Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İmhotepten Bilgiler.

4 posters
YazarMesaj
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : İmhotepten Bilgiler. Masum10
Takımı : İmhotepten Bilgiler. Turkiye

İmhotepten Bilgiler. Empty
MesajKonu: İmhotepten Bilgiler.   İmhotepten Bilgiler. EmptyPaz Kas. 28, 2010 6:31 pm

ALINTIDIR

Arkadaşlar öncelikle Şunu Belirtmek istiyorum..imhotep Denen arkadaş Kavak Yelleri'nin Setinde Çalışan bi arkadaşımız.Yaklaşık 1 senedir Bizlere Tüyo Verir.Gerçek adını Kimse bilmiyor İmhotep Kendisine Koyduğu Lakaptır..Verdiği bütün Tüyoların Hepsi çıktı..Senaryolarda bi değişiklik olduğunda Hemen bizlere bildirir..Kendisiyle Sohpet etme Fırsatı Buldum Ve Herkezin Merak ettiği Soruları Sordum Ve Cevapladı

İMHOTEP :
efe ölecekmi ? ölecekse niye geldi ? hiç gelmeseydi daha iyiydi diyenlerin mesajları benim bütün facebook süremin içindeler ancak efede sorun yok yani Varda Yok..Hasta Tabi ama iyleşecek..efe tam gaz diziye devam....

* : guven geri gelecek mi? gelecekse temelli mi yoksa konuk oyuncu mu?

İMHOTEP :
Tamamende olabilir konuk oyuncu olarakta.gerçi seneryo hazır sayılır .ancak birazda güven için heyecanlanın.

* :peki aslı-efe mi yoksa aslı-güven mi olacak ilerde

İMHOTEP :
efe-aslı olmadan bu dizi bitermi ? veya devam edermi diye soruyorum orjinal adamın orjinal aşkı elbette olacak...Hem Aslı eFe varken Güven'i Ne Yapsın Yada bi Başkasını ? AsLı & eFe olucak içiniz Rahat olsun

Tıkla...

Dizifilmde paylaşılmış sizinde görmenizi istedim valla doğrumu bilemicem...
ama imhotep'in adını öyle boşa kullanamazlar gerçektir heralde.
Gelelim yoruma İmhotepten Bilgiler. 743856
efenin ölmesine asla ihtimal vermiyordum hala vermiyorum o ölürse olmaz ölmemeli mutlu sonla bitmeli dizi
Güven gelir ama ben uzun olcanı sanmıyorum hayal boşa olmadı hayalden dolayı çıkar tahminimce.Güven için heyecanlanın demiş başka işim yoktu İmhotepten Bilgiler. 743856İmhotepten Bilgiler. 743856
AE hakkında demeye bile gerek yok zaten ordada demiş Aslı efe varken güveni napsın yada bir başkasını...
Herşey efede başlıyo efede bitiyo efe isterse aslıyı alır istemezse almaz yani efenin tek hareketine bakar aslı.
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

Takımı : İmhotepten Bilgiler. Gs10

MesajKonu: Geri: İmhotepten Bilgiler.   İmhotepten Bilgiler. EmptyPaz Kas. 28, 2010 8:19 pm

Paylaşım için sağol.Valla hiç işim yokta Güven için heyecanlanıcağım hahaha.Diğer tüyolar güzel.Bende Efemizin öleceğine hiç inanmamıştım.İmhotepten duyunca içim rahatladı.İmhotepten Bilgiler. 743856
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : İmhotepten Bilgiler. Pusuda10
Takımı : İmhotepten Bilgiler. Fb10

MesajKonu: Geri: İmhotepten Bilgiler.   İmhotepten Bilgiler. EmptyPaz Kas. 28, 2010 10:50 pm

ebosum demiş ki:

efenin ölmesine asla ihtimal vermiyordum hala vermiyorum o ölürse olmaz ölmemeli mutlu sonla bitmeli dizi
Güven gelir ama ben uzun olcanı sanmıyorum hayal boşa olmadı hayalden dolayı çıkar tahminimce.Güven için heyecanlanın demiş başka işim yoktu İmhotepten Bilgiler. 743856İmhotepten Bilgiler. 743856
Herşey efede başlıyo efede bitiyo efe isterse aslıyı alır istemezse almaz yani efenin tek hareketine bakar aslı.

Sağol paylaştığın için, dediklerine de aynen katılıyorum ölmesi gibi bir şey olamaz, şimdi zaten ölmez de finalde de ölmez 4+ sezon sürmüş bir dizinin finalini en sevilen karakteri öldürerek yapacak kadar uçmuş olamaz senaristler yapmazlar ya mutlu bitirirler.
İkincisi de evet eğer güvenin dönüşünü de efe gibi etki yaratacak zannediyorlarsa gülerim sadece.

Son olarak da tüyoda da demiş de zaten bunu cümle alem biliyor elbet aslı-efe olacak başka bir ihtimal yok ama o olana kadar ki süreç de önemli bu bölüm aslı'nın iyice düştüğünü gördük önce efeyi sonra güveni hayal etmeler ne oluyor yahu çok sinir olmuştum ama efeyi de başka biriyle düşünemiyorum efenin ağırlığını koyması lazım ilişkide efe aslı için değil aslı efe için mücadele etmeli.
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : İmhotepten Bilgiler. Uykusu10
Takımı : İmhotepten Bilgiler. Bjkk

MesajKonu: Geri: İmhotepten Bilgiler.   İmhotepten Bilgiler. EmptyPaz Kas. 28, 2010 10:51 pm

İmhotepden duyunca içim rahatlamadı
İmhotepe güvenim yok ( doğru söylese bile)
Çünkü bu tüyolar tahminler vb.şeyler dizinin tadını kaçırıyor
Ki zaten dizi kötü bir haldeyken.
...

İmhotepten Bilgiler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İmhotepten Alınan Yeni Tüyo Arkadaşlar..
» Catboy-Yeni Bilgiler
» CATBOY Yeni Bilgiler