Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..

3 posters
YazarMesaj
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Anlayi10
Takımı : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Bjkk

Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..   Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. EmptyCuma Ara. 11, 2009 10:53 am

Kavak Yelleri'nin oyuncuları, CosmoGirl için röportaj verdiler.

YENİ YIL HUZUR GETİRSİN
* Nasıl bir 2009 yılı geçirdiniz?
P.K.: Net kararlar aldığım bir seneydi...
S.A.: Sağlam dostluklar ve aşklar kurmaya çalıştığım için, dengeli bir sene geçirdim.

* Yılbaşı için plan yaptınız mı?
P.K.: İzmir'de olursam ekiple, İstanbul'da olursam ailemle vakit geçireceğim.
S.A.: Sette oluruz büyük ihtimalle! İstanbul'da olursam kalabalığa karışmadan bir program yaparım mutlaka.

DİZİNİN BÜYÜSÜ SAMİMİYETİNDE
* 'Kavak Yelleri', üç yıllık bir zaman atlaması yaparak yeni sezona başladı. Senaryo gereği geçen bu süre, karakterlere nasıl yansıdı?
Pelin Karahan: Uzun soluklu işlerde, dramatik olaylar yaşanmışsa ve diziye yeni karakterler eklenmişse bir şeylerin yoluna girmesi için bu şart. Ayrıca büyümemiz de gerekiyordu.
Sarp Apak: Diziye bu sezon giren, benim oynadığım 'Güven', dizideki karakterleri, bugüne kadar hiç karşılaşmadıkları şeylerle tanıştırdı. Dolandırılmak, mafya ile yüzleşmek gibi... Fakat 'Güven' de hayatında hiç görmediği şeyleri onlarla yaşıyor şimdi. Karşılıksız iyiliği görüyor.

DOLGU MALZEMESİYİM!
* 'Güven' karakterini diziye sokarken zorlandınız mı?
S.A.: Eskiden 'Kavak Yelleri'ni izlemezdim, kız arkadaşım izlerdi. Sonradan gördüm ki dizinin büyüsünü yaratan oyunculuklar, samimiyet ve senaryoymuş.

* 'Avrupa Yakası'nda 'Şesu'nun yerini doldurabilecek mi?' yorumları vardı. Şimdi ise 'Efe'nin yerini doldurabilecek mi?' yorumları yapılıyor...
S.A.: Dolgu malzemesi gibi adamım, kaderim galiba... Bu dezavantaj, çünkü 1- 0 yenik başlıyorsun. Timur Savcı bana teklifte bulunduğunda, "Bir kez daha mı?" dedim. Zor bir işe kalkıştım ama takılmadım.

* Pelin Hanım, dizide çok güçlü bir 'Aslı' portresi çiziyorsunuz. Siz de onun kadar sabırlı ve güçlü müsünüz?
P.K.: Güçlüyüm ama sabırsızım. Sabretmeyi öğreniyorum.

* Pelin Hanım, kızlar tarafından kıskançlık triplerine maruz kaldığınız oluyor mu?
P.K.: "Ah, şuna bak! Hiç de güzel değilmiş, boyu da kısaymış!" diyenler oluyor. Bu sözleri o kadar çok duyuyorum ki.
S.A.: Bende durum daha faklı. "Abi hastayız sana" diyorlar. Sarılıyorlar, elimi sıkıyorlar. Kıskançlık erkeklerde olmuyor pek.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Masum10
Takımı : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Turkiye

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..   Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 9:19 am

dolgu malzemesiymiş yorumsuzzzzzzzzzzzzzzzzzz
özge
Üye
Üye
özge

Ruh Hali : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Eglenc10
Takımı : Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. Bjkk

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..   Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. EmptyC.tesi Ara. 12, 2009 1:58 pm

efenın yerını asla dolduramaz o
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..   Kavak Yelleri Ekibi Konuştu.. EmptyPaz Ara. 13, 2009 8:13 am

efenin yerini kimse dolduramaz...

Kavak Yelleri Ekibi Konuştu..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» efesiz kavak yelleri mi efeli kavak yelleri mi?
» Kavak Yelleri Out
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu! YÜKSEL AYTUĞ
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu!
» Kavak Yelleri .....