Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim

+2
seda95
draul085
6 posters
YazarMesaj
draul085
Üye
Üye
draul085

Ruh Hali : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Uykusu10
Takımı : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Turkiye

Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Empty
MesajKonu: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptyPtsi Kas. 02, 2009 3:01 pm

Arkadaşlar Öncelikle Selamlar,
Ben Sıkı Bir Kavak Yelleri İzleyicisiydim Bir Zamanlar...
Haftanın Hiç Bir Günü Benim İçin Önemli Değildi,Haftanın Tek Günü Cumartesi Sanırdım O Gün Mutlu Bir Şekilde Yataktan Kalkar Akşamı İple Çekerdim,Ne Ders Çalışırdım,Ne Bir İş Yapmak Gelirdi İçimden,Akşam Olsun Saat 22:15 Olsun Kavak Yelleri Başlasın Ben Onun Büyüsüne Kapılim Yeter,Tüm İşler Pazara Kalsa Umrumda Değildi...Dediğim Gibi Cumartesiyi İple Çekerdim,Kaç Defa Ailemle Kavga Ettim Saymadım Bile Sırf Kavak Yelleri İçin Ne Kadar Yol Yürüdüğümü Bilirim.
Ama O Dizide Biri Vardıki Beni O Diziye Çeken,Hayatımda Örnek Bir Kişilik Olan,Sempatik,Sıcak,Pozitif,Sadık Bir İnsan
Herkesin Tahmin Edebileceği Gibi Bu Efe Kaygısızdı.Dizinin 78. Bölümünden İtibaren Efe'nin İşlerinin Kötüye Gitmesi Beni Çok Üzüyordu Yani Kahroluyordum,Aslının Tavır Yapması Beni Sinirlendiriyordu,Halbuki Tek Nedeni Varmış Bunun,Sonradan Öğrendim: Efe Diziden Ayrılıyor...
Bunu Sezon Finalinde Öğrendim,Efenin Öleceğini Düşündüm.Sonra Nette Araştırmaya Başladım,Bir Baktım Her Yerde Kavak Yellerinin Efesi Ayrılıyor..Efe'nin Ayrılma Sebebi vsvs. Orda Kafama Bir Taş Düşse Dağa İyi Olucaktı,O kadar Canım Yandı...
Tüm Yazım Berbat Geçti,Hayatımın Anlamı,Beni Hayata Bağlıyan Ve İnternetten Tekrar Tekrar İzleyip Sıkılmadıgım Kavak Yelleri Artık Benim İçin Bitmişti Ve Yemin Ettim O Günden İtibaren Kavak Yelleri Artık Benim İçin Yoktu,Sezon Finalinden Sonra Kavak Yelleri İzlemez Oldum,Tv,İnternet,Kanal D İzlemiyordum...

Bir Diziden Başrol Oyuncusu Çıkarılır Mı?Kurtlar Vadisinden Polat Alemdar'ı Cıkarsalar Ne Olur?Kurtlar Vadisinde O Kadar Oyuncu Cıktı;Çakır,Laz Ziya,Hüsrev Aga Aslan Bey,Halo,Eren Ne Oldu İzlenmeye Hemde Dahada Sık İzlenmeye Devam Etti, Neden?Çünkü Başrol Orda Duruyor:Polat Alemdar....
Kavak Yellerini Kavak Yelleri Kapan,Dizinin Başrolu Efe'di.Ve Diziden Cıktı...Sizce İzlenirmi Kavak Yelleri?
Kimseyi Etkilemek İstemiyorum Herkes Hür İradesinle İzlebilir,Fakat Efe Kaygısız(Dağhan Külegeç) Sevenler,Size Sesleniyorum: Bu Bize Yapılır Mı Ya Yapılır Mı?Efesiz Kavak Yelleri Olur Mu?Efesiz Bir Eksiklik Yok Mu Dizide,Bir Düşünün Efe'nin Tekrar Geldiğini,Ben Senarist Olsam Cok Güzel Bir Şekilde Efe'yi Geri Getiririm Kavak Yelleri'ne...
Düşünün Kavak Yelleri Fragmanına Bakıyorsunuz,Aslı,Deniz,Mine,Su,Atakan,Güven Oturup Konusurken Bir Anda Bir Ses Geliyor: Naber Biraderler!Herkes Donup Kalıyor,Bayılanlar Oluyor Ve Aslı,Deniz,Su,Mine,Halil,Güven,Atakan Hepsi Efe Diye Bağırıyor Efe'nin üzerine Koşuyorlar...Fragmanı Görseniz İçinizde Patlayan Ne Çok Balon Olur....

İşte Bunları Görmek Bunları Yaşamak İsterseniz,Bizimle Olun,Emek Harcayın,Efe Kaygısız Severlerin Ne Kadar Çok Oldugunu Gösterin,Ne Demek İstediğimi Anladınız Benden Bu Kadar....
seda95
Üye
Üye
seda95

Takımı : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Fb10

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptyPtsi Kas. 02, 2009 4:28 pm

Bende Efenin gelmesini çook istiyorum. Bende diziyi izlemiyorum sana katılıyorum. Dediğin gibi Efe gelse gerçekten çook güzel olur. İnş. döner Efemiz.
draul085
Üye
Üye
draul085

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptyPtsi Kas. 02, 2009 6:21 pm

İnşallah Seda İnşallah Elimizden Geleni Yapalım
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Sessiz10

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptyPtsi Kas. 02, 2009 10:04 pm

cok güzel yazmıssın.. sana katılyıorum bende inş geri döner.. geri dönmesi için inş demek yetmıyor elımızden gelenı yapalım arkadaslar..
nazLı^m
Üye
Üye

Ruh Hali : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Asik10
Takımı : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Bjkk

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptySalı Kas. 03, 2009 9:54 am

çok güzel demişsin Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim 743856
inş efe geri döner yaaa :(
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Karizm10
Takımı : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Fb10

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptySalı Kas. 03, 2009 11:57 am

https://2img.net/r/ihimizer/i/14uji2t.png/

çok guzel olmus sani 92 bolum'de olacak
http://daghankulegec.fanforum.biz/
draul085
Üye
Üye
draul085

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptySalı Kas. 03, 2009 6:17 pm

Olsunda Kaçıncı Bölümde Olursa Olsun ....
mary
Üye
Üye
mary

Ruh Hali : Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim Acili10

MesajKonu: Geri: Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim   Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim EmptyÇarş. Kas. 04, 2009 1:22 pm

efe geri döndün de ne olursa olsun efeyi bir ömür bekleye bilirim

Efeyi Sevenler Bir Okursanız Sevinirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» okursanız sevinirim...
» 103. bölümü nasıl buldunuz?
» Neden Efeyi Gösteriyorlar
» YAPARSANIZ SEVİNİRİM...
» Buraya Bakarsanız Sevinirim