Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...

5 posters
YazarMesaj
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Kimses10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Gs10

BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Empty
MesajKonu: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPaz Şub. 21, 2010 3:30 pm

ARKADAŞLAR GÖRÜYORUMKİ ORTALIKTA YALAN HABERLER KOL GEZİYOR.....BEN SİZE YALAN HABER FILAN İLETMEYECEĞİM SADECE TİMS ÜZERİNDE BASKI KURMALIYIZ BENCE...BUNUN İÇİN BİR TAKTİĞİM VAR BİR ARA ERCAN SAATÇİ HÜRRİYET SPOR GENEL YAYIN YÖN. OLUYOR DİYE GSLİLER AYAKLANMIŞTI VE HÜRRİYETE KINAMA MESAJLARI GÖNDERMİŞLERDİ BİZDE BUNUN GİBİ BİR ŞEY YAPACAĞIZ AMA BİZ KANAL D ÜZERİNDEN KINAMA YOLLAYACAĞIZ ŞİMDİ ALTTA YAZACAĞIM MESAJI KOPYALAYIN:

"SAYIN OKUYUCU,
KANAL D EKRANLARINDA YAYINLANAN KAVAK YELLERİ DİZİSİ İLE İLGİLİ BİR MARUZATIMIZ OLACAK.GÖRÜYORUZ Kİ DİZİNİN GİDİŞATI HİÇ İYİ DEĞİL.BUNDAN DOLAYI EFE KARAKTERİNİN YANİ DAĞHAN KÜLEGEÇİN DİZİYE DÖNMESİNİ RİCA EDERİZ.DİZİNİN SEVİLEN YÜZÜ DAĞHANIN DİZİYE DÖNMESİ İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞA HAZIRIZ.EĞER DAĞHAN DİZİYE DÖNMEYECEKSE BİLE NEDEN DÖNMEYECEĞİNİ AÇIKLAMANIZI RİCA EDERİZ.BİZ DAĞHAN KÜLEGEÇ FANLARI OLARAK BİR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ.DİZİNİN İLERLEMESİNDE BUGÜNLERE GELMESİNDE EMEĞİ OLAN BİR OYUNCUNUN DİZİDEN ANİDEN ÇIKMASI ALIŞIGELMİŞ BİR DURUM DEĞİLDİR.ÖZELLİKLE DİZİDEN ÇIKARTILMASINDAN SONRA DİZİDE İSMİNİN BİLE ZOR GEÇMESİ GERÇEKTENDE BİZİ ÜZÜYOR.BU DURUMUN HEMEN DÜZELTİLMESİ İÇİN SİZE RİCA EDİYORUZ.
SAYGILARIMIZLA DAĞHAN KÜLEĞEÇ FAN CLUP"

BU YAZIYI KOPYALADIKTAN SONRA VERECEĞİM ADRESE GRİRİNİZ VE ORADAKİ BİZEYAZİN@KANALD.COM.TR YE TIKLAYINIZ ÖNÜNÜZE GELEN YAZIYI HAYIRLAYINIZ BİR ŞEY AÇILACAK KONU BÖLÜMÜNE "KAVAK YELLERİ MARUZAT" YAZINIZ İŞTE ADRS:
http://www.kanald.com.tr/Iletisim.aspx
http://tarihsor.tr.gg
xxrecep
Üye
Üye
xxrecep

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 11:28 am

gönderdim arkadaşım dediyin gibi ulaştımı bilmiyorum
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Manyak10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Fb10

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 11:30 am

ben yolladım
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Masum10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Turkiye

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 11:35 am

görev başarıyla tamamlanmıştır ama ben dikkate alcaklarını sanmıyorum devamlı program sunması için dağhaniiçin form dolduruyorum ama adiler eklemiyo
♥ NuR ♥
Üye
Üye
♥ NuR ♥

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Manyak10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Fb10

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 12:25 pm

ebosum demiş ki:
görev başarıyla tamamlanmıştır ama ben dikkate alcaklarını sanmıyorum devamlı program sunması için dağhaniiçin form dolduruyorum ama adiler eklemiyo
az kaldı onların sülalesine saydırcam kaçkere mail attım dağhanıda eklesinler die eklemiolar salaklar biliolar her ankette brinci oldugunu onlarda artk bkmışlardır:D erkeklerden oy sayısına bktıgıma göre sarp birinci:@ dağhanıda koysnlarda kimin birinci oldugunu görürler
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Masum10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Turkiye

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 12:44 pm

Lovedaqhan demiş ki:
ebosum demiş ki:
az kaldı onların sülalesine saydırcam kaçkere mail attım dağhanıda eklesinler die eklemiolar salaklar biliolar her ankette brinci oldugunu onlarda artk bkmışlardır:D erkeklerden oy sayısına bktıgıma göre sarp birinci:@ dağhanıda koysnlarda kimin birinci oldugunu görürler
ÇOK ADİLER HEP KANAL D DE OYNAYAN OYUNCULARI YADA SUNUCULARI YADA EŞLERİNİ FALAN EKLEMİŞLER BÖYLE BİŞEY OLMAZYA SANKİ OYUNCULAR SUNUCULAR Bİ TEK ONLARDAN İBARET
buray
Üye
Üye
buray

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Centil10

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptyPtsi Şub. 22, 2010 12:51 pm

BEN SABAH VE HÜRRİYET GAZETESİNE BUNLARI YAZDIM

Merhaba ben Burak AYDIN; Sizden bir isteğim olucak Kavak Yellerinden ayrılan Dağhan Külegeç diziden ayrıldı ve niye ayrıldığını biz izleyiciler bu konuyu merak ediyoruz. Bir açıklama yapmayan Dağhan Külegeç'ten bir açıklama bekliyoruz. Kavak Yelleri reyting kaybı yaşadı dizide efe'nin ölümden sonra (daha öldüğü kesin değil kayboldu biliniyor) ve biz izleyiciler bu konuyu merak ediyoruz Dağhan Külegeç tekrar diziye dönücek mi ?
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Kimses10
Takımı : BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... Gs10

MesajKonu: Geri: BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...   BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI... EmptySalı Şub. 23, 2010 9:29 am

ARKADAŞLAR BUNU DAHA SIK GÖNDERMELİYİZ Kİ DİKKATLERİNİ ÇEKSİN....
http://tarihsor.tr.gg

BİR ŞEYLER YAPMA ZAMANI...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kanal d fanda tuhaf şeyler oluyor...
» Grup mp3- Sevmek Zamanı
» Kenan Doğulu - Tutamıyorum Zamanı
» sweetcoll un konusu ve zamanı inanmayanlar tıklasın adam yazmış
» HANİ BAZEN İNSAN ZAMANI GERİ ALMAK İSTER YA !!!