Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM

4 posters
YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Empty
MesajKonu: BÜYÜK GÜN BU AKŞAM   BÜYÜK GÜN BU AKŞAM EmptyC.tesi Mart 06, 2010 12:54 pm

Hepimizin merakla beklediği akşam bu akşam efenin olmadığı bir gerçek ama tahmin edileceği üzere yine izlenecek efe gelecek ümidiyle sonuç hayal kırıklığı olacak ama benim içimde bir umut var efe dönecek sanki bu bölümde olmasa da başka bir bölümde dönecek gibi bir his var içimde her ne kadar izlemeyecem desek bile yarınki yorumlarda belli olacak izlendiği tabi bende izleyecem akşam inkar etmiyorum bu bölüm de de efe yoksa bidaha hiç izlemeyecem efe gelirse gösterir fragmanda göstermediğine göre kesin yok ya da efe geldi de bölümün sonunda mı görünecek orası da mechul
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK GÜN BU AKŞAM   BÜYÜK GÜN BU AKŞAM EmptyC.tesi Mart 06, 2010 12:57 pm

fragmanda göstermezler hem zaten efe cıkarsa,arkadaslarıyla birlikte olmayacakki 3 yıl önceye fln giderler o yüzden onu da fragmanda nasıl göstersinler
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Kimses10
Takımı : BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Gs10

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK GÜN BU AKŞAM   BÜYÜK GÜN BU AKŞAM EmptyC.tesi Mart 06, 2010 12:58 pm

BENCE BUĞÜNKÜ BÖLÜMDE KESİN EFE YOK...
http://tarihsor.tr.gg
efe sever
Üye
Üye
efe sever

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK GÜN BU AKŞAM   BÜYÜK GÜN BU AKŞAM EmptyC.tesi Mart 06, 2010 12:59 pm

kendim yazdım kendim cvp veriyorum bencede haklısın fragmanda olmaz olsa olsa bölümün sonunda olur ben olsam öyle yapardım bölüm sonunda tam ümit kesilmişken gösterirdim efeyi
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Tinerc10
Takımı : BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Fb10

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM Empty
MesajKonu: Geri: BÜYÜK GÜN BU AKŞAM   BÜYÜK GÜN BU AKŞAM EmptyC.tesi Mart 06, 2010 1:45 pm

ben hep netten izliyorum sadece kavak yellerini değil tv ilgili ne olursa olsun gerçi biraz geç izliyorum ama olsun dizi bitiyor bir kaç saat sonra rip yapan arkadaşlar divx kalitesinde yayınlıyor bende hep öle izliyorum sizede tavsiye ediyorum

BÜYÜK GÜN BU AKŞAM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan Bu Akşam 23.00'da PASSAPAROLADA
» Dağhan Bu Akşam 23.00'da PASSAPAROLADA
» Dağhan Passaparola'da Konuk Bu Aksam!!
» Dağhan'ın Yeni Partneri
» ÜSTTEKİ ÜYE İLE AKŞAM YEMEĞİNE ÇIKARSANIZ ONA NE DERSİNİZ