Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)

3 posters
YazarMesaj
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Asik10
Takımı : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Turkiye

Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Empty
MesajKonu: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 2:35 pm

Verse 1
Biliyorum bir esinti getirdi der seni davranmamı beklersin hep tembih ettiğin gibi çok zaman geçti sevdamın buruştu elleri
Bir tır kiralarsın artık çiğnersin beni sonradan hatırlarsın kitlemediğin kapılar gibi
Ben kalk-tım yerimden herşeyi bırak benle ilgilen hasta numarası yapıyorum bu yüzden
Cüceler saklanmayı öğrendi artık korkmuyolar devlerden bilirsin kaplumbağların kaçma şansı yok evden
Ben vit-rin-deki manken büyü bozulurdu canlanırdım sen beni farketsen ben deliyim çok uzak diyarlara çıkar yüzümün sonu Dalıp gitme bana diye söylüyorum sana bu arayış neden ? Yüzün en güzel manzara adım papatya seviyorum çıkana dek kopardılar beni bu tarladan
Yüzün sürme oldu çektim hergün gözüme hüznü en sık soğuk mevsimlerde giydim üstüme
Beni bu kadar önemseme sıradan bi şairim işte bilmem adı günün ne
Ellerinden sihirleri alınmış bir büyücü gibi yalnız kaldım kalemde dinle ölürayak bi şarkı yazdım ikimize

Nakarat
Ya ben bir fazlalığım yada var bir fazlalığım acıma yıkıldım ayaklarımdan beni bi vapura bağlayın okyanus deniz aştırın beni ona ulaştırın pencereden sarkıtın düşsün gariplere paralarım ben sevmek,sen tarzanca biliyosun aşkı bu yüzden çok sevdim seni ben ey tertemiz er dilde sev beni sen şiirimin gizli öznesi adını sormasınlar bana söyleyemem benimsin sen

Verse 2
İkram ettin bana 3 gün düşünüp tek bir cümleyi tanımlarda kalma sevda darmadağan olmak gibi
Ben çözülüyordum sen dibe uzaya uzayan buzul gibi yalnız bana ver seni ben israf etmem zerreni
Çok kavga izim var benim masum değilim sen gibi sen meleksin süt kokan bebek gibi kapat gözlerini
Nicedir karanlıktayım gözümü alıyor farların seni bi kibrit kutusuna koyup dizelerime sakladım
Hüznüyle kibritleri ıslanan kibritçi kızın birer birer kavrulacak helvamız biz gömülmeden
Tedirgin ettiğim için seni affet şimdiden pişmanım şiirselliğimden
Ben ilk defa ve son defa istemiyorum aşık olmak birdaha inanamasanda kahramansın bana ve masalıma
Ya sen peşime takıl ya bana bi katil kirala anlamı yok sensiz hayatın günah değil ya
İnsan sever ateşe ver yak çakmağı KoLo barut tüpü tanker muzafferi sever zafer
Aslında bir yansımaydın aynaya küllü aşığı zırh-ı cüzzü haleler göründü düştük aşkına
Meğer bi filmin etkisinde kalmakmışın sadece doldurulmuş bi sincap gibi susuyorsn öylece
Selam söyle dudaklarından uçan kelebeklere.vitrin mankeniydi gitti geberik gelinde
KapRisS
Üye
Üye
KapRisS

Ruh Hali : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Ozlemi10
Takımı : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Fb10

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyC.tesi Nis. 10, 2010 4:06 pm

spr bi şarkı
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 5:30 pm

kesinlikle Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Sessiz10

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 5:49 pm

cok gusel bı sarkı saol pylsm ıcın Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 5:55 pm

rica ederim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:24 pm

ya bu şarkı rap demi Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856

hiç sevmiyorum rap dinlemeyi nedense
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:34 pm

evet rap sevmek zorunda değil herkes bense bayılıyorum ama ben rap dinlemiyorum sagolera dinliyorum Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 9072 fark bu Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:35 pm

iyi tmm kızma hoşuma gitmiyo demek istedim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 914327
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:36 pm

yok ya kızmadım Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856 olabilir herkesin zevki farklı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:37 pm

iyi kızmadıysan paylaşım için sağol
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyPaz Nis. 11, 2010 7:38 pm

rica ederim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856 Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:37 pm

tubish bildiğin rap varmı ama aşk lı falan olursa sevinirim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:40 pm

dostum ben sagolera dinlerim...istediğin bi şarkısı varsa söle hallederiz...
arada sırada da abluka alram, miralay, polemick, şanışer felan dinliyorum ama çok nadir..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:42 pm

dostum Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
tamam güzelmi bari sagolera nın şarkıları Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 914327
bi tane söylede bende dinliyim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:44 pm

sagolera güzelmi diye soruyosan eğer onu önce dinle sonra eğer bu parçası kötü dersen tamam ben bırakıyorum rapi Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 9072
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:45 pm

hmm o kadar iddalısın yani hiç rap dinlemedim ben Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 914327

hep slow dinlerim ama rap dinliyim biraz bunaldım Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 6:57 pm

forever sagopa Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Herz
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) Sessiz10

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptySalı Nis. 13, 2010 8:09 pm

DağhanÆ demiş ki:
tubish bildiğin rap varmı ama aşk lı falan olursa sevinirim Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856

Sagopa Kajmer'den Baytar Dinle Rap'te Aşk Ancak Bu Kadar Güzel Anlatılır...

Üstad'ın Her Şarkısından Bişe Öğrenirsin Basla Dinlemeye Sen Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856 Farklı Bişe Bu.. Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)   Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) EmptyÇarş. Nis. 14, 2010 3:06 pm

evet aşk şarkısı istiyorsan baytar birebir zaten baytar sagopanın eşine yazdığı şarkı özel bişey ve tabiki mükemmel üstad yazıyo Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...) 743856
ayrıca koleranın vitrindeki manken yani bu şarkı süper dinle mutlaka ve sen nasıl bir insansın şarkısı mükemmeller..!!

Kolera-Vitrendeki Manken(Geberik Gelin...)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Meselenin çözümü burda gelin...
» KoLeRa - SéN NaSıL ßiR İnSaNSıN..
» Nijerya'da kolera salgını
» SaGoPa Kajmer & KoLeRa Bendeki Sen Turnesi
» Sagopa Kajmer Feat Kolera – Merhametine Dön