Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

119. Bölüm Özeti

+49
erdem
BLack white.
esqimmm
Ronaldoqun
TatliiCadii28
esras61
♥ SimcRi ♥
aaakon
FrekAns
SaRı$ıN
cansuu*
orjinal_adam...
!!!
snm!
denizmurat
Dağhanist
BüşrAslıEfe
Sahte32
aybkhem
samet_758
İreMinEfe
raskolnikow efe
melisae
sarah
anko
cypriot
darkower
SamSuN
JoJo
sesilya
BLaSTeR
Duygusu
carew_489
Efe_Deniz_AsLı_Mine
Princess
ozlefe
yunus_emre18
xxx
buray
kararsiz
Ezqi~ferman
Furkan Avcı
yelizz
cerkez_hanceri
OrijinaL.Adam
OxaliS
TugceTm
efe sever
Tubishh Sagolera
53 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Asik10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Turkiye

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:21 am

Kavak Yelleri 119.Bölüm Özeti...

Deniz, çocuğu aldırmaya giden Mine'nin peşindedir. Mine'ye engel olabilecekmi? Diğer tarafta Deniz'den hamile olduğunu söyleyen Leyla vardır.Deniz ile Leyla evliliğe doğru giderken; Su,Mine ile Deniz'i barıştırmayı aklına koymuştur. Leyla'nın hamileliğine inanmaz. Su'nun iki sevgiliyi barıştırmak için bir planı vardır. Bakalım, Leyla'nın yalan söylediğini ortaya çıkarabilecek mi? Leyla ise zehirli bir yılan gibidir. Su'yu kalbinden vuracak kozları elinde tutuyordur.

Aslı ile Güven, sürdükleri iz sonucunda bir kayığa ulaşırlar. Kayıkta buldukları şey onları Efe'ye bir adım daha yaklaştırır.Aslı, Efe'nin yaşadığına dair bazı işaretlere rastlar. Efe'nin yaşadığını söyleyen biri vardır. Güven ise temkinlidir. İkilinin arası Efe yüzünden gerilir. Aslı'ya bir mesaj gleir. Aslı Efe ile buluşmaya gider. Güven Aslı'yı takiptedir. Gerçekten Efe'yi görecekler mi?

Burak, Mine'yi alarak İstanbul'a gitmek ister. Mine, Burak tehlikesinin farkına varmıştır. Onunla gitmeyi kabul eder.Ancak kalbi hala Deniz'dedir. Deniz Güven sayesinde Mine'nin kendisini sevmekten vazgeçmedğini anlar. Deniz ile Mine barışacaklar mı? Burak Mine'yi kaçırır. Deniz, peşlerine düşer. Burak'ın yanında silah vardır. üçünün yolu karanlık bir tünelde kesişir.

Tıklayın..

En son Tubishh Sagolera tarafından Salı Mayıs 25, 2010 12:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:27 am

okudum ve şoktayım efenin yaşadıgını birisi söylüyormuş kim acaba
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:29 am

ahmet yılmazdır herhalde ama biraz şüphe uyandırcak şeylerde vardı yaa :S

efeyle buluşmak için gdiyo kesin efenin yaşamadığını düşüncekler...
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Aggres10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Fb10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:31 am

muammalı bi özet efeye bi adım daha yaklaşır diyo hadi inş. geçmez artık gnler ya ama sanırım sezon finaliyse bu bölümdeefe görünmcek gibi en çok aslıyla güvenn araları bozulcakmış ona sevndm bide efeme 119. Bölüm Özeti  9072
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:31 am

herkes tavır alıcak bana ama ben hala mine ve buraktan şüpheleniyorum
OxaliS
Üye
Üye
OxaliS

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Oylesi10

119. Bölüm Özeti  Empty

Ya kesin o uzun saçlı arkadaş söyleyecekte neden oyun oynuo adam gbi sölese ne olacak ki..
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Ozlemi10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Bjkk

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:34 am

za aslı ile güven orjinal adamımız sayesinde geriliyormuş gerilsin lanet olsun o aşka :119. Bölüm Özeti  529494:
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:34 am

efe ile buluşmaya gidiyor yazıyor güvende takip ediyormuş aslıyı buluşucagı kişinin efe olma ihtimali varmı acaba
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:37 am

efe sever açıkcası bu özetten sonra bende öle düşünmeye başladım mine değil ama burak olabilir :(
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:42 am

bir kişi olsada başından beri dediğim şeye inandı sonunda
defalarca söyledim bidaha söylüyorum inşallah ben yanlırımda efe döner tek isteğim bu
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Tinerc10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:51 am

1: Kayıktan efe çıkmadı bunu bekliyordum zaten

2: Efenin yaşadığını söleyen kişi t-şörtü asan kişiyle aynı olabilir

3: Aslı&güven araları bozulur aslı efeyi aradığı için ben bunu sölemiştim zaten daha önce araları bozulacak diye

4: Aslıya gelen mesaj üzerine efeyle buluşmaya gider demekki mesajda buluşmak istediği gibi bişi vardır

