Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...

+7
KYGSZdaghan
OrijinaL.Adam
ildem
£ یм ὲ Ʀ
ebosum
Dağhanist
efeeeee
11 posters
YazarMesaj
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Empty
MesajKonu: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 1:37 am

Bitti benm netten izlediğim her bölümde dağhanın dönme ihtimalini düşündüğüm kavak yelleri 99. bölümün sonuyla bitti ARKADAŞ öpüşüyolar ya böyle bişey yokkk yokk yokk yokk denize karsı bağırıyo lan orda efe var denize atlayalım diyo atla belki efeyi görürsün töbe töbe bitti abi bitti izlenmez bidaha k.v.
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Karizm10
Takımı : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Fb10

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 8:03 am

ewet artik efe'den bahsedilmiyor
http://daghankulegec.fanforum.biz/
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Masum10
Takımı : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Turkiye

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 9:55 am

denize karsı bağırıyo lan orda efe var denize atlayalım diyo.... bu yazı dizide mi geçiyo geçiyosa kaçıncı kısımda
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Defaul10
Takımı : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Gs10

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 1:09 pm

hala netten bile izliyosanız ne diimki ben size (:
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 3:52 pm

arkadaşlar ben hiç bajmadım bi ara denize karşı aslı yeter die bağırıo
ama orda efe war atlayalım kısmını ben duymadım.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 3:53 pm

ben o sahneyi merak ettim o laf dikkate alınmıcak bi laf değil ayrıca soruyorum ki kısımı boşu boşuna başından itibaren izlemek zorunda kalmiyim KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... 914327
ildem
Üye
Üye
ildem

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 3:57 pm

ewt kaçıncı kısımda??
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Ozlemi10
Takımı : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Bjkk

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:24 pm

aslı orada bi ara azını oynatarak birşey diyordu orada mı ?
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:40 pm

ya arkadas espri yapıo öyle bişey yoktu
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:43 pm

denize karsı bağırıyo lan orda efe var denize atlayalım diyo.... bu laf espri değildir (bence)
efe1014
Üye
Üye
efe1014

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Ozlemi10

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:46 pm

kaçıncı kısım da dior ?
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 4:48 pm

hayır espri dediim dalga gecio diziyle töbe töbe dior efeeeee nickli arkadas yanlısmıyım :L
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 6:02 pm

şöyle oldu arkadaşlar ben dün izledim güvenle aslı arasında bi konuşma geçiyo ondan önce aslı küçük çocuk öldü diye denize karşı haykırıyo yeter diye daha sonra bunlar oturuyolar işte aslıyla güven arsında hayat her şeye rağmen güzelmi gibisinden bi konuşma geçiyo aslıda e hayat boşsa atalım o zaman kendimizi denize kurtulalım gibisinden bişiy diyo güvende atamam kendimi denize hayat güzel fln diyo....yani anlıycağınız efeyle ilgili bi durum yok orda denize atlamak ölmek anlamında kullanılıyo sanırım ama efeyle bi ilgisi yoktu konuşmanın.....
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 6:15 pm

aydınlattığın için saol ya KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... 743856
defne
Üye
Üye
defne

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 6:18 pm

rica ederim:)
yalnizefe
Üye
Üye
yalnizefe

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Sessiz10

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyPaz Ara. 27, 2009 7:47 pm

efeeeee demiş ki:
Bitti benm netten izlediğim her bölümde dağhanın dönme ihtimalini düşündüğüm kavak yelleri 99. bölümün sonuyla bitti ARKADAŞ öpüşüyolar ya böyle bişey yokkk yokk yokk yokk denize karsı bağırıyo lan orda efe var denize atlayalım diyo atla belki efeyi görürsün töbe töbe bitti abi bitti izlenmez bidaha k.v.

arkadaşlar bi isteğim var.100. bölümü herkes izlesin efe aşkına izlesin.efe belki dönmick ama izleyin lütfen sonkez.denizi kurtaran kim bilmiyoz.artk bilmekte istemiyoz.herkez efe aşkına sonkez izlesin.herkese söyleyin izlesinler.bida izlemeyelim. jale hanımda görsün 100. bölümün reyting rekorlarını.çakma efe sarpı istemediğimizi görsün.ve o montajkanmış sozon finali dahnesini açıklasın.lütfen zleyin sonkez.
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyCuma Ocak 01, 2010 11:53 pm

arkadaşlar yanlış anladınız yada ben yanlış yazdım denize bakarak bağırıyo bende dedimki denizde efe var bari denize karsı haykırma KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... 9072
sibirya
Üye
Üye
sibirya

Ruh Hali : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Karizm10
Takımı : KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... Ts10

MesajKonu: Geri: KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...   KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM... EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 8:34 pm

benim yorumum biraz farklı olacak öncelikle dizi inandırıcılığını çok yitirdi aslıyla güven arasındaki aşk öyle yapayki anlatmak istediğim biraz gerçekçi senaryo yazmaları lazım zorlamayla olmuyo bazı şeyler aslı diyoki kendimizi denize atalım güvende diyoki yaşamak güzel ve öpüşmeye ( pardon aslı öpüyo ) başlıyolar çok saçma ne alaka yani bence aslı karakterinede yazık ediyolar dedm ya hiç inandırıcı değil aslı deniz; aslı efe; ve aslı güven bence en kötüsü aslı güven çifti böyle giderse güzelim diziyi hiç etcekler

KAVAK YELLERİ 99. BÖLÜM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KAVAK YELLERİ 111.BÖLÜM
» Kavak Yelleri 119. Bölüm .....
» Kavak Yelleri 87. Bölüm
» kavak yelleri 103. bölüm fragmanı
» Kavak Yelleri 95 Bölum Fragmani