Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

daghan için buyrun !

4 posters
YazarMesaj
méLTémm ♥
Banned
Banned

Ruh Hali : daghan için buyrun ! Yoksu611
Takımı : daghan için buyrun ! Turkiye

daghan için buyrun ! Empty
MesajKonu: daghan için buyrun !   daghan için buyrun ! EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 2:53 pm

Arkadaslar facede grup kurdum daghan için daghan için buyrun ! 743856 facesi olanlar üye olurlarsa sevinirm simdiden 3.905 üyesi var daghan funları buyrun!

https://www.facebook.com/pages/Daghan-Kulegec-Kavak-Yellerine-Geri-Donmesini-Isteyenler/133443345919#/group.php?gid=94104307620&ref=ts
aykut61
Üye
Üye
aykut61

Ruh Hali : daghan için buyrun ! Deli10
Takımı : daghan için buyrun ! Fb10

MesajKonu: Geri: daghan için buyrun !   daghan için buyrun ! EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 2:56 pm

ok ben geldim
efekaygisiz
Üye
Üye
efekaygisiz

Ruh Hali : daghan için buyrun ! Kaygil10
Takımı : daghan için buyrun ! Gs10

MesajKonu: Geri: daghan için buyrun !   daghan için buyrun ! EmptyPaz Ocak 24, 2010 7:32 am

tmmm bende varımm
https://www.facebook.com.tr/CiqLohataa Esz
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: daghan için buyrun !   daghan için buyrun ! EmptyPtsi Ocak 25, 2010 6:56 pm

bizlere yakışmadı bu tablo arkadaşlar adamlar farkı 150 bine çıkarmışlar aslında 2 bin üyesi olan dağhan fan culum biraz destek verse biraz duyarlı olsak 2 bin kişiyiz arkadaşlar tek tıkla 20 bin 10 tıkla 200 bine ulaşırız ama malesef efe dağhan hayranları bildiğimiz arkadaşlar galiba fos çıktı durum bunu gösteriyor duyduğumuz duyarlılık bumu lütfen eyer destek olacaksak arkadaşlar tam destek olmamız gerekli dağhanı bizler baş rolde görmek istiyoruz bu yüzden dağhanı birinciliye taşımamız gerekli ben günlerdir haberi olmayan arkadaşları haberdar edelim diye çırpını yorum haberleri olmayan arkadaşlarda haberdar oldumu bizleri kimse tutamaz hadi arkadaşlar bize kurulan bu oyunu bozalım ne oyunu diyen olacak dağhanı sevmeyen arkadaşlarda dağhanın hezimete uğraması için onun rakibine oy veriyorlar şu an başardı gibi gözükselerde biz kenetlenirsek onları hezimete uğratırız varmısınız ben varım diyenler buyursun arkadaşlar kenetlenme zamanı 150 bin nedirki 2 bin üyeyiz 1 tıkta 20bin 10tıkta 200 bin bukadar

daghan için buyrun !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan için -->
» Dağhan İçin İki Senaryo Varsa
» dağhanın fragman. dağhan için tanıtım.
» Aksoy film'e sinema filmi icin görüsmeye giden arkadasim Daghan'i görmüs
» Efe döndü :) Buyrun.