Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Genel Konu

5 posters
YazarMesaj
oguz1907fb
Üye
Üye
oguz1907fb

Genel Konu Empty
MesajKonu: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 1:59 pm

Arkadaşlar uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum artık sıkılmaya başladım gerçekten herkes boş hayallerin peşinde yok efe 110.bölümde gelicek yok 120 de gelicek sıkıldım usandın ya kabullenın işte efenın mefenin daghan nın ne gelecegi var ne gidecegı var isteyen efesiz de ızler ıstemeyen hc izlemez dımı benım anlamadıgım yalan yanlıs haberlerı burda konu olarak acıyosunuz mılletı heycanlandırıyorsunuz allah aşkına yapmayın ya daghan zaten dzıye donmek ısteseydı sımdı kadar donmustu bıle artık güvenle idare edıcez ne dıyım ne demedı beklersınız bu durumda belliki para daghana az geldı yanı ben sanmıyorum daghan abı kavga edıpte setten ayrılsın arkadaslar sızde bılıyosunuz kı para herseyın kapısnı acar acamayacagı kapılarda vardır ama benım kendı fıkrıme gore daghanın dızıden ayrılma nedenı para 4 sezonda gelıcegıde yok hem araba denıze uctu o ucuruma dunkı bolumde goz attım da cok sıg bı yer yanı araba nası olduda okadar derıne uctu bana saçma geldı hem denız efendi aslı ıle mineyi cıkardı aslı hanım ondeydı nası oldu da efeyı cıkaramadı hanı sonradan gıttı bı daha daldı metınde daldı ama cok sacma arkadaslar gercekten cok sacma anlamıyorum ben zaten dızı çalıntı bunu kabul edın gıdın orjınalı 6 sezon suren muhteşem dizi dawson's creek ı ızleyın yemın ederım o daha guzel ordakı aşk konu öykü daha guzel yanı bı dızı caldık kı caldık kelımesını yanlıs anlamayın caldık dızıyı rasmen ama adam akıllı yapamadık orası ayrı mesele işte yani bi aslı efe aşkınla pacey joey aşkı tartışılamaz arasında dağlar gıbı fark
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Genel Konu Yoksu611
Takımı : Genel Konu Turkiye

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 3:08 pm

birader sıkıldıysan yazma burası sıkılanların yazıcağı bir yer değil burası Dağhan fan

burda dağhanın diziye döneceğine inanlarda var inanmayanlarda o yüzden böyle konular oluyor
hoş dağhan o diziden ibaret değil ....

burda dağhan hakkında a dan z ye haber bulursun tek kavak yelleri ile ilgili değil

bilgilerine
oguz1907fb
Üye
Üye
oguz1907fb

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 3:12 pm

valla bılmıyorum a dan z ye haber bulacagımı cogu yalan haber cunki mılletı bos yere heycanlandıranlardan hesap sor bnden deıl ben dopru olanı yazdım yalan yanlıs haberlerden sıkıldım artık
Misafir
Misafir

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 3:30 pm

oguz1907fb demiş ki:
valla bılmıyorum a dan z ye haber bulacagımı cogu yalan haber cunki mılletı bos yere heycanlandıranlardan hesap sor bnden deıl ben dopru olanı yazdım yalan yanlıs haberlerden sıkıldım artık
o zaman bir daha yazmassın olur biter biz zorla tutmuyoruz sseni burda Genel Konu Icon_mad
oguz1907fb
Üye
Üye
oguz1907fb

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 3:32 pm

zaten yazmıyodum ki gorduklerımı soledım yalan haber acan bussuru kısı var mılletı heycanlandırıyorlar ya banlayın yada uyelıgını sılın
crazy53
Üye
Üye
crazy53

Ruh Hali : Genel Konu Canli10
Takımı : Genel Konu Gs10

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 4:34 pm

Bi haberin yalan olup olmadığını nerden anlıcaksıın. Görüyorlar bir sitede sonra ekliyorlar buraya. Ne var ki bunda. Bizde öğrenmiş oluyoruz işte yalanda olsa. Kendi kafalarından uydurmuyolarki sonuçta..
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Genel Konu Asik10
Takımı : Genel Konu Turkiye

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPaz Mayıs 02, 2010 6:00 pm

arkadaşlar herkesin fikrine saygı duymalıyız lütfen ve uzatmayalım bence o öyle düşünüyor ama biz onun fikirlerini değiştiremeyiz ayrıca yalan haberlerin de yapıldığı yalan değil...en iyisi uzatmamak Genel Konu 743856
penner
Üye
Üye
penner

Ruh Hali : Genel Konu Deli10
Takımı : Genel Konu Bjkk

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 6:46 am

kocum begenmezsen sıteye gırmezsın okul degıl kı burası gelmeyenı yok yazıoyruz Genel Konu 9072 kısacası YAR SACLARIN LÜLE LÜLE HADİ SANA GÜLE GÜLE Genel Konu 870566
zuahaha hadı canım 9.00 trenini kacırma Genel Konu 769411
Misafir
Misafir

Genel Konu Empty
MesajKonu: Geri: Genel Konu   Genel Konu EmptyPtsi Mayıs 10, 2010 1:13 pm

penner demiş ki:
kocum begenmezsen sıteye gırmezsın okul degıl kı burası gelmeyenı yok yazıoyruz Genel Konu 9072 kısacası YAR SACLARIN LÜLE LÜLE HADİ SANA GÜLE GÜLE Genel Konu 870566
zuahaha hadı canım 9.00 trenini kacırma Genel Konu 769411
Genel Konu Icon_cool Genel Konu Icon_cool Genel Konu Icon_wink

Genel Konu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KY Genel Haberleri
» Tek Konu ....
» Bir Tartisma Konu
» Başka Konu Açmayınız
» Bu Bölumde Başka Konu Açmayınız . . .