Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

kavak yelleri iyice dram gerilim oldu

+3
fetih
raskolnikow efe
sss35
7 posters
YazarMesaj
sss35
Üye
Üye
sss35

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Canli10
Takımı : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Fb10

kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Empty
MesajKonu: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 12:49 pm

dizide efe varken eğlenceli komik arada bi gerilim olurken şimdi dizinin tamamı gerilim oldu ve bu çoğu kişiyi sıkmaya başladı acaba efe dönerse dizi eskisi gibi olur muu
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Anlayi10

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 1:09 pm

olmazmı o gelsin sadece korku olsun yeter ki izlerim
fetih
Üye
Üye
fetih

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Yoksu611
Takımı : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Turkiye

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 1:57 pm

dağhan gelse dizi reyting rekoru kırar ama gelmez bu saatten sonra
warrior5461
Üye
Üye
warrior5461

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Centil10
Takımı : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Ts10

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 4:19 pm

efe varken müthiş samimiyet vatdı ilk önce şimdi se hiç bişy yok filmin bokunu cıkardılar bnce hemn FİNAL yapsınlar yada efeyi getirsinler
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Huysuz10
Takımı : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Bjkk

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 10:11 pm

arkadaşlar kaç haftadır bakmıyordum netten takip ediyordum bu hafta evde deildim malsef gittiğim yerde de güven fanı vardı bende onlarla baktım ama her dksını eleştirdm dizinin ya izlerken düşündüm de güven hapiste aslı eğlencede yani güveni pek takan yok gibi ve bu hafta güven deniz-mine-aslı-atakan-su ve halillin yanında olmayınca dizi daha iyi olmuş tek eksik efemdi oda olsaydı süper olurdu ama denize fln çok kızdım hiç efe gelmedi bile akıllarına eğlenirlerken ( arkadaşlar ben izlemek istemezdim ama tv de açık olunca insanın ister istemez gözü kayıyo yanlış anlamayın lütfen)
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyC.tesi Nis. 03, 2010 11:14 pm

evet bende izledim halamlarda.izliyolardı fanatikleri vaz geçiremezdim.ama iyiki izlemişim diyorum dizinin son durumunu öğrenmiş oldum.güven hapisteyken dizi eski günlere dönmüş gibiydi.eğlence komiklik felan.tek eksik efeydi.senaristler baya bi saçmalamışlar gerçi.ben tek birşeyden korkuyorum hapiste bi adam var adını bilmiyorum efeye benziyo gerçekten detaylı bakmayınca.onu ilerde efe diye karşımıza çıkartırlar diye korkuyorum.ayrıca nurgül karakteri diziye iyice ısınmış.metin abi canan ablamızı kolay unutmuş gibime geliyo.ne bileyim dizi baya bi değişmiş ya.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Masum10
Takımı : kavak yelleri iyice dram gerilim oldu Turkiye

MesajKonu: Geri: kavak yelleri iyice dram gerilim oldu   kavak yelleri iyice dram gerilim oldu EmptyPaz Nis. 04, 2010 6:36 am

ben izlemedim bilmiyorum ama metin cananı neden unutsunki gönül hoca dicektin galiba.görünüşe göre aslı çekip gitmiş yine her zamanki gibi başka bişe yaptığı yok zaten hemençekip gitmek peki güveni öldürdükmü noldu?kurtuldukmu ondan kavak yelleri iyice dram gerilim oldu 9072

kavak yelleri iyice dram gerilim oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu! YÜKSEL AYTUĞ
» Kavak Yelleri sezon finalinde neler oldu?
» Kavak Yelleri "Kabak Yelleri" oldu!
» KaVaK yeLLeri'ndeki olay arka Sıradakilerde oldu oktay denizde kayboldu öRnek almışlar qaliba !
» efesiz kavak yelleri mi efeli kavak yelleri mi?