Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((

+3
ebosum
OrijinaL.Adam
werux
7 posters
YazarMesaj
werux
Üye
Üye
werux

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Sarhos10
Takımı : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Fb10

NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Empty
MesajKonu: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 9:21 am

arkadasLar qercekten daqhan severseniz..flash tv ye baskı yapalım...yayınlasınLar cumartesi qünü eminim eski bölümler şimdikinden daha cok izlenir...reytinqleri qördükçe...tims çıldırsın kanl d de cıldırsın hepsi çıldırsınnnn haydi arkadasLarrr..daqhan iç
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Ozlemi10
Takımı : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Bjkk

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 9:47 am

werux demiş ki:
arkadasLar qercekten daqhan severseniz..flash tv ye baskı yapalım...yayınlasınLar cumartesi qünü eminim eski bölümler şimdikinden daha cok izlenir...reytinqleri qördükçe...tims çıldırsın kanl d de cıldırsın hepsi çıldırsınnnn haydi arkadasLarrr..daqhan iç
Flash tv'de fazla izleneceğini sanmam NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( 336905
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Masum10
Takımı : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Turkiye

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 10:56 am

dizi olduktan sonra bence her yerde izlenir ben şahsen nefret ettiğim tasnif etmediğim bi kanal bile olsa efe kaygısızı görmek için izlerim gerçi ben her akşam d maxta izliyorum ama d max olmayanlarda izlesin cumartesi olsunda 10da görsünler orjinal adammı çakma adammı NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( 914327
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Karizm10

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 11:45 am

Yok Bence Trt 1
http://daghankulegec.fanforum.biz/
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Defaul10
Takımı : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Gs10

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 4:01 pm

OrijinaL.Adam demiş ki:
werux demiş ki:
Flash tv'de fazla izleneceğini sanmam NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( 336905

Aynn :s
DağhanFann
Üye
Üye
DağhanFann

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Psikop10

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 5:38 pm

Ben dağhanı yeni projelerde görmek istiyorum eski bölümleri internetten izleyebilirim.
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Ozlemi10
Takımı : NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( Bjkk

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 6:31 pm

DağhanFann demiş ki:
Ben dağhanı yeni projelerde görmek istiyorum eski bölümleri internetten izleyebilirim.
Bende 1-84 Bölümleri arşivlik için var geri kalan 85den sonrası normal dizi olarak arşivliyorum
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptyPtsi Ara. 28, 2009 9:52 pm

neden flash tv illaki sorabilirmiyim?
http://www.erdincbirinci.tr.gg
werux
Üye
Üye
werux

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptySalı Ara. 29, 2009 11:45 am

arkadasım senın netten izlemen ne işe yarıo solesene şimdi kavak yellerini yönetimini tims kanal d yi cıldırtıomu_???yokk...onun için bir kanalda olması qerekıo tabı bana qore ...ha flsh tv ye qlnce benım aklıma o qeldi fazla bi proqramları falan yok koyarlar die birde kanal 1 e mail attım inş bir olur....yha:(benim derdim şimd
iki kavak yelleri hiçççç izlenmesin...birde efe olsun..hem efeli bölümler simdikin
i qececek..eminim ama birazda siz bastırınn yha daqhanı seviosanız bir tane daha yol buldum vodafone dan daqhanın numarasını bulup konuscam tabi kendi üzerineyse hatt ins oledir...cvplayayım hemen nerden bılıosun vodafone kullandıqını dcksınız....vodafone reklemında oyanayıpta turkcell veya avea hattı olcak deql ya olsada vodafone kesın vardır
werux
Üye
Üye
werux

MesajKonu: Geri: NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((   NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:(( EmptySalı Ara. 29, 2009 11:50 am

keske olsada qorsek yeni projelerde...

NASIL DAGHANCISINIZ ARKADAŞLAR YAZIKLAR OLSUN....:((
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sadece yazıklar olsun Dağhan Külegeç'in hakkı haram olsun
» ARKADASLAR FRAGMANA EFE LE İLGİLİ BİŞEY KOYDULAR BAKIN BUGUN REYTİNGLER NASIL YUKSEK OLUCAK !!!
» LÜTFEN DOĞRU OLSUN
» Dağhan ilk sırada olsun...
» hangi şarkı olsun