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

140. Bölüm Tahminleriniz

+15
güven_savar
efky
cerenismail
bgmefe
dnzeje
brucasfan
Ed'ac
fetih
ebosum
efe'mm
ozlefe
sunnyday
BLaSTeR
cypriot
Nehir94
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Aggres10
Takımı : 140. Bölüm Tahminleriniz Gs10

140. Bölüm Tahminleriniz Empty
MesajKonu: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 9:14 pm

140. Bölüm Tahminleriniz'i burada paylaşabilirsiniz.
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : 140. Bölüm Tahminleriniz Fb10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:14 pm

140 için tahminim yok muhtamelen bu mafya olayı baya bi uzucak ölümlerden sonra.ama final için tek bildiğim efenin kesin öleceği.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Eglenc10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:17 pm

dawson's creek te mine ölüyodu ky de efe ölecek kötü oldu bu..
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Aggres10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:19 pm

Efe finalde ölür sanırım.
Ancak ölmemeli.
Ne diyeceğimin bile farkında değilim :/
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:21 pm

ya 1 sene ömrü var dendi de o konuşma ne zaman oldu muhtemelen en az 6 ay önce ee 5 veya 6 ay kaldı finale.
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:29 pm

Efe ölmeyecek Aslının sayesinde iyileşecek bence.Başka türlüsüne yüreğm dayanmaz çünkü.
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:34 pm

cypriot demiş ki:
ya 1 sene ömrü var dendi de o konuşma ne zaman oldu muhtemelen en az 6 ay önce ee 5 veya 6 ay kaldı finale.
Kazadan yaklaşık 6-7 ay sonra.Efenin hafızası yerine gelince İzmire gitmeye çalışmıştı, polisler olunca gidememişti ve o sıralarda kimlik değişikliği oldu.Yeni kimliğini alır almaz İzmire gittiler.Tam Aslıya kendini gösterecekken burnu kanadı ve yine hastaneye gittiler.Orda hastalık tam anlamıyla ortaya çıktı.Ve sonuç olarak 1 yıllık ömrü kaldı dendi ama yaklaşık 4 sene geçti bu olay üzerinden.E bu durumda bu hastalık okadarda hızlı ilerlemiyor demekki.Belkide gelecek bölümlerde bu hastalıkla ilgili iyi yönde önemli bir gelişme olabilir.Bence Efe Aslının aşkı sayesinde iyileşecek.
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 10:44 pm

ozlefe demiş ki:
cypriot demiş ki:
Kazadan yaklaşık 6-7 ay sonra.Efenin hafızası yerine gelince İzmire gitmeye çalışmıştı, polisler olunca gidememişti ve o sıralarda kimlik değişikliği oldu.Yeni kimliğini alır almaz İzmire gittiler.Tam Aslıya kendini gösterecekken burnu kanadı ve yine hastaneye gittiler.Orda hastalık tam anlamıyla ortaya çıktı.Ve sonuç olarak 1 yıllık ömrü kaldı dendi ama yaklaşık 4 sene geçti bu olay üzerinden.E bu durumda bu hastalık okadarda hızlı ilerlemiyor demekki.Belkide gelecek bölümlerde bu hastalıkla ilgili iyi yönde önemli bir gelişme olabilir.Bence Efe Aslının aşkı sayesinde iyileşecek.
bence yanılıyorsun 3 sene geçmiş halen ölmemiş efe araştırırdı bunu bu yakın tarihte olmuş büyük ihtimal o sahne.ve sezon sonu final olursa efenin ölümü ile olur.o değilde keşke sığacıka geri dönseler ya :(
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyCuma Kas. 26, 2010 11:55 pm

Ya arkadaşlar 1 keresinde Efe rüyasında gömüldüğü mezardan Aslının sayesinde kurtulduğunu görmüştü.Bence bu rüyanın manası olmalı.Senaristler boş yere bu rüyayı koymazlar.Kanımca hastalığını Aslı sayesinde yenecek ve ölmeyecek.
efe'mm
Üye
Üye
efe'mm

