Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM

+2
♥ NuR ♥
sinan3444
6 posters
YazarMesaj
sinan3444
Üye
Üye
sinan3444

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Canli10
Takımı : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Bjkk

BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Empty
MesajKonu: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 11:23 am

105 BÖLÜM FRAGMANINA FAZLA GUVENMEYİN BNCE 105 BÖLÜMÜN ÖZETİ ÇIKSIN OKUYALIM ORDA DAHA NET 1.ASLI GERÇEKTEN ÖLDUYSE WE EFE DONUORSA TİMS DİZİ YAPMASIN.2.FRAGMANDA HASTANEDE ELEKTRİK KULLANMIYORLAR ELLE KALP MASAJI YAPIYORLAR SAÇMA.3.GUVEN HASTANEDE RUYA GOREBİLİR.4.EFE GELEBİLİR ASLIYI BİŞEKİLDE KURTARIR.5.ASLI MEZARINI EFENİN MEZARININ YANINA GOMSUNLER.6.KANAL D AKASYA DURAGI DİZİSİNDE SİNAN KAYNANASI OLDU DEDİLER EVE GETİRDİLER YIKADILAR MEZARA GOTURCEKLERDE AYILDI BOYLE BİŞE YAPARSALAR NETDEN BİLE İZLEMEMM.7.BUNLARDAN BİRİ OLABİLİR BİZCE SİZE GORE HANGİSİ MANTIKLI :d:s:v
sinan3444
Üye
Üye
sinan3444

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Canli10

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 11:30 am

ASLI ÖLÜM SAATLERİ İÇERİSİNDE EFE İLE KONUŞUO YADA GOREBİLİR:çd
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Manyak10
Takımı : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Fb10

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 11:36 am

bnce 3:D güven rüya görebilir başrol oyuncusumu öldürckler inanmam xD hem gebersn çokta fifi hpsinin allah belasını versin efeyi çkarttılar bok ettiler:D
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Ozlemi10

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 12:38 pm

Lovedaqhan demiş ki:
bnce 3:D güven rüya görebilir başrol oyuncusumu öldürckler inanmam xD hem gebersn çokta fifi hpsinin allah belasını versin efeyi çkarttılar bok ettiler:D
Efe'de başrol idi çıktı BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM 9072 Küçük kadınlarda Elif başrol idi çıktı kurtlar vadisinde çakırda başroldü çıktı ama dizilerde 2.ci bir başrol çıkardılarmı o zaman o dizilerin izleyicileri kıyameti koparır :lol:
Efem_diyet_mutfak
Üye
Üye
Efem_diyet_mutfak

Takımı : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Turkiye

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 3:54 pm

4.olsun:)
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Deli10

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 4:20 pm

bnce aslı rüya görüoo kendi öldüünü flnn kendini görüp hayata döneblr hatırlarsanız efede patlamada ilk başta hayal görüodu metinlerin evinde uyanıoo fln hastaneye gidio aslı birsinin elini tutmuş sni sevyrm dioo tam onu deniz zannederken denizi koridorda görüoo ve tekrar geri dönüp bakıoki meğer o yatan kendisiymiş :lol: yine onun gibi bişi olurr aslı kendini öldü zanneder sevdiklerinin nsl bi durumda olduunu görür sonrada hyr bn ölemem der geri dönerr bncee
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 7:01 pm

arkadaşlar mantıklı olalım lütfen 1 aslı ölmez budizide eyer ölürse bu kavak yellerinin sonu olur efeden sonra aslınında diziden ayrılması demek peki şimdi sizlere soruyorum budiziyi efesiz ve aslısız kim izler cevap kimse o halde bu bir aldatmacadır haftasonu görecek siniz görecek siniz diyorum çünkü ben efenin ayrılmasından sonra abart mıyorum kavak yellerini hiç izlemedim bu gibi konularada inanmıyor ve ilgilenmiyorum baktım fana harkez konuşuyor bende yorumsuz kalmayım dedim 107 bölümde efe dönecekdiye haber dolaşıyor eyer sahiden dönerse ozaman işler deyişir kavak yellerini tekrar izlemeye başlarım dediyim gibi arkadaşlar eyer aslı gerçekten ölürse budizi haftaya finalini yapar saygılar
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM Deli10

MesajKonu: Geri: BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM   BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM EmptySalı Şub. 16, 2010 7:38 pm

bzde ztn gayet mantıklı konuşuorz ölmicekk diorzz ölmesi mümkünmü yanii tims ztn dağhanı diziden çıkartmakla çok büük bi hataya düştü aynı hatayı iki kere tekrarlamzz fragmanda gösterilenlerin heppsi reyting için hazırlanmış bi oyundan ibaret BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM 914327

BU DİZİDEN BİŞE ANLAMADIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Onlara Dert Olan Bişe Yok...
» Onlara Dert Olan Bişe Yok...
» Efe'nin Diziden Çıkması...!!!
» Dağhan Diziden Ayrılmasın...
» MİNE DİZİDEN Mİ AYRILDI ??