Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )

+174
CR7
halilibri
okantasdan
ssefse
Holyshit
güven_savar
texas16
ilaydaTr
dağhan_35
SnmCns
neres
FearLess_DewiL
tarık
gmbr_serseri
Sueda*
sweetgirl_xx
pnr(ae)
MuKu
erdemast
abzirt
senna_488
aLoNeCoJuq
aysi_dağhan
eloif
güldag
aybk_su_nur
saka24
ugursuz
sinan3444
irem_lara
oguncan
nilüfer
onurdede
yakut
buray
aefırat
efemveben
osmanosy
karaposu2
ayon1510
armut
tekgezer51
tugce3552
berbug00
Nyks
Efe^cim
serhat
eren1234
SoNGuLSaH
poyrazcan
ilkhan84
barishtelli
fbhalisfb
Aleyna
erdinc1907
dağhan hastası
SIIEP
GeNCeR
efegeridonsun
Ömrümün Sahibi
masal
Mikrob
BDG
sidelya
efdal
warrior5461
bedosi
alemdarmert
ceko
anmeselesi
eLiSha
SiNeM_eFe
velvet
faji642
2010zey
dk1987
§evd@
image98
EfeCiYiZ
kaanh81
mervenur
efemmutfak2
hiçkimse
qamseee
AsırıEfeci
x*x* ecem xx
esma
BLaSTeR
anko
TugceTm
zeynep
Birgül54
bamboo
ATIF
safaselin
Dağhanist
dilosumm
crazy_fun
dağhankolik
sn_bnm_hç_oldrcm..
iboli
ecem
aleko
uamustafa
KavakyellerIzmir35
samet_758
mrnda35
snm!
nickotin07
Burak
yagmur_daghan
Emma Duerre Black
efesizkavakyelleri1905
gözde can
efky
dağhanc!
neshe
şeydaaa_
kypelin
JuDaS071
ebosum
Potter_PP
sarah
hazL *
xxrecep
onur38xx
Hakan
Sahte32
Efe'M_Daghan'M
kavkylleri_efe (L)
EFE2828
OrJiNaL- AdAm
tkydrfting
busraat
ufuktemiz
gül güzeli
efe61
daghan
_kidman_
cerkez_hanceri
cypriot
karaktersiz rapçi
aimant
ßUrCU
dağhOKan
İzMiRLee
breakdown.
OrGinaL AdaM
Princess
omer_gzbyk
TuğçeB..
efeçağlar
ygmrkpln
latiff
melisae
JiLeT
yelizz
darkower
mhe_25
yqmur
zzzeynep
sari_engin16
L.Y.L
xxx
umutfatih10
bernanur
x-sweet-piskopat
yigit_fan
track
ebruikiz
efekaygisiz
efe sever
Tubishh Sagolera
Mertcans
178 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sonraki
YazarMesaj
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Berbat10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Bjkk

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Empty
MesajKonu: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:00 pm

Evet Düşüncelerinizi Burda Tartışalım
http://www.yusufguneym.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:01 pm

Zaten olan konular üzerinden tartışılıyo bence gereksiz konu Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:04 pm

Je T'aime demiş ki:
Zaten olan konular üzerinden tartışılıyo bence gereksiz konu Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327

Konularda sohbet oluştugu için bölye olucak Modlar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327 da görevini yapıp temizlemiyor uyarmıyor, gördügün gibi sende konuyu başka yere çekiyosun
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:05 pm

Mertcans demiş ki:
Je T'aime demiş ki:

Konularda sohbet oluştugu için bölye olucak Modlar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327 da görevini yapıp temizlemiyor uyarmıyor
hmm modlar uyarmıyolar -temizlemiyolar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327 Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072 :Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 529494: :Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 529494: öylemi Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072 tmm Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Asik10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:05 pm

bencede yeteri kadar konu açılıyor o kadar sölememize rağmen kimse dinlemiyo bari siz yapmayın adminnnn valla dur durak yok sonra da konuları direk siliyor birisi her kimse onu da söleyim konuları silmeyin herkes mesaj sayılarına yazık günah kitleyip çöpe atın...lütfen ya rica ediyorum bunu...
Mertcans
Yönetici
Yönetici
Mertcans

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:07 pm

Je T'aime demiş ki:
Mertcans demiş ki:
Je T'aime demiş ki:

Konularda sohbet oluştugu için bölye olucak Modlar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327 da görevini yapıp temizlemiyor uyarmıyor
hmm modlar uyarmıyolar -temizlemiyolar Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327 Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072 :Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 529494: :Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 529494: öylemi Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072 tmm Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327

öyle Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:08 pm

iyi bu seferde beni banlamadan susayım ben Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:10 pm

her zaman söyledim şimdide söylüyorum evet belki dağhan döner ama bu şekilde değil
efekaygisiz
Üye
Üye
efekaygisiz

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Kaygil10
Takımı : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:12 pm

bence dağhan değill
https://www.facebook.com.tr/CiqLohataa Esz
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:13 pm

gel be efe kaygısız gel de bitsin artık kaygılarımız Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072
ebruikiz
Üye
Üye
ebruikiz

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:14 pm

Dönmeli dönmesi lazım
track
Üye
Üye
track

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Soguk10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:15 pm

Beni mod yapın 7-24 burdayım zaten hallederim Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:22 pm

bende 7-24 burdayım ama kusura bakmayın bazı arkadaşlar saolsun çok anlayışsızlar
övünmek için söylemiyorum ama daha önce bir çok fanda ve forumda mod luk yaptım ama burası gibi görmedim adminler üyeler hepsi ayrı telden çalıyo bi anlaşma uyuşma anlayış saygı yok çok karışık herkes kendi kafasına göre takılıyo bu böyle olmaz adminlere söylüyorum...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:24 pm

plastik sandalye yok mu Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:27 pm

Tubishh Sagolera demiş ki:
bende 7-24 burdayım ama kusura bakmayın bazı arkadaşlar saolsun çok anlayışsızlar
övünmek için söylemiyorum ama daha önce bir çok fanda ve forumda mod luk yaptım ama burası gibi görmedim adminler üyeler hepsi ayrı telden çalıyo bi anlaşma uyuşma anlayış saygı yok çok karışık herkes kendi kafasına göre takılıyo bu böyle olmaz adminlere söylüyorum...

Ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama bi yaptırım gücüm olmadığı için dediklerim havada kalıyor yüzden öyle dedim.
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Kalbim10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:29 pm

EN SON ÇIKAN SÖYLENTİDE O TİŞÖRT OLAYDINDA DİZİDE GÖSTERİLENİN YENİ EFE OLACAĞI ARTIK YETER BİR DUR DİYİP TİMS SIKIŞTIRALIM OYNAMASINLAR BİZLE..ÇOCUKMUYUZ Kİ REYTİGLER DÜŞÜNCE DAGHAN YÜKSELİNCE SARP ÇOCUKMUYUZ BİZ KULLANMASINLAR DAGHANI YA GERİ GELSİN YADA RAHAT BIRAKSINLAR ONUDA GERÇEK REYTİGLERİ ÇIKSIN ORTAYADA GÖRE...LİM BU SENE NEDEN HİÇ ÖDÜL ALMADILAR ARAŞTIRSINLAR BAKALIM SARP KURTARSIN ONLARIDA GÖRELİM TİMS SIKIŞTIRALIM HADİ BERABER 1 AY KALDI.....
Tubishh Sagolera
Üye
Üye
Tubishh Sagolera

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:31 pm

track demiş ki:

Ben elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum ama bi yaptırım gücüm olmadığı için dediklerim havada kalıyor yüzden öyle dedim.

emin ol bunu istemezsin Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327
track
Üye
Üye
track

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:35 pm

track demiş ki:

emin ol bunu istemezsin Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 914327

Öyle diyosan öyledir Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 9072
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:41 pm

bence daghan degil, bence hic alakasi olmaya biri cikacak ordan, sonra asli üzülecek efe gelmedi diye ordan güven cikar üzülme falan filan dicek
yigit_fan
Üye
Üye
yigit_fan

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Kalbim10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:55 pm

DAĞHANI GERİ İSTİYORUZ
Yer:İSTANBUL TAKSİM MEYDANI
Tarih:13 Haziran 2010 Pazar 14:00
bernanur
Üye
Üye
bernanur

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Relax10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 1:59 pm

bende dağhanın bu şekilde döneceine ihtimal vermiyorum bu kadar oyun yapmazdı =/ bilmiyorum belkide bn çok şüpheciyim ama inşallah dönerartık :Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) 220581:
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Bezgin10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:00 pm

x-sweet-piskopat demiş ki:
bence daghan degil, bence hic alakasi olmaya biri cikacak ordan, sonra asli üzülecek efe gelmedi diye

Buraya kadar katılıyorum Bunda sonrası ise Benim görüşüm Efenin başka bir yerde görüneceğidir.
xxx
Üye
Üye
xxx

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:04 pm

o kadar güzel yaptılar çok güzel şarkı koydular bundan bişey çıkmassa dönerse nasıl döner gerçekten merak ediyorum :x
L.Y.L
Üye
Üye
L.Y.L

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Relax10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:10 pm

ya zaten donmesse artik oyun oynuyorlar diye kimse seyretmez diziyi
sari_engin16
Üye
Üye
sari_engin16

Ruh Hali : Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) Keyifl10

MesajKonu: Geri: Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )   Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma ) EmptyPtsi Mayıs 31, 2010 2:14 pm

kavak yelleri resmi forumunda bir arkadaşın tahmini(üyenin kendi tahminidir.gerçekle alakası yoktur) :

''belki de Efe İstanbul'da bunları başkasına yaptırıyor.o elin sahibine mesela.adam Efe'nin yaşadığını İstanbul'da olduğunu söyler.telefonla arar karşısındakine "geldi.burda veriyorum"der telefonu Aslı'ya uzatır.Aslı "Efe" der karşıdan Efe'nin sesi gelir.Aslı" Aslı ağlamaya başlar."gel seni İstanbul'da bekliyorum.ben gelemem burda halletmem gereken şeyler var"der.Aslı "tmm"der ve telefon kapanır.Adama "neden yaptın bütün bunları gelip direk söyleyemezmiydin"diye sorar.adam "aslında öyle olacaktı ama erkek arkadaşını görünca Efe'ye yeni bir hayat kurduğunu söyledim o da böyle yapmamı istedi eğer inanmayıp peşine düşmemiş olsaydın onu unuttuğunu düşünüp seni aramayacaktı"der.Aslı "nerde şu anda" diye sorar. adam "yengesinde kalıyor.Uğur denen adamı bulmaya çalışıyor kendini temize çıkarmak için"der.Aslı "bunca zaman nerdeydi "diye sorar adam "bunları Efe'yle konuşursunuz benim işim bitti"der ve gider.Güven Asl'nın yanına gelir "gidecek misin"diye sorar yıkılmış bir halde.Aslı "gideceğiz"der.Güven birşey söylemez.Metin abinin yanına giderler.Aslı gittiğinde Metin abi toplanıyordur."hayırdır Metin abi biryere mi gidiyorsun" diye sorar Güven.Metin abi "Gönül aradı İstanbul'a gelmen lazım dedi.çocuklara birşey oldu galiba hemen yola çıkıyorum" der.Aslı bende geliyorum Metin abi.çocuklara birşey olmadı merak etme.bizi orda bambaşka birşey bekliyor yolda anlatırım"der.Güven o an gidiyoruz derken ikisinden bahsetmediğini anlar.Metin abi Nurgül'e bikaç güne dönerim"der ve Güven'e dönüp "ben yokken ablanla kalır mısın"der.Güven'in kalmaktan başka çaresi kalmamıştır.Aslı eve dönüp bavulunu hazırlar.annesine haber verir.çocukları arayıp hazırlanmalarını söyler.Su Atakan'la olanları anlatır uzaklaşmanın iyi geleceğini düşünür onunla gider.Atakan pastanede delirmek üzeredir.o sırada Leman hastaneye varmıştır.Denizin telefonunu eline tutuştururlar.Atakan Deniz'i arar.Leman durumu anlatır.Atakan Aslı'yı arar. Aslı İstanbul'a gitmesi gerektiğini Efe'yle konuştuğunu söyler."sen Halil'le git Su benimle gelecekti ama arayıp söyleyeyim belki kalmak ister."der Su'yu arar durumu anlatır Su kalmaya karar verir hemen hastaneye gider.hastanede geçirilen zaman içinde Atakan zorla durumu açıklar ona sonra da "biz de böyle olmadan affet beni"der.Su zaten duygusal bunalımdadır.Deniz'le Mine'nin halinden etkilenir ve Atakan' affetmeyi dener.Aslı yolda Metin abiye olanları anlatır.Metin abi inanamaz. Gönül hoca'nın evine gider ve Efe ordadır.duygu yüklü bir kavuşma sahnesinden sonra Efe başından geçenleri anlatır.onlarda Mine ve Deniz'in durumunu anlatırlar.Efe Metin'e bir an önce çözelim şu işide Denizoğlana gidelim abi der.Bİzimkiler komada/Atakan-Su ve Halil onları beklemekte/Efe-Metin abi ve Aslı Uğuru bulmaya çalışmaktadır.sezonun 2-3 bölümüne yönelik bi tahmin oldu ama idare edin artık ''

mantıklı olduğu için ve beğendiğim için paylaşmak istedim. efe izmir çekimlerinde yok kimse görmemiş o yüzden dağhan dönerse bu seneryo yada benzeri çok mantıklı olabilir bence

Dağhan Dönüyormu ..... ( Tartışma )
1 sayfadaki 28 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Sonraki
 Similar topics
-
» Bir Tartisma Konu
» Sizce bu dağhan fanda ,dağhan üye olmusmudur gzli olarak??
» Anti Dağhan'cılara Dağhan'dan Cevap
» Dağhan Külegeç 100 % Facebook'da Gerçek Dağhan Külegeç
» dağhan'a