Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

"EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"

+13
dağhan.asLı
cerkez_hanceri
sarah
g_90
Tubishh Sagolera
darkower
OrijinaL.Adam
fetih
snm!
xxx
İzMiRLee
zzzeynep
emre_efe
17 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Ts10

"EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 10:20 pm

Konunun ilk mesajı :

120 ve 121. bölümler çekiliyormuş dönen DAĞHAN KESİN ARTIK BU TARTIŞMASI BİLE YANLIŞ BENCE ve GÜVEN EFEYİ görünce patlama yaşicakmış SEN NASIL BUNU YAPTIN HİÇ ANLATILAN GİBİ DEĞİLMİŞSİN DİYE kapışıcaklarmış.Yeni sezonun ilk bölümlerinde sürekli kavga ve sürtüşme halinde olacaklar yani.

Ve ikinci haberde GÖNÜL karakterini bi başkası canlandıracakmış ama.. Aması METİN nurgülden vazgeçemicek GÖNÜLDEN soğuyacakmış.

NOT: BUGÜNE KADAR SÖYLEDİĞİM HABERLER YALAN ÇIKMADI İZMİRDEN SELEN ÜÇSOYLU isimli arkadaşım K.Y kaameremanıyla birlikte bir süredir ondan alıyorum bilgileri ve ondan alıp buraya eklediğim bilgiler hiç bizaman yalan çıkmadı araştırabilirsiniz arkadaşlar

YazarMesaj
darkower
Üye
Üye
darkower

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Ts10

"EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 10:59 pm

flood yasak emre_efe bırak uğraşma arkadaşla yalansa yalan bırak ya yalan olduğunuda düşünmüyorum zaten ayrıca burayada yazmana gerek yok lütfen.
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:01 pm

kıl oldum o elemana ya ayrıca flooduda bilerek isteyerek yapmıorm yazıorm aklıma bse gelio yazıorm bunun için bi başkasının yazmasınıdamı beklim
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Asik10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:04 pm

emre flood yapma..!
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:05 pm

of tubish sendemi
darkower
Üye
Üye
darkower

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:07 pm

Alıntı :
kıl oldum o elemana ya ayrıca flooduda bilerek isteyerek yapmıorm yazıorm aklıma bse gelio yazıorm bunun için bi başkasının yazmasınıdamı beklim

Kurallar.

Hernese burası bir forum ve su anki konunun adıda EFE-GÜVEN kapışması senin konun hatta burada bunu yazmanın bir anlamı yok lütfe.
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Anlayi10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:09 pm

darkower demiş ki:
Alıntı :

Kurallar.

Hernese burası bir forum ve su anki konunun adıda EFE-GÜVEN kapışması senin konun hatta burada bunu yazmanın bir anlamı yok lütfe.

emre_efe kardesım ızmırdeysen ozel mesaj at dayı felan demıssınde burda kımsenın kafasını sısırmeden biz bi konusalm senınle hadı beklıyorum

En son barishtelli tarafından C.tesi Mayıs 29, 2010 11:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
anko
Banned
Banned

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Bulutl10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:11 pm

inş. doğrudur yaa
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Pusuda10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:16 pm

emre 120-121 çekiliyor diyorsun oradaki adam dağhan mıymış o zaman kesin bilgi var mı görmüş mü kameraman ?
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:16 pm

arkadaşalr bu flood işi biraz abartılı ibi geldi bana ya.benimde aklıma bişeyler gedlikçe yazarım yani.veya bişey yazmam gerekiyosa illadki bi kişinin yazmasınımı beklicez?ayrıca emre senden yalan haber veya kötü bi yazı görmedim inş doğrudur inanmak istiyorum ama evet 2 bölüm çekileceğini bende biliyorum ama dağhanı gören yok
http://www.erdincbirinci.tr.gg
cypriot
Üye
Üye
cypriot

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:17 pm

barishtelli demiş ki:
darkower demiş ki:
Alıntı :

Kurallar.

efe_sever kardesım ızmırdeysen ozel mesaj at dayı felan demıssınde burda kımsenın kafasını sısırmeden biz bi konusalm senınle hadı beklıyorum
arkadaşım neden halen konuşuyorsun ya.bi sözün vardı eğer efeyi görmezseniz bu bölüm çıkacam forumdan diye.şimdi lütfen bu forumdan çık git.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
darkower
Üye
Üye
darkower

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:18 pm

Alıntı :
emre 120-121 çekiliyor diyorsun oradaki adam dağhan mıymış o zaman kesin bilgi var mı görmüş mü kameraman ?

Kameramanda görsün artık canım diziyi çekiyor
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Anlayi10

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:20 pm

cypriot demiş ki:
barishtelli demiş ki:
darkower demiş ki:
Alıntı :

Kurallar.

efe_sever kardesım ızmırdeysen ozel mesaj at dayı felan demıssınde burda kımsenın kafasını sısırmeden biz bi konusalm senınle hadı beklıyorum
arkadaşım neden halen konuşuyorsun ya.bi sözün vardı eğer efeyi görmezseniz bu bölüm çıkacam forumdan diye.şimdi lütfen bu forumdan çık git.

bu bana yalancı dıyenlere yazdıgım son cewap 2-3gun bekleyın ıspatlı bı sekılde sıze bunu anlatıcam sonra sen bu forumdan cıkıp gıt ama tmm mı oyle anlasalm mı senınle tvbe tvbe ya cocuk cocuk seylerle ugrasmaktan vaz gecın ya yok cık gıt felan ıflan..
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Asik10
Takımı : "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"   "EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK" - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 29, 2010 11:21 pm

bana bakın iyice canımı sıkıyor bu forumda herkes kimsenin kimseye saygısı yok uyarıyorum bakın bu forum kuralıdır flood yasak yazma sabret ne yapalım yani ben yapmıyorum bekliyorum demi sizde beklein ayrıca karşıdaki insana saygısızca konuşma hakkını size kimse vermiyo...! yeter konu kilittt.!!!

"EFE-GÜVEN KAPIŞMASI YAŞANACAK" "GÖNÜL ROLÜNÜ BAŞKA BİRİSİ CANLANDIRACAK"
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Haftanın Üyesi " Princess "
» sesimizi duyan birisi daha :)
» Facebook'da birisi mesaj yoladi
» PELİN KARAHAN"SEVGİLİMDE ANNEMİ ARARIM"
» K.Y FAN---> "BURAK 115. BÖLÜMDE DİZİYE DAHİL OLACAK"