5: Aslı efenin peşinde güven aslının peşinde peki gerçekten ortda bir efe varmı bu belli değil açıkcası biri bir oyun oynuyor gibime gelmeya başladı özetten sonra çok tedirgin oldum

6: Burak herkesin özellikle mine ve denizin başına çok büyük dert olacak mine yaptığı yanlışı anlayacak ama iş işten geçmiş olacak

7: Leyla atakanla öpüştüğünü suya söyleyecek heralde ve kıyamet kopacak önümüzdeki sezon leylayı göremeye biliriz

8: Güzel bir bölüm olacağı kesin ancak efeyi göstereceklermi yoksa önümüzdeki sezonamı bırakacaklar yada gerçekten efe dönmedimi 119. Bölüm Özeti  719833

9: ASLI EFEYİ HALA UNUTAMADI GÜVEN BUNU ANLADII EFE GERÇEKTEN DÖNERSE GÜVENİN ŞANSI YOKK
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 11:59 am

ya burak mineyi istanbula götürmek istediğine göre izmirde işleri bitti demektir.
ama aslı efenin peşinden gitme hikayesi bu bölümün tamamına yayılr. o halde burağın oyunu olmayadabilir ama... ben özeti ilk okuduğumda burakmı acaba dedim açık söleyim ilk defa şüpheye düştüm :S bunu şu cümleden çıkardım: aslı mesajın sahibinin efe olduğuna inanır efe ile buluşmaya gider. bu da demek oluyor ki aslı yanılıyor aslında efe yok ortada ama o hemen inanıyo anlamında anladım ben bilmiyorum...
yelizz
Üye
Üye
yelizz

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Berbat10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:01 pm

anlasılan efe yi sezon finalindede göremeyecegiz
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:03 pm

yüksek ihtimal bu buluşma olayı son sahnede olacak güven aslı giderler ve aslı efe der orda kalır...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:06 pm

ben başından beri dedim mine burak oyunu olabilir diye özeti okuduktan sonra da haklı oldugumu görür gibi oldum ama bilmiyorum oyunmu değilmi en azından şu belli birşey aslıya mesaj kimden gelirse gelsin göstermicekler bizde bütün yaz o kimdi diye meraktan çatlıcaz birkaç bölümdür son sahne aslının efe demesiyle bitiyor sezon finali de böyle olursa efeyi göstermeyip aslı efe der ve bölüm biterse bilinki ya tims dağhan ikna turlarında tatil de ya da ikna olmayacak dağhan önümüzdeki sezon biz mine ile burak oyunu seyrettiğimizi farkedicez
Furkan Avcı
Üye
Üye
Furkan Avcı

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Karizm10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Bjkk

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:07 pm

efe donuyo arkadaslar nerdeyse kesınlestı 119. Bölüm Özeti  9072:D.
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:12 pm

daha öncede söylediğim gibi mine ile burak oyunu çıkmaz efe geri dönerse herkesten özür dilicem
önümüzdeki hafta olmazsa yeni sezonda özür dilicem herkesten
ama mine burak oyunu değil diyenler eğer onların oyunuysa ne yapacaklar bilmiyorum
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:14 pm

bir oyun varda bu mine ve burak oyunu gibi gelmiyor bana yaa dizideki normal karakterler dışında dışardan karakterler oynuyor bu oyunu gibime geliyor ve efe %25 döner diyordum şimdi ise %5 döner diyorum

aklıma takılan en büyük şey t-şörtün yerini 3. bir kişi nerden biliyorda onu bahceye asıyor ben en çok bunu merak ediyorum

------------------------------------------------------------------------

"2007-2009 yılları arasında Kavak Yelleri adlı dizide Efe karakteri ile 2 sezon yer aldı.Dizinin yeni sezonunda efe karakteri ile ekranlara geri döneceği iddaları dizinin yönetmeni Jale İncekol tarafından yalanlandı."

KYFC ALINTIDIR YUKARIDAKİ HABER KESİN BİR KAYNAĞI YOKTUR
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:25 pm

aslında bu kadar tartışmaya gerek yok yarın öbür gün çıkar fragman efe ile ilgili fragmanda birşey yoksa jenerikte de dağhan külegeç yazmazsa pazar sabahı katil olucam 119. Bölüm Özeti  9072
Ezqi~ferman
Üye
Üye
Ezqi~ferman

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Kederl10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Ts10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:33 pm

Efe'nin yaşadığını söyleyen Burak Yılmazdır ama ben hala mine veya Burağın oyunu değildir diye düşünüyorum.Ahmet yılmaz bir şeyler biliyor...Bence gelicek Efe ama son sahnede gelecek bizi iyice meraklandırcaklar
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Olgun10
Takımı : 119. Bölüm Özeti  Gs10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:43 pm

bence efeyi tam son dk görcez aslı efe dicek ve orda sezon finali olcak.. güzel bi bölüm olacağını düşünüorum..inş... mine ile denizde barışırlar...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:50 pm

ben hala mine burak oyunu diyorum ama özette yazan başka bir yazı dikkatimi çekti burak mineyi alarak istanbula gitmek ister demekki burakla mine oyunu bitti ki gidiyorlar yani efe olayı onlara ait olmayabilirde ama belli olmaz onlarda yapıyor olabilir
ayrıca saydım özette 7 defa efe yazısı var bu kadar efe dendiğine göre efe dönmezse ben timse oyun yapıcam görsünler oyun nasıl yapılır
buray
Üye
Üye
buray

