Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??

+5
BLaSTeR
anko
yqmur
Duygusu
OrGinaL AdaM
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Karisi10
Takımı : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Bjkk

Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 28, 2010 4:30 pm

Konunun ilk mesajı :

konunun yerinin burası olmadıgını biliyorum. ama bi tek burdan sesimi duyuracagımı düşündüm. kusra bakmayın.

konu açıyoruz. o kadar kişi beğeniyor. yorum yapıyor. ama bi bakıyoruz yok. kaldırılmış. neden biri bana açıklama yapabilirmi.
adminlere sesleniyorum....

YazarMesaj
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Asik10
Takımı : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 28, 2010 6:34 pm

off iyice sinirimi bozuyosunuz siz yaa hayret bişeysiniz...
gereksiz ve silinmesi gereken bin tane konu varken kimse silmez adam bi konu açmış çok da güzeldi ve yapılan yorumlarda bi tane kötü yorum görmedim ve yazdıkları çok güzeldi kusura bakma o kadar uzun yazıyı cvp olarak yazması da saçma olacağından ben konuyu silmedim ama her kim sildiyse çok üzüldüm o konuyu sildiğine
ayrıca konu direk silinmiycekti değilmi mert konu kilit çöp yapılcaktı...
ayrıca düzgün konuşmak konusuna gelince nasıl konuşursan karşındakinden de öyle karşılık alırsın beni üzdünüz yine akşam akşam cidden...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 28, 2010 6:36 pm

ben bişey demedimki Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327
bilmedn suluyo Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327
ben konuyu silmedim Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327
zaten ben 10 tane mesajdan yukarı olan konuları silmiyorum gereksiz olsa bile Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Takımı : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyCuma Mayıs 28, 2010 6:39 pm

evet ama ona yaklaşım tarzını hoş bulmadım kusura bakma arkadaş hakkını arıyo ve haklı da o kadar emek verip yazı yazmıştı 4 sayfa dan fazla yorum vardı bir tanesi bile kötü değildi ve konu direk silinmiş çöpe de alınmamış ben çok üzüldüm şahsen gerçekten...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 7:27 am

iyi üzüldüysen sorun yok Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327

konuyuda ben silmedim ,silmiş olsamda hesap vermem Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 914327
tatli tweety
Üye
Üye
tatli tweety

Ruh Hali : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Dagini10
Takımı : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 19, 2010 5:20 pm

Je T'aime demiş ki:
crazy53 demiş ki:
O zaman serbest bölge diye kategori açılsın orada istediğimizi istediğimiz kadar paylaşalım. Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 743856 Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 743856 Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 743856
başka Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 719833

Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 9072 Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 9072
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Takımı : Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??   Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ?? - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 3:23 pm

konu eski kilit+çöp

Açtığımız Konular Neden Kaldırılıyor ... ??
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Konular !!!
» Konular
» Konular !
» hep aynı konular...
» Konular Artık Bu Kategoriye Açılmayacak