Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR

+4
cypriot
mhe_25
Dağhanist
efe sever
8 posters
YazarMesaj
efe sever
Üye
Üye
efe sever

107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Empty
MesajKonu: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 6:33 pm

Hepimizin merakla efe gelecek diye beklediği bölüm sonunda yayınlandı bölümün ismine dikkat çekmek istiyorum ARADIĞINIZ SEVGİLİYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR ben bunu aradığınız efeye şuan ulaşılamıyor diye değiştirmek istiyorum bölümü izlemedim ama ismini gördüm şansıma efe yi hayal etmiş aslı burdaki yorumlarda öğrendim ama izlemedim birde bölüm biterken yazılara denk geldim eski yönetmene tşk ettiler efenin eski hayali yönetmene tşk şüphelendim acaba efenin sahnesini yönetmenden mi aldılar ya da efe reyting içinmi gösteriliyor ya da biz efeyi tekrar döndürmeye çalışıyoruz ulaşamıyoruz mu demek istediler anlamadım
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Karizm10
Takımı : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Fb10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 6:47 pm

Bunlar reyting oyunu biz bakalim diye
http://daghankulegec.fanforum.biz/
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Kimses10
Takımı : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Gs10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 6:49 pm

BENCEDE...
http://tarihsor.tr.gg
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 7:34 pm

nasıl yani ya eski yönetmenlere teşekkürmü edildi?eski yönetmenler kimdi ki?jale vardı yine.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 7:43 pm

ilk yönetmen kerem çakıroğlu syn kerem çakıroğluna tşk ederiz yazdı biterken jenerikte bilen bilir ilk yönetmeni
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Ozlemi10
Takımı : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Bjkk

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 8:24 pm

teşekkür ettiğine göre kerem çakıroğlu daha yönetmenlik yapmıyacak o dizide
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 8:30 pm

OrijinaL.Adam demiş ki:
teşekkür ettiğine göre kerem çakıroğlu daha yönetmenlik yapmıyacak o dizide
Ewet
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 8:56 pm

bide ben birşey farkettim aslının telefonunda EFE aşkım diye kayıtlıydı güven ise sadece güven :lol:
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Tinerc10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:06 pm

bende bişi farkkettim tekrar izleyince güven otel odasında aslıyı öpmeden önce aslı hani bana sormuştunya hayatımın erkeğini mi diyor en az o sahneyi 15 20 kez izledim benmi yanlış anlıyorum sanırım yanlış anlamıyorum güven öpmeseydi aslı güvene efeyimi anlatacaktı yaa
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:13 pm

dark058 demiş ki:
bende bişi farkkettim tekrar izleyince güven otel odasında aslıyı öpmeden önce aslı hani bana sormuştunya hayatımın erkeğini mi diyor en az o sahneyi 15 20 kez izledim benmi yanlış anlıyorum sanırım yanlış anlamıyorum güven öpmeseydi aslı güvene efeyimi anlatacaktı yaa
bende özeti izlerken efe ile ilgili konuşacaklar sandıydım ilk başta zaten sonra yiyişmeye basladılar.

birde o otel görevlisi bakar körmüydü yanından geçen ayı gibi herifi nasıl görmedi
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Tinerc10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 9:23 pm

sarpı severdim kavak yellerine girdi efenin yerine gelmedi dediler sonra dizide sarp yavaş yavaş efeye benzemeye başladı hareketleriyle şimdi sarpa kıl oluyorum sokakta görsem girerim tekme tokat
DaghanH
Özel Üye
Özel Üye
DaghanH

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptyPtsi Mart 08, 2010 11:10 pm

dark058 demiş ki:
sarpı severdim kavak yellerine girdi efenin yerine gelmedi dediler sonra dizide sarp yavaş yavaş efeye benzemeye başladı hareketleriyle şimdi sarpa kıl oluyorum sokakta görsem girerim tekme tokat

Aynenn 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR 743856
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptySalı Mart 09, 2010 9:11 am

başından beri belli bir şeydi güvenin efenin yerine geldiği bizi avutmaya çalıştılar güven efenin yerine gelmedi diyerek ben anlamıştım zaten böyle olacağını ayrıca aslı hayal etmiş efeyi o zaman kerem çakıroğlu yönetiyordu bence ondan tşk ettiler
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Kimses10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptySalı Mart 09, 2010 9:20 am

efe sever demiş ki:
başından beri belli bir şeydi güvenin efenin yerine geldiği bizi avutmaya çalıştılar güven efenin yerine gelmedi diyerek ben anlamıştım zaten böyle olacağını ayrıca aslı hayal etmiş efeyi o zaman kerem çakıroğlu yönetiyordu bence ondan tşk ettiler
OLABİLİR..
http://tarihsor.tr.gg
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptySalı Mart 09, 2010 12:06 pm

dark058 demiş ki:
Xd
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Huysuz10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptySalı Mart 09, 2010 10:51 pm

kanal dnin sitesindeki kavak yellerinin yorumlarına baktım ne çok güven fanatiği varmış efeyi söyleyen yok denecek kadar az arkadaşlar oraya efeyle ilgili yorumlar yazalım lütfen efe unutulduğunu düşünmesin okurken ordaki yorumları çok sinirlendim efeydi kavak yellerini kavak yelleri yapan şimdi saçmasapan aşk entrika dizisi oldu resmen gerçek aşkın ve gerçek dostluğun dizisiydikavak yelleri şimdiki durumu beni çok üzüyor
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR Huysuz10

MesajKonu: Geri: 107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR   107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR EmptySalı Mart 09, 2010 10:51 pm

kanal dnin sitesindeki kavak yellerinin yorumlarına baktım ne çok güven fanatiği varmış efeyi söyleyen yok denecek kadar az arkadaşlar oraya efeyle ilgili yorumlar yazalım lütfen efe unutulduğunu düşünmesin okurken ordaki yorumları çok sinirlendim efeydi kavak yellerini kavak yelleri yapan şimdi saçmasapan aşk entrika dizisi oldu resmen gerçek aşkın ve gerçek dostluğun dizisiydikavak yelleri şimdiki durumu beni çok üzüyor

107.BÖLÜM ARADIĞINIZ EFEYE ŞUAN ULAŞILAMIYOR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» efeye bayılıyorum doğum günü
» Şuan Saat Kaç ?
» Şuan Ne Dinliyorsun
» Suan... ÖPmek İsTerdm ?
» Şuan neye üŞeniYorsunuz?