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Tembel10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 9:36 am

sunnyday demiş ki:
Ya arkadaşlar 1 keresinde Efe rüyasında gömüldüğü mezardan Aslının sayesinde kurtulduğunu görmüştü.Bence bu rüyanın manası olmalı.Senaristler boş yere bu rüyayı koymazlar.Kanımca hastalığını Aslı sayesinde yenecek ve ölmeyecek.

evet haklı olabilirsin. Ama ky senaritleri o rüyayıda saçma bi yere bağlarlar beklenir onlardan .s
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Masum10
Takımı : 140. Bölüm Tahminleriniz Turkiye

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 10:55 am

cypriot demiş ki:
ozlefe demiş ki:
cypriot demiş ki:
bence yanılıyorsun 3 sene geçmiş halen ölmemiş efe araştırırdı bunu bu yakın tarihte olmuş büyük ihtimal o sahne.ve sezon sonu final olursa efenin ölümü ile olur.o değilde keşke sığacıka geri dönseler ya :(
bende özlefe ye katılıyorum o olay bence onun dediği gibi oldu efe izmire gitti tam camı çalcaktı burnu kanadı ve hemen döndü ondan sonra oldu.hastalığını efe bilmiyo izmirdeyken dimi sırf burnu kanadı diye aslının yanına gitmekten vazgeçmez sonuçta herkesin burnu kanayabilir.bence o sırada tayfunu aradı abi böyle böyle kurnum kanıyo falan dedi oda hemen gel doktora gidelim dedi neticede tayfun biliyodu hastalığını.
efe burnum kanadı ben ölcem değil ayrılmadı ordan emin olim ondan sonra gelirim dedi.ama sonra anladıki gitse bişey olmıcak.vazgeçti.
bende efenin ölceğine inanmıyorum bi insanı iki kere öldüremezler dimi.efe seni 3.sezon iyi öldüremediler gel ben seni iyi öldürcemmi dediler.bu dizi AE MD SA çok üzülerek Metinurgül çiftleriyle bitmeli.
ölcek biri varsa oda küçük karakuş öldürmeye meraklılarısa onu öldürsünler.
fetih
Üye
Üye
fetih

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Yoksu611

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:06 pm

bnce de efe ölmiycek,bi karakteri iki kez öldürmezler heralde.efenin gördüğü rüyanında bir anlamı olmalı aslı efeyi gömüldüğü yerden çıkarıyor bnce bunun anlamı aslı efeyi bu hastalıktan kurtarıcak.inş tahmin ettiğim gibi olur.eğer dizinin finalinde efe ölürse bu en saçma final olur çünkü finalde aslı ve efe nin sonu mutlu bitmeli.ayrıca bana görede bu dizinin finali yaklaştı....
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Uykusu10
Takımı : 140. Bölüm Tahminleriniz Bjkk

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:11 pm

Efe ile Aslı yakınlaşması olduğu zaman kesin Güven'i diziye dahil edip ortalığı karıştıracaklar. 140. Bölüm Tahminleriniz 9072 (benim istediğim de bu zaten)
brucasfan
Üye
Üye
brucasfan

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 1:34 pm

öncelikle içinde kalan bir kaç şey var..uzun mesaj yazamam pek ama bu kez yazmayı umuyorum...
şimdi güvenin gelmesi AEG üçgeni aslının(saçma) kafa karışıklığı derken dönemi neredeyse yarılıyoruz ki bu tartışma uzayacak gbi gelior..
evet güven dönecek gibi %99 bu ki bence ve ben büyük bir AE ciyken bunu söylüyorum DÖNMESİ GEREKİYOR...neden derseniz???

daha bu sabaha kadar aslının güven ve efeyi arka arkaya hatırlaması benimde sinirlerimi bozmuştu..daqr çerçeveli bir bakış açısına sahiptim çünkü ve bu durum olağandı..sonra düşününce ve birkaç yorumu da okuyunca normalinin bu olduğunu gördüm..

evet aslı efeye aşıktı hala aşık!!bunu inkar edemez kimse evet efe yokken 3 senelik bir yıpranmışlığın ardndan güveni sevdimi sevdi haa efe kadar mı sevdi KESİNLİKLE HAYIR!!

