Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?

+22
kırım_hanlığı
aefırat
snm!
sarah
sselda
kavak_yelleri_5
Duygusu
image98
BLaSTeR
fetih
Furkan Avcı
mhe_25
€f€^mm
track
Tubishh Sagolera
Ezqi~ferman
yqmur
efe sever
darkower
Potter_PP
cerkez_hanceri
OrijinaL.Adam
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Ozlemi10
Takımı : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Bjkk

Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 4:21 am

Konunun ilk mesajı :

Tıkla

Arkadaşlar Kavak Yelleri'nin sitesinde Efe Gelirse Aslı kimi seçer anketi var yumulun Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 769411

YazarMesaj
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Asik10
Takımı : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Turkiye

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 12:34 pm

evet efe gelince güvenle aslının arası bozulmazmış falan filan Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 valla efe gelsinde aslıyla olmasada olur Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Tinerc10
Takımı : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:00 pm

Eğer efe gelirse Aslı Güvenle yapamaz efe olmasına rağmen aslı&güven olursa benim için anlamı kalmaz ben gelecek olsa aslı&efe orjinal aşkını istiyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:08 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
Eğer efe gelirse Aslı Güvenle yapamaz efe olmasına rağmen aslı&güven olursa benim için anlamı kalmaz ben gelecek olsa aslı&efe orjinal aşkını istiyorum
ben istemiyorum Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
aslı ortalık ... şeyi oldu Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
güven le yattıktan sonra aslı & efe istemiyorum ben Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:14 pm

DağhanÆ demiş ki:
cerkez_hanceri demiş ki:
ben istemiyorum Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
aslı ortalık ... şeyi oldu Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
güven le yattıktan sonra aslı & efe istemiyorum ben Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327

orjinallik bozuldu diyorsun yani

ondada haklısın ama efe 3 yılda kaç kızla beraber olmuştur bunlar ciddi ilişkiler değil bence fragmanda gördük aslı güvenin yanında efe ya ölmediyse diyor demekki hala efeyi düşünüyor bunu söylememe gerek bile yok bence
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:17 pm

tabi Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327 önemli dğil benim öyle bi durumum olcak güven i varya Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:23 pm

DağhanÆ demiş ki:
tabi Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327 önemli dğil benim öyle bi durumum olcak güven i varya Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

VARYAA SEVDAMI DAĞLARA YAZARIM VARYA GÖZÜMÜ KIRPMAM YAKARIM VARYAA SEN VARYAA
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:36 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
DağhanÆ demiş ki:

ne diyon sen aga Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:54 pm

DağhanÆ demiş ki:
cerkez_hanceri demiş ki:
DağhanÆ demiş ki:

ne diyon sen aga Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

BİLMİYORUM KARDEŞ KAFA GÜZEL BUGÜN ÖĞLEN İÇMEYE BAŞLADIM HALA DEVAM EDİYORUM SONUM NE OLCAK BİLMİYORUM

LOST BİTİYOR ONA YANIYORUM
TİMS SÜREKLİ OYUN OYNUYOR ONA KIZIYORUM
BİR YANDAN TELDE TÜRK TELEKOMLA KAVGA EDİYORUM İNTERNET GİDİP GELİR YOK ÇALIŞMA VAR DİYOR YOK ŞU DİYORLAR
SEVDİĞİMLE GÖRÜŞEMEDİM 2 GÜNDÜR ONU ÖZLEDİM
BİR YANDAN ASKERLİK SIKIŞTIRIYOR
KAFA İCE ALLAK BULLAK OLDU ZATEN
FORUMLARDA TAKILIP BUNLARI BİR ŞEKİLDE UNUTMAYA ÇALIŞIYORUM ANLA İŞTE
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:55 pm

çok iyi anlıyorum seni zaten hayatını yazmışsın Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:57 pm

DağhanÆ demiş ki:
çok iyi anlıyorum seni zaten hayatını yazmışsın Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

SEN BUNA HAYAT MI DİYORSUN YAA BEN ANKARAYA GEÇMEDEN ÖNCE ALEMDEN ALEMA AKARDIM ŞİMDİ BURDA ÖLÜYORUM
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 1:58 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
DağhanÆ demiş ki:

SEN BUNA HAYAT MI DİYORSUN YAA BEN ANKARAYA GEÇMEDEN ÖNCE ALEMDEN ALEMA AKARDIM ŞİMDİ BURDA ÖLÜYORUM
hayat derken öyle değil Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
diğer anlamda 1-22 ye kadar anlattın nerdeyse Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:02 pm

DağhanÆ demiş ki:
cerkez_hanceri demiş ki:
DağhanÆ demiş ki:

hayat derken öyle değil Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
diğer anlamda 1-22 ye kadar anlattın nerdeyse Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

BEN SANA BİR KAÇ ŞEY ANLATASAM KENDİMLE İLGİLİ AZIN ACIK KALIR AMA ANLATAMAM MALESEFFF

ÇOCUKLUĞUMU YAŞAYAMADIM YAFF BU TEKNOLOJİ HAYATIMI KARARTDI (BİLGİSYAR TEKNOLOJİSİ) YANİİ
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:09 pm

ağzım niye açık kalıyo Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:13 pm

boşver yaa kapalı kalsınn zaten bu aşlam flashforwad var benim için bugün en iyi olan şey bi gece olaydıyda izliyeydim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:14 pm

bekle gece de gelir Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

bu arada zaten gerekmedikçe ağzımı aık tutmuyorum Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:16 pm

ne tür durumlarda açık tutuyorsun desem çok mu ileri gitmiş olurum sen istersen demedim sayyy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:18 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
ne tür durumlarda açık tutuyorsun desem çok mu ileri gitmiş olurum sen istersen demedim sayyy
Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
beni sinir etmek içinmi söyledin Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327 bunu Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
bazen bişey yemek için açık tutuyorum Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327

yani öteki türlü bi durum yok Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 8) 8)
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:20 pm

Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 ne sinir oluyon genç adamsın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:20 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 ne sinir oluyon genç adamsın
konuyu kapa istersen Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
kötü yerlere gidiyo Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:23 pm

iyi kapatayımmm ben şimdi istanbul da olacaktımki akşamları o bar senin bu kız benim offf offf gencliğimi özledimmmmmmm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:24 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
iyi kapatayımmm ben şimdi istanbul da olacaktımki akşamları o bar senin bu kız benim offf offf gencliğimi özledimmmmmmm
allahım -yarabbim içtiğinin etkisi galiba Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
bende geceleri geziyorumda öyle kızlarla samimiliğim yok Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
bar falan sarmıyo beni içki içmediğim için Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 914327
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:27 pm

içme zaten kız falan hikaye istediğin kadar kızla ol en sonunda yine yanlız oluyorsun ben o hatalara düştüm sen düşme sakın bi abi nasiyatı sana
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:27 pm

cerkez_hanceri demiş ki:
içme zaten kız falan hikaye istediğin kadar kızla ol en sonunda yine yanlız oluyorsun ben o hatalara düştüm sen düşme sakın bi abi nasiyatı sana
aramızda 3-4 yaş fark var Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072 abi nasiyatı iyiymiş Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072

tmm konu kapansın Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 9072
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 2:29 pm

ok kapansın ama gerçek bu ben bi ara öle bi alıştımki daha 17-18 yaşındayım gizli gizli sivastan çeşmeye istanbula kaçıyordum hafta sonları
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Asik10
Takımı : Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 Turkiye

MesajKonu: Geri: Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?   Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer? - Sayfa 3 EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 3:07 pm

mert bana diyon ama maşallah sohbet koyulaşmış burda lütfen dikkat edelim burası sohbet yeri değil...

Efe Gelirse Aslı Kimi Seçer?
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Aslı Kimi Seçer ? Tıkla..!
» Dizinin Sevilen İsmi Dağhan Külegeç ( Efe Kaygısız ) Diziye Dahil Olduqunda Kimi Seçer ? Tıkla..!
» EFE-ASLI MI ?DENİZ-ASLI MI? GÜVEN-ASLI MI?
» Efe Gelirse Bu Dağhan Olurmu ???
» efe gelirse bir yıl daha uzatılsın :)