Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sete Gittim ....

+30
Emma Duerre Black
Princess
Daqhan~~
ecem
TugceTm
campell_2323
sarah
sari_engin16
anko
JiLeT
OrGinaL AdaM
melisae
SamSuN
safadizdar
méLTémm ♥
raskolnikow efe
ogulcajaN
Dağhanist
pnr(ae)
umutfatih10
ByKisacik
efky
track
mhe_25
emre_123678
mrnda35
efe sever
fetih
x-sweet-piskopat
barishtelli
34 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Anlayi10
Takımı : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Fb10

Sete Gittim .... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 4:04 pm

Konunun ilk mesajı :

Arkadaşlar dizi setine gittim bugun Su pastanesine... Çekimler vardı biraz bekledim arkadasm kucuk bı rolde oynuodu sonra arkadasım sayesınde setin içine girdim Pastanede Güven Halil Atakan felan vardı .. aslı deniz mine nerede die sordugumda hastane cekımlerı felan var onlar orda dedı bıraz daha kurcaladım ve sunları ogrendım Denız ve mine vuruluyor denız hafıf yaralı mine ise agır yaralı felan yogun bakıma alıyolar cocugunu felan kaybedıo bı kac kere kalbı felan duruo ıste ama sonra kurtuluyomus yanı bu sekılde felan dewam edıyomus birde Su bi sure pıyasada olmuyormus atakana cok kızdıgından felan..

Gelelim EFE OLAYINA..

Amacım zaten efe olayıydı hanı bana yalancı dıenlere bı delıl bulmaktı felan Set gorewlılerıne sormaya kalkıstm cewap bıle vermedıler olumlu veya olumsuz..

Sonra arkadasm dedı barıs efe felan donmedı abi ikna etmeye calısıyolar ama suan ıcın olumlu bısey yok tam tersi olumsuz gıdıyo.. o balıkcıların ordakı sahne resmen bekletılıyormus donme ıhtımalı dusunulerek.. Timur bey ve 2. yonetmen sanırım kerem beydi Dağhanı ikna etmeye calısıyolarmıs ama dağhan yanasmıyormus.. suan ıcın gelme ıhtımalı cok dusuk dediler yani..

BU ARADA BANA YINE YALANCI DIYENLER OLMASIN DIE CEKIMLERDE FOTOGRAF VE VIDEO CEKTIM NASIL YUKLEYECEGIMI BILMIYORUM YARDIMCI OLURSANIZ YUKLERIM GORURSUNUZ

YazarMesaj
sari_engin16
Üye
Üye
sari_engin16

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 8:48 pm

Evolution demiş ki:
Arkadaşlar efe geliyor rahat olun onların haberi yokmuş olaydan dağhan ile anlaşıldı bu kadar kesin diyorm

iyi güzelde resmi bi açıklama yapılmayacak mı :scratch:
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Sarhos10
Takımı : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Bjkk

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 8:52 pm

sari_engin16 demiş ki:
Evolution demiş ki:
Arkadaşlar efe geliyor rahat olun onların haberi yokmuş olaydan dağhan ile anlaşıldı bu kadar kesin diyorm

insanları böyle meraktan çatlatıp komplo teorileri ürettirmek varken hemen açıklarlarmı. Benim daha kavak yellerini bir bölüm dahi izlemeyen arkadaşım duymuş ula neymiş bu kavak yelleri biri ölmüşte gerimi geliyormuş diyo yeni bölümü başlasında bir bakayım diyor anla işte ne kadar işlerine geliyor
sari_engin16
Üye
Üye
sari_engin16

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 8:55 pm

Evolution demiş ki:
sari_engin16 demiş ki:
Evolution demiş ki:

insanları böyle meraktan çatlatıp komplo teorileri ürettirmek varken hemen açıklarlarmı. Benim daha kavak yellerini bir bölüm dahi izlemeyen arkadaşım duymuş ula neymiş bu kavak yelleri biri ölmüşte gerimi geliyormuş diyo yeni bölümü başlasında bir bakayım diyor anla işte ne kadar işlerine geliyor

doğru tabi
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 9:17 pm

[quote="Evolution"]Arkadaşlar efe geliyor rahat olun onların haberi yokmuş olaydan dağhan ile anlaşıldı bu kadar kesin diyorm[/quote
bunu sen diosun yaa kafamıza taş yağcak hep gelmicek diodun valla sen sölüyosan bişey biliyosundur
ben keremçakıroğluyla konuştum ve buraya bir konu açmıştım uzun zmn önce ky bıraktım haberim yok seneryo deişebilir fln demişti
campell_2323
Banned
Banned
campell_2323

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 6:11 am

ya ßéylér éfé artıq dönmesse ßu dizi izlenmez éfé geri dönsün ya :( onsuz zevki y0kkk zaten arkadaşlar bide size bişi söylicm gönül metine aradıyaha ßéncé gönül efeyi istanbulda görcek sirkte çalışırken Sete Gittim .... - Sayfa 3 743856 efenin hafızası kayıp 0lur !!!!! aslının gördüğü adam ßence 0ğuzdur efe s0nradan döner ßéncé
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Kimses10
Takımı : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Gs10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 6:24 am