şimdi herkesi objektif olmaya çağırıyorum ONE TREE HİLL diye bir dizi var bileniniz vardır belki orda Lucas beyimiz 5 sezon boyunca Peyton ve Brooke isimli kızlarımızın arasnda pin pon topu gibi gidip gelir sürekli...ama Peyton hep başkadır...

Brooke la birlikteyken bile Peyton yardıma ihtiyacı olsa gözünü kırpmadan koşar ona...zevkleri hayattan istekleri çocuk kalan bi tarafları aynıdır hep birbirlerinin yanında bulurlar kendilerini ama sevgili bile değillerdir..Lucas Brooke iledir çünkü..

ben nickimdende anlaşılacağı üzre bir Brooke Lucas fanıydım hala da öyleyim ama gelmiş burda Lucas Peyton aşkını övüyorum neden sizce???ne tür bir mazoşistim ben???

söyliyim...iksine ne kadar kızsam da brooka haksızlık yaptıklarını düşünsemde o ikisinin ekranda belirdikleri zaman oluşan büyülü atmosferi inkar edemem...sarıldıklarında öpüştüklerinde bakıştıklarında...hep var olan bi GERÇEKLİK var onlarda..
nitekim 4 koca sezon( ki biz AE ciler en azından 2 sezon bekledik) Lucasın Peytona olan aşkı Brooke ile yarışamayacak bile olsa kafa karışıklıkları izlendirdildi izleyicilere

Ama onun her kafası karıştığında oluşan her olay Peyton Lucas aşkını daha da ölümsüz yaptı..hep ipuçları vardı çünkü..abartılmadan tadında olduğundan herşey ölçüp tarttı Lucas ve en sonunda peyton a

"It s you..." dedi..hep bildiğimiz birşeydi aslında bu yüzden güzeldi zaten..

neden anlattım bunu çünkü OBJEKTİF olmak başka bişey diye çünkü AG AD yada AE vs.. yı izlerken bile bi gerçek varsa inkar etmemiz için..

AE olacak...
Ve güven gelsin..
Gelsin çünkü o yokken Aslının işi zor değil ama bizlerin kafasında hep bi soru işareti kalacak..
O varken Efe diyebilmeli aslı efeye bakıp:

"It s you " demeli...O zaman AE Efsane olacak yeniden...
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Masum10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:13 pm

fetih demiş ki:
bnce de efe ölmiycek,bi karakteri iki kez öldürmezler heralde.efenin gördüğü rüyanında bir anlamı olmalı aslı efeyi gömüldüğü yerden çıkarıyor bnce bunun anlamı aslı efeyi bu hastalıktan kurtarıcak.inş tahmin ettiğim gibi olur.eğer dizinin finalinde efe ölürse bu en saçma final olur çünkü finalde aslı ve efe nin sonu mutlu bitmeli.ayrıca bana görede bu dizinin finali yaklaştı....
o rüyada bende aslının efeyi kurtardığını düşünüyorum ama fikret olmaktan kurtardığını düşünüyorum neticede aslı görmese fikret olarak devam etcekti
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Uykusu10
Takımı : 140. Bölüm Tahminleriniz Bjkk

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:16 pm

Brucasfan kardeşim uzun uzun yazmışsın üşenmedim okudum valla. 140. Bölüm Tahminleriniz 743856 One Tree Hill pek bilmiyorum ama kalan kısımlar için;
Hakta verdim, ucuz dan Efe Aslı aşkı olacaksa hiç olmasın.Bu dizide bermuda şeytan üçgeni (Efe,Aslı,Güven) olmalı.Tabiki batanın Güven olmasını isterim.Ama senaristlerin ne planladıklarını hiç ama hiç kestiremiyorum.Neyseki yalnız değilim kimse kestiremiyor 140. Bölüm Tahminleriniz 9072
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 2:39 pm

bence o kabusta aslı efeyi fikretin elinden kuratıyo yani efeyi tekrar kazanıyo.dizi 1 sezon daha devam ederse ur yüzünden ölüm olmucak demektir zaten.
dnzeje
Üye
Üye
dnzeje

