Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Taşları Yerine Koyalım !!!

+16
mhe_25
OrijinaL.Adam
OrGinaL AdaM
sarah
Ezqi~ferman
karanlığın gölgesi
melisae
éfé$iz@sla
yqmur
carew_489
efe sever
♥ NuR ♥
anko
Tubishh Sagolera
xxx
dağhOKan
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Yoksu611
Takımı : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Turkiye

Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 1:58 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar bugüne kadar çıkan haberler ve son bölüm ile ilgili

Son sahnedeki kişi kesinlikle güven değil neden mi iyi bakın aslı oraya geldiğinde meçhul kişinin çıktığı ağlar sol tarafta kalıyor ve güvende aslının sağ arka çaprazında

orda tahminime göre iki kşi olabilirde olmayabilirde neden mi çünkü ağı birisi açıyor birisi bakıyor olabilir o kadar uzun bi mesafe mi yoksa adamın kafası belli olmasın diye zoomlamışlar mı orası belli olmaz

VE MİNE BU KADAR OLAYI YAPAMAZ DI ZATEN BU BELLİ BİR ŞEYDİ BAŞINDAN SONUNA KADAR

VE BU OLAYIN CABALARIDA VAR TABİ BEKLENEN ADAM AHMET YILMAZIN

EFE DİYE BİR OĞLAN ALDI DEMESİ

GÖNÜLÜN İSTANBULA METİNİ ÇAĞIRMASI

KAVAK YELLERİNDE PİŞMANLIK ÜZERİNE GERİYE BİR DÖNÜŞ VAR

YazarMesaj
xxx
Üye
Üye
xxx

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 5:11 pm

öyle demiş valla herkesden özür dilerim .ben öyle zannediyodum. belki öyle olmasını istiyodum oyüzden aklımda kalmış. sabaha kadar hayal kurdum efe nasıl gelir diye
karanlığın gölgesi
Üye
Üye
karanlığın gölgesi

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 5:13 pm

hepimiz öyleyizdir eminim kafamda yazıyorum çiziyorum ama hep efe döncek die nasıl döner başka bi ihtimal düşünmek bile istemiyorum!!
Ezqi~ferman
Üye
Üye
Ezqi~ferman

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Kederl10
Takımı : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 5:23 pm

Şimdi hiç kimse Mineyle Burağın oyunu diyemez
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 8:02 pm

ya göreceksiniz o el de kafa da güven değil Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 914327
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Huysuz10
Takımı : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 9:32 pm

bence döncek efe bu güne kadar nie ortalığa çıkmadın die sorunca saklandım diycek tabi kızcaklar ama efe ben hapse girseydim sen her zmn beni beklerdin sana bunu yapamazdım hayatına devam etmeliydin bunca yıl seni takip ettim ama seni başkasıyla görmeye dayanamadım ortaya çıkmam gerektiğini düşündüm diycek
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Karisi10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 11:21 pm

ARKADAŞLAR KAFA GÜVEN EL EFE YANİ İNŞ EL EFENİNDİR. ASLI ÖNCE GÜVENE BAKIYO SONRA ELE BAKIYOR. SONRA KAMERA GÜVENE GELİYO. GÜVEN ASLIYA BAKIYO. SONRA ELİN SAHİBİNİ GÖREBİLDİĞİ İÇİN. ELE DOĞRU YANİ SAHİBİNE BAKIYO. ŞAŞIP KALIYO SORA GENE ASLIYA BAKIYO. ASLIDA SONRA HEP ORAYA BAKIYO. BU EL KİMİN DER GİBİ.
DEDİĞİM GİBİ GÜVENİN ARKASINDAN ÇEKİM YAPMIŞLAR. ASLIYA DOGRU ZOOMLAMIŞLAR. GÜVENİN KAFASI O YÜZDEN BULANIK ÇIKMIŞ.

FİZİK KURALINA UYMAZ. O KAFANIN ÖYLE DURURKEN ELİN ÖYLE OLMASI. AYRICA GÜVEN ESMER EL BEYAZ TENLİ.AYRICA GÜVENDE UZUN KOLLU GÖMLEK VAR. EL KISA BİŞEY GİYMİŞ KOLU GÖRÜNÜYO YANİ FİLELERİN ARASINDAN. ELİN SAÇININ ÖNDEN BİR PARÇASIDA GÖRÜNÜYO AMA ÇÖZEMEDİM FİLELERDEN DOLAYI.
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPaz Mayıs 30, 2010 11:57 pm

OrGinaL AdaM demiş ki:
ARKADAŞLAR KAFA GÜVEN EL EFE YANİ İNŞ EL EFENİNDİR. ASLI ÖNCE GÜVENE BAKIYO SONRA ELE BAKIYOR. SONRA KAMERA GÜVENE GELİYO. GÜVEN ASLIYA BAKIYO. SONRA ELİN SAHİBİNİ GÖREBİLDİĞİ İÇİN. ELE DOĞRU YANİ SAHİBİNE BAKIYO. ŞAŞIP KALIYO SORA GENE ASLIYA BAKIYO. ASLIDA SONRA HEP ORAYA BAKIYO. BU EL KİMİN DER GİBİ.
DEDİĞİM GİBİ GÜVENİN ARKASINDAN ÇEKİM YAPMIŞLAR. ASLIYA DOGRU ZOOMLAMIŞLAR. GÜVENİN KAFASI O YÜZDEN BULANIK ÇIKMIŞ.

FİZİK KURALINA UYMAZ. O KAFANIN ÖYLE DURURKEN ELİN ÖYLE OLMASI. AYRICA GÜVEN ESMER EL BEYAZ TENLİ.AYRICA GÜVENDE UZUN KOLLU GÖMLEK VAR. EL KISA BİŞEY GİYMİŞ KOLU GÖRÜNÜYO YANİ FİLELERİN ARASINDAN. ELİN SAÇININ ÖNDEN BİR PARÇASIDA GÖRÜNÜYO AMA ÇÖZEMEDİM FİLELERDEN DOLAYI.
o sahneyi kaç kez izledim ewt kafa ve el farklı birilerine ait gibi duruyo kafam karıştıı yani
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Karisi10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 12:33 am

sarah demiş ki:
OrGinaL AdaM demiş ki:

o sahneyi kaç kez izledim ewt kafa ve el farklı birilerine ait gibi duruyo kafam karıştıı yani

sen bide bana sor kaç kez izledin diye. ama ister inan ister inanma 30u geçmiştir Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 743856
OrijinaL.Adam
Üye
Üye
OrijinaL.Adam

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:20 am

Evet ya güvende elin sahibine bakıyor ben 1 kaç kez izlediğim için dikkat etmemiştim güven o ele bakıyor ve şaşırıyor
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 6:22 am

Tubishh Sagolera demiş ki:
ya göreceksiniz o el de kafa da güven değil Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 914327

evet ne el nede kafa güvenin

bi kere kendinizi aslının yerine koyun
orda 4 kişi olabilir artı eksi 1

neden mi

1-aslı
2-güven
3-efe
4- kişi bir ihtimal uzun saçlı adam neden mi çünkü el ile kafa arasında büyük bir ara var ve orda bunun nedeni kamerada olabilir kafa tam belli
olmasın diye zoom yaptılar sanki birisi ağları açıyorda al işte sana aslı der gibisinden neden çünkü
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 6:35 am

az önce face te okudum birisi daha dağhanın geleceğini ve elinde kesin kaynak oldugunu yazmış kaynağı açıklarmısın diyenlere açıklayamam ama bana inanın yazmış ben inanmadım ama belki inanan biri çıkar Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Kimses10
Takımı : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 6:45 am

arkadaşlar el dublörün kafada dublörün Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072
http://tarihsor.tr.gg
xxx
Üye
Üye
xxx

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:00 am

bi kere güven olamaz çünkü güven aslıya o kadar yakında durmuyodu uzağındaydı. ordan çıkan kişi çok yakındı. bence efenin eli ve kafası. dublörünün de olabilir. 5 saniye bişey için gitmez. ama çekimler başlayınca kabak yelleri yine kavak yelleri olacak Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 743856
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Kalbim10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:10 am

TİMS SIKIŞTIRALIM EFE ROLÜNÜ BAŞKASI OYNAYACAK DİYORLAR DAGHAN OYNAMALI HADİ 5 DK OLSUN ARAYIN ...TLF:0212 324 99 86 FAX:0212 324 99 83 EMAİL:İNFO@TİMS.TV
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Kalbim10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 11:46 am

EN SON ÇIKAN SÖYLENTİDE O TİŞÖRT OLAYDINDA DİZİDE GÖSTERİLENİN YENİ EFE OLACAĞI ARTIK YETER BİR DUR DİYİP TİMS SIKIŞTIRALIM OYNAMASINLAR BİZLE..ÇOCUKMUYUZ Kİ REYTİGLER DÜŞÜNCE DAGHAN YÜKSELİNCE SARP ÇOCUKMUYUZ BİZ KULLANMASINLAR DAGHANI YA GERİ GELSİN YADA RAHAT BIRAKSINLAR ONUDA GERÇEK REYTİGLERİ ÇIKSIN ORTAYADA GÖRELİM BU SENE NEDEN HİÇ ÖDÜL ALMADILAR ARAŞTIRSINLAR BAKALIM SARP KURTARSIN ONLARIDA GÖRELİM TİMS SIKIŞTIRALIM HADİ BERABER 1 AY KALDI.....
Daqhan~~
Üye
Üye
Daqhan~~

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Idaree11

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:10 pm

Başladıqında herşey beLLi oLcakk ama inş Daqhandr ..
Efe'M_Daghan'M
Üye
Üye
Efe'M_Daghan'M

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:15 pm

mhe_25 demiş ki:
arkadaşlar el dublörün kafada dublörün Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072

bence dee
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:49 pm

Efe'M_Daghan'M demiş ki:
mhe_25 demiş ki:

bence dee
yani tartışmaya gerek yok!! Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 Bezgin10

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:49 pm

El Dublörün Kafa Güvenin!!
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:52 pm

evet işin içinde bi dublör var ama Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072
dağhOKan
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 7:28 pm

umutfatih10 demiş ki:
El Dublörün Kafa Güvenin!!

ya arkadaşlar saçmalıyorsunuz siz ya

bi kere açılara bakın ya
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

MesajKonu: Geri: Taşları Yerine Koyalım !!!   Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 01, 2010 6:44 am

arkadaşım yha ikiside dublörün bence tartışmaya gerek yok!! Taşları Yerine Koyalım !!! - Sayfa 2 9072

Taşları Yerine Koyalım !!!
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Cakıl Taşları
» Şebnem Ferah - Çakıl Taşları
» Sarp Apak Dağhanın Yerine Geliyor
» Efemizin yerine diziye gelen oyuncu
» Kavak Yelleri Çekim yerine BALON BIRAKSAK...