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Centil10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:51 pm

Sezon Finalinin son kısmı şöyle biter tahminim ; Aslı , Efe'yi görmeye gider. Aslı Efe'yi görür.
Deniz , Mine ve Burak ise ; Deniz Burak'ı yakalar.
Ama Burak'ta silah vardır. O silah büyük ihtimal ateş atılır.
Deniz ve Burak kavga ederken ateş açılır.
Deniz , Mine ve Burak şaşkın şaşkın bakar.
Bu bölümde kimin vurulduğu belli olmaz ama Burak vurulur.
Ve böle biter ; Aslı Efe'ye bakar Efe diye bağırır.
Ekran ikiye ayrılır bi tarafta Güven , Aslı ve Efe.
Bi tarafta ise Deniz , Mine ve Burak çıkar böle acı içinde hepsi
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:53 pm

efe sever demiş ki:
aslında bu kadar tartışmaya gerek yok yarın öbür gün çıkar fragman efe ile ilgili fragmanda birşey yoksa jenerikte de dağhan külegeç yazmazsa pazar sabahı katil olucam 119. Bölüm Özeti  9072

eğer efe süpriz olarak gelecekse jenerikte yazmaz zaten fragmandada bişi göreceğimizi sanmıyorum belki seyirciyi merakta bırakmak için birşey yapabilirler

efe sever kimi öldüreceğini tahmin etmem zor değil timsin binasına zehirli gaz veya bomba fikirlerini uygulamak için hala zamanımız varr

bizi kandırıyorlarsa ki bana öle geliyor bu adamlar ve kadınlar her türlü işkenceyi hak ediyorlarrr

buray demiş ki:
Sezon Finalinin son kısmı şöyle biter tahminim ; Aslı , Efe'yi görmeye gider. Aslı Efe'yi görür.
Deniz , Mine ve Burak ise ; Deniz Burak'ı yakalar.
Ama Burak'ta silah vardır. O silah büyük ihtimal ateş atılır.
Deniz ve Burak kavga ederken ateş açılır.
Deniz , Mine ve Burak şaşkın şaşkın bakar.
Bu bölümde kimin vurulduğu belli olmaz ama Burak vurulur.
Ve böle biter ; Aslı Efe'ye bakar Efe diye bağırır.
Ekran ikiye ayrılır bi tarafta Güven , Aslı ve Efe.
Bi tarafta ise Deniz , Mine ve Burak çıkar böle acı içinde hepsi

silah olursa ve ateş alırsa bence mine vurulurr

efe sever demiş ki:
ben hala mine burak oyunu diyorum ama özette yazan başka bir yazı dikkatimi çekti burak mineyi alarak istanbula gitmek ister demekki burakla mine oyunu bitti ki gidiyorlar yani efe olayı onlara ait olmayabilirde ama belli olmaz onlarda yapıyor olabilir
ayrıca saydım özette 7 defa efe yazısı var bu kadar efe dendiğine göre efe dönmezse ben timse oyun yapıcam görsünler oyun nasıl yapılır

oyunla falan bizim ne işimiz varr hepsini öldürüp kurtarmak lazım yaaa haratlarız birazz

En son cerkez_hanceri tarafından Salı Mayıs 25, 2010 12:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
xxx
Üye
Üye
xxx

Ruh Hali : 119. Bölüm Özeti  Ozlemi10

119. Bölüm Özeti  Empty
MesajKonu: Geri: 119. Bölüm Özeti    119. Bölüm Özeti  EmptySalı Mayıs 25, 2010 12:55 pm

özetin başları çok heyecanlı .aslı nın kayıkta bulduğu şey aslı yı efeye 1 adım daha yaklaştırır .efenin yaşadığına dair bazı işaretlere raslarlar .efenin yaşadığını söyleyen biri vardır falan buraları okurken çok heycanlandım fakat aslı ya bi mesaj gelir efe ile buluşmaya falan gider güven takip eder . burası biraz umudumu kırdı. sanki biri aslıya oyun oynuyo güvende onu kurtarcak gibi. bide hiç böyle olmadan aslı efe yi görürmüş . sarılırlar falan .güven kıskançlıktan çatlar . böyle olsun isterdim 119. Bölüm Özeti  914327 bide bence kayıkta buldukları şey efe nin telefonu

119. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» 89.Bolum Özeti
» 125. Bölüm Özeti
» 110. bölüm özeti oku
» 118.bolum ozeti
» 125.bölüm özeti..