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Anlayi10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 5:30 pm

efe ölmez ya bnce en mantıklısı final bölümünde aslıyla eenin evlenmesi ama bize bi fragman göstericekler biz kalpten gidicez ağlıycaz bnce final bölüm fragmanında efenin öldüğünü gösterirler ama dizide şey fln olur aslı rüyasında görmüş fln uyandığında efe başında olur kalkar ona sarılır fln ne biliim efe tedavi olur iğleşir evlenirler fln ya bnce evlensinler efe ölürse dayanamam ben.. :(
bgmefe
Üye
Üye
bgmefe

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Iyi11

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 7:23 pm

dnzeje demiş ki:
efe ölmez ya bnce en mantıklısı final bölümünde aslıyla eenin evlenmesi ama bize bi fragman göstericekler biz kalpten gidicez ağlıycaz bnce final bölüm fragmanında efenin öldüğünü gösterirler ama dizide şey fln olur aslı rüyasında görmüş fln uyandığında efe başında olur kalkar ona sarılır fln ne biliim efe tedavi olur iğleşir evlenirler fln ya bnce evlensinler efe ölürse dayanamam ben.. :(

valla efe ölürse bende dayanamam hüngür hüngür ağlarım kesin ne olur öyle bir şey olmasın mutlu bir şekilde bitsin 1 sene bekledik gelmesini bu kadarıda hakkımız artık
cerenismail
Üye
Üye
cerenismail

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Karisi10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:41 pm

Bir yerde gordum bugun.Efe ölmüyo aslı onu kurtaracak. Ama bu sezon sonmuş dizi.
Yani anlıyacagınız mutlu son olcakmış.
efky
Üye
Üye
efky

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Cilgin10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:44 pm

zaten başka türlüsünü bünye kaldırmazdı aga
cerenismail
Üye
Üye
cerenismail

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Karisi10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 8:50 pm

Bencede 140. Bölüm Tahminleriniz 743856
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 10:24 pm

Bende öyle diyorum ya Efe ölmeyecek Aslının sayesinde kurtulacak.Rüyasında da görmüştü zaten Efe.Başka türlüsüne yüreğim dayanmaz ...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : 140. Bölüm Tahminleriniz Pusuda10

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyC.tesi Kas. 27, 2010 11:34 pm

Geçen hafta efe sarılmaz annesine diye tahmin ettim ters köşe yaptılar
Bu hafta da efe anlatmaz aslıya diyim bi daha ters köşe olayım yeter ki hızlı gitsin olaylar, ortada bizim bilip karakterlerin bilmediği sır olunca çekilmez oluyor.
özge_aslı
Üye
Üye
özge_aslı

MesajKonu: Geri: 140. Bölüm Tahminleriniz   140. Bölüm Tahminleriniz EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:24 am

bence tabiki efe aslıya söylemicek gerçeği aslı bunu ya tayfundan yada ilaçları filan bulucak bence öyle düşünüyorum aslı kurtarıcak efeyi kesinlikle efenin ölüceğini hiç düşünmüyorum eğer tekrar ölücekse niye döndükü dağhan diziye başka bir projede oynardı yani niye bile bile tekrara öldürüleceğini oynasınki bir daha o yüzden kesinlikle inanmıyorum güvenin gelmesini şu yüzden isteyebilirim hem aslı hem efe birbirlerinin değerini anlamaları bu gerkli diye düşünüyorum özellikle efe bakımından güveni kıskanırsa yani böyle düşünüyorum onların aşkı güvenin sayesinde tekrar kazanıcak efsane olucak bence kesinlikle zaten aslının güveni değilde efeyi sevdiği apacık ortada ama bunu anlamaları için bu gerekiyor belkide

140. Bölüm Tahminleriniz
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» 122. bölüm yorumları ve 123. bölüm tahminleriniz..
» 139. Bölüm Tahminleriniz
» 133. Bölüm Tahminleriniz
» 137. Bölüm Tahminleriniz
» 130. Bölüm Tahminleriniz