Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder

+5
TugceTm
pinar_8787
♥ NuR ♥
ebosum
burakkv
9 posters
YazarMesaj
burakkv
Üye
Üye
burakkv

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Canli10

Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Empty
MesajKonu: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 2:11 pm

arkadaslar diyelim efe diziye geri döndu sizce nasil devam eder... asli hayatina devam edicek mi(insallah) asli -guven aski ne olcak, minen annesi nasil olucak. Bir baktik deniz asliya asik oldu mine bu ögrenícek mi????yorumlarinizi bekliyorum
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Masum10
Takımı : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Turkiye

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 2:14 pm

valla efe gelsin denizde minede aslıda umrumda deil ama aslı efeyi sevdii için bence efeye döner ama gurur meselesi yapıp ona inanmazsa eğer bi süre ayrı kalabilirler efede biliyosunuz asla burnundan kıl aldırmaz
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Manyak10
Takımı : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Fb10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 2:32 pm

aman banane yeterki askım dönsün..Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder 846198
pinar_8787
Üye
Üye
pinar_8787

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Yoksu611
Takımı : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Bjkk

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 2:43 pm

efe dizide görünsün yeter ne olursa olsun arkadan görünse bile olay olur
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Aggres10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 6:48 pm

bnce senarisler aslı efe aşkını tekrar başlatmazlar yada aslı bi baya ikilemde kalır tbi efe de aslı kolay kolay affetmez,aslıda efeyi.....biraz karışık ama:)
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 6:51 pm

tugcetm demiş ki:
bnce senarisler aslı efe aşkını tekrar başlatmazlar yada aslı bi baya ikilemde kalır tbi efe de aslı kolay kolay affetmez,aslıda efeyi.....biraz karışık ama:)
ben sana beni bekle mutlaka dönecem demedimmi der gerçekte ölmedim ama sen beni öldürdün der Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder 743856
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Aggres10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 6:53 pm

evet bncede hem onun oldurcam deyipte oldramadğı bişe varmı hçDiyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder 743856
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Karisi10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyÇarş. Şub. 17, 2010 7:19 pm

arkadaslar baska yerde okuduguma göre efe bi süredir izliyo onları yani efe aslı güveni bilio denizin aslıya yazdıgınıda biliyo. bence diziyi eski kavak yellerine dönüştürmeye calıscaklar. denizin aslıya yazdıgını ögrenen mine gene eskisi gibi kötü karakter olucak. aslı deniz efe güven ask 4 geni falanlar filanlar.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptyPerş. Şub. 18, 2010 1:59 pm

OrijinaL.Adam demiş ki:
tugcetm demiş ki:
ben sana beni bekle mutlaka dönecem demedimmi der gerçekte ölmedim ama sen beni öldürdün der Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder 743856
ama o değilde eğer efe tekrar gelirse orjinalliğini birkez daha kanıtlıcak çünkü efe onlara bir gün mutlaka gelicem dedi ve siz efenin söz veripte yapmadığı bişey gördünüz mü ;)ben inanıyorum gelicek.yani getirmicek olsalar neden bu lafı söyletsinler ki offf ki ne offfffff
dağhannn
Üye
Üye
dağhannn

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptySalı Şub. 23, 2010 1:08 pm

güven ne olucak?aslı güveni seviyor ve bunuda gösterdi güvenin gitmesine izin vermedi herkes efeyi unuttu abisi bile...
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptySalı Şub. 23, 2010 1:12 pm

dağhannn demiş ki:
güven ne olucak?aslı güveni seviyor ve bunuda gösterdi güvenin gitmesine izin vermedi herkes efeyi unuttu abisi bile...
efeyi abisi değil efe unutturdu onlara kendini benim adımı kullanıyolar demedimi?bunlarda mecburen efeyi unuttu Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder 743856 bencede iyi oldu yoksa bi bakıcaktık metin hayal görüyo efe var eski bölümler tabi bize ne olcaktı efe geliyo sevinicez ama sonunda hayal kırıklığına biz uğrıcaz sonra efeden bahsetcekler efe şöyle efe böyle sonra adını çok andılar kesin bişe var derdik biz
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Kimses10
Takımı : Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder Gs10

MesajKonu: Geri: Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder   Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder EmptySalı Şub. 23, 2010 1:26 pm

DÖNSÜNDE NE OLUYORSA OLSUN...
http://tarihsor.tr.gg

Diyelim efe geri döndu dizi nasil devam eder
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sizce bu dzi daha kaç sezon devam eder ?
» Aslı sizce GÜVENle mi devam eder EFEyle mi
» VE İŞTE VİDEO GERİ DÖNDÜ
» Dağhan Geri döndü galiba ?
» Kavak Yelleri Efe Diziye Geri Döndü