Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)

3 posters
YazarMesaj
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Eglenc10
Takımı : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Fb10

Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Empty
MesajKonu: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 11:45 pm

Evet , bir arkadaşımızın yazdığı yorum paylaşmak istedim çünkü çok iyi bence bunlar bende dahil çoğu kişinin dikkatini çekmiştir . izlemeyenler okusun bence iyiki izlemedik diyebilirler Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856

Acikcasi yeni sezonu cok sacma baglamislar neden mi? madde madde yazacagim:

1) O araba ucurumdan denize ucuyor, kiyiya dogru hani okyanusa da ucmuyor. 3 kisi kurtuluyor ama efe ortada yok, yok efendim akinti almis goturmus de, yalana bak. Deniz kizlari cikarirken efe ye bakmadimi hic orada mi diye? Ya da efenin abisi onu aramaya gitti ama nedense araba enkazina bakmaya gitmek yerine 2de1 kiyida denize bir kafa sokup geri cikardi, cok amatorce ve ucuza kacilmis bir cekim oldu.

2) Efenin sozum ona gomulme sahnesinde, babasi, yengesi, aslinin babasi, denizin babasi, aslinin ablasi ortada yoktu. nasil bir cenaze toreni bu? Insanin 2 eli kanda olsa oglunun cenazesine katilmaz mi?

3) Nedense butun filmlerde ayni durum oluyor. Aradan 3-4 yil gecince hemen olgunlasmis yaslanmis gibi gostermek icin kizlarin saci kisaltiliyor. Ne kadar sacma, minenin sacini kisaltmislar sozum ona 3 yil gecti aradan.
Alti ustu 22 yasinda ne gerek var boyle bir sacmaliga.

4) Su atakan ile evleniyor ama ailesinden kimse yok, cunku gizli evleniyorlarmis. ahahaha gulerim ben buna ancak. neden mi? Su'nun ailesi su'yu minenin babanesina emanet etti ve herseyindan sen sorumlusun dedi, o da su'nun ailesine haber vermeden evlenmesine goz yummasi cok sacma. sanki su'nun ailesi atakan gibi zengin bir ailenin cocugu ile evlenmesine kizacak, gulerim ben buna ancak.

5) Flasback bolumleri var di, ama bi kere bile efeyi gostermediler cok sacma !

6) Guven karakteri 2 dk once deniz den cikiyor, ve sortun arka cebinden kupkuru cillop gibi bir kartvizit cikariyor, ah senaryo ahhh.

7) Guven para sakladigi kutuya para koyarken altta para olmayan kagit deste cook belli oluyor. Yonetmen uyuyordun o an galiba?

8)Asli koskoca evde tek basina kaliyor, yok annesi ablasinin yanina bursaya gitmis:P babasi nerede peki? Zeytinlige gitmistir kesin o da:P

9) 3 yildir deniz ve mine, asli ile konusmuyormus, hic gercekci degil.

10) Deniz, annesinin otelinde 1 yildir mudurluk yapan adami tanimiyor, sozum ona, 1 yildir otele ugramamis, sacma, hadi ugramadin diyelim, halil orada asci hic mi sana soylemedi birsey?

11) Ayse hanimin abisinden hic bir haber yok, SIR oldu sanirim.

12)Efenin abisi, Metin esinden ayrilmis, hemde 2 tane bebgi ortada birakmis, cok sacma degil mi?

13) efenin kardesi asli bebekten de bi haber yok.

Inanin daha dikkatli izlesem belki daha cok hata bulurum, ama simdilik yeter sanirim.

Dizinin eskisi gibi olmayacagi anlasildi, reytinglerde 1. olmus ama herkes meraktan izledi ilk bolumu.
zamanla ne olur gorecegiz..

13'TE KALMIŞ VE BUNDAN SONRASI EMİNİMKİ BÜTÜN İZMİRLİLER HAK VERECEKTİR Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856
14) İzmir'in %60'ı dizinin Buca'da çekildiğini biliyor ama ne hikmetse Buca'dan Seferihisar'a 5 dakikada gidiverdiler hadi diyelim ki İzmirliler bunun farkında değil

15) Aslı Ege Üniversitesinde okuyor yani Bornova'da ve öğle arasında Konak'a inip sevgilisiyle buluşuyor çok pardon da sevgilisi metroda küçük parkta ya da büyük parkta bekleyememiş mi acaba madem saat kulesine bağlayacaklar niçin böyle birşey yaptılar. Hadi diyelim Aslı kızımız metro ile indi Konak'a

16) Konak meydanın hiçbir suretle bir okul yoktur şayet adamın kızı emniyet müdürlüğüne vs. okul diye gidiyorsa buna hiç kimse karışamaz Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856

17) Aslı düğün sahnesinde birden lavaboya gidiyor kameralar Su'lara döndürüldüğünde Su "Lavaboya gideceğim demişti" diyor ya ben bir şey kaçırdım ya da Su Aslı'nın düşüncelerini okuyabiliyor

2side ayrı ayrı alıntıdır.

Ve buda benden olsun hepsi alıntı olmasın Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856

Sarp yanındaki kızla deniz kenarındalar Çeşmede ,, bütün İzmirliler bilirki Çeşmeden izmire dönmeleri ne kadar hızlı gelirse gelsin en az yarım saat 1 saat kadar sürer ama onlar direk güzelyalı'da gözüküyorlar sonrada ki bir saçmalıkta burda güzelyalıdan gelip olması gerektiği yönün tam tersinde durup arkadan nasıl döndülerse artık oraya Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 9072 pat diye onlar konakta meydanda oluyolar ne tesadüf ki aslı bornovadan(ki oda metroyla gelceğini varsayalım 10 dakika olmadı en fazla 15 dk yol) konak'a ,, sarpın oynadığı karakter taa çeşmeden(en az yarım saatlik yol) konak'a aynı anda gelmiş oluyorlar saçmalık !
Hadi ist. vb. yerlerdeki İzmiri bilmiyor diyelim , Bu diziyi İzmirde oturan birisi izlemiyormu ! Nasıl bukadar hata yapılır Konak meydanında okul olmadığı 2 yaşındakiçocuğa sorsan söyleyebilir Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 9072 adam ise kızını meydanda bekliyor ! napcaklarını şaşırmışlar gülüyorum sadece Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856 Efesiz K . Y . bir Hiç !

İŞTE ŞİMDİ BİTTİ Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856
dolunay:)
Üye
Üye
dolunay:)

Ruh Hali : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Inanma11
Takımı : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Ts10

MesajKonu: Geri: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 12:27 pm

hepsini frk etmiştim bnde bi manisalı olrak ii biliyorum çnkü izmiri:)saol canım
sensizlik
Üye
Üye
sensizlik

Ruh Hali : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Delibo10
Takımı : Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) Bjkk

MesajKonu: Geri: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 2:11 pm

fazla izleyemedim ama saçmalık çok izlemeyecegim gibi duruyorr
hazL *
Üye
Üye
hazL *

MesajKonu: Geri: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 2:24 pm

dolunay:) demiş ki:
hepsini frk etmiştim bnde bi manisalı olrak ii biliyorum çnkü izmiri:)saol canım

Önemli değil canım Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856 Eminim adamın kızını meydanda beklediği sahneye sende gülmüştürsün Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 743856
Bide aslı saat kulesinden geçerken bi allahın kulu bile yok gece saat 4 5 te bile dolu olan yerde aslı ve kuşlar var sadece Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 9072

evet zaten izlesende böyle saçmalıklar dışında bişey yok tu Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 6:28 pm

bnde hepsnı blıorm cnm. çnku ızmırlıyım farkttm yanı. efesız k.y :x
hazL *
Üye
Üye
hazL *

MesajKonu: Geri: Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)   Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 7:44 pm

katılıyrm cnm efesiz bir hiç o dizi! Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;) 914327

Herşeyi Biliyoruz Sabırla Bekliyoruz ;)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» WwW.DaghanKulegec.Boum.Tv Acildi Tum Arkadaslarimizi Bekliyoruz...