Evolution demiş ki:
saol bilgi için ben zaten rahatım...
http://tarihsor.tr.gg
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Aggres10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 7:48 am

Evolution demiş ki:

kesin konuşuyosun bi bildğin mi var yani arkadaşım umutlarımı arttırıosun ama bu sadece senn düşüncen mi yoksa bildiğin bişeler varmı ?
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 7:51 am

ne set miş herkesinde bildiği var setle ilgili ya da dağhan ile benimde bir bildiğim var ama ben söylüyormuyum Sete Gittim .... - Sayfa 3 9072
OrGinaL AdaM
Üye
Üye

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Karisi10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 8:19 am

tabi ben herşeyi biliyorum ama söylemiyorum. Sete Gittim .... - Sayfa 3 9072
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:01 am

raskolnikow efe demiş ki:
mltmmltm demiş ki:
İnşallah gelir ya :S ama arkadaşlar yalanlıyıp duruyoruz ama kanıtlarla gelmis barısthelli arkadaş.
fotolar konuşuyomu arkadaşım kerem çakır oglu temelli bırakdı k yellerini ben sete gitmedin felan filan dedimmi sadece kerem çakır oglu olayı felan yalan hadi diyelim ismi yanlış yazdı k yelleri şuan tek yönetmenle çalışıyo

1. sete gidenler bilir setin icinde kucuk rollerde oynayan arkadaslar fotograf cekmek video almak gibi şeyler yapamazlar yasak !! Helede ben arkadasımın cabasıyla oraya gırmıssem asla ama asla yapamazdım bunu yani yakından cekim yapamazdım ...

2. siz ikiniz burada bana 1kez daha yalancı derseniz farklı bi sekılde tepki alırsınız

3. Fotografları uzaktan zor bela cektım cunku cekım alanını cevırıyolar kımse adam akıllı cekemıyor bıle ayrıca cektıgım fotograflar telefonla cekılen fotograflar anca o kadar oluyo netlıgı ..

4. KEREM ÇAKIROGLU 2. yonetmen veya yardımcı yonetmen olarak diziye dewam ediyo buna eminim bundan 15 bolum once mı ne tam hatırlamıorm ama 15 veya 20 bolum once adı bolum sonunda yazdı yonetmen olarak.. bunu asıl sen bılmıosun burada gelıp sana neyın yalan haberını ypaıcam ya sabır..
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:06 am

15-20 bölüm önce kerem çakıroğluna tşk ederiz yazıyordu hatta ben burda bir konuda söyledim iyi hatırlıyorum diziyi bıraktı hala tşk ediyorlar kerem çakıroğluna diye bir ara dönüşümlü yönetiyorlardı jale incekol ve kerem çakıroğlu o yüzden tşk etmiş olabilir ama şuan hala yönetiyormu bilmiyorum
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:09 am

yok bırakdı komle resmi siteden isminide sildiler
efky
Üye
Üye
efky

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:16 am

tims sitesinde hala var gözüküyo
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:19 am

künye bölümüne gir bakim yönetmenin karşısında ne yazıyo arkadaşım
efky
Üye
Üye
efky

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:23 am

biliorum orda ole yazzıyo tims sitede kerem de yazıyo kavak yellerinde
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:23 am

künye bölümüne gir bakim yönetmenin karşısında ne yazıyo arkadaşım

ya guzel kardesım ben sana 1. yonetmen mı dıyorum ya allah askına yazdıgımı bı oku dıkkatlıce ondan sonra cık inatlas
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:26 am

arkadaşım eskiden yazıyodu hem jale nin hem keremin ismi yazıyodu şimdi keremin ismini sildiler hem son 7.8 bölümü jale yönetti kerem çakıroglu bırakdı sen yalan söylüyosun
ecem
Üye
Üye
ecem

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:28 am

sette birşey soylemezler. donecek inş. efe Sete Gittim .... - Sayfa 3 743856
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:30 am

tmm bilader ben yalan soyluorum yalancıyım ben hadi şimdi git işine gücüne bak eger tatmin olduysan tmm mı ?
efky
Üye
Üye
efky

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:30 am

tims siteye gir bi bak arkadaşım
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:31 am

efky demiş ki:
ora 1 orası güncellenmiyo bayadır 2 resmi sitede de yazıyodu tıms ın sitesindede resmi sitede silinip tımsın sitesinde silinöiyosa bu tımsın sitesinn güncellenmedigine kanıttır 3 yukarıda dedigim gibi son 7.8 (belki daha fazladır) bölümü jale yönetti ama ondan öncesi bi bölüm jale bi bölüm kerem yönetiyodu kapiş

En son raskolnikow efe tarafından Perş. Haz. 03, 2010 9:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:32 am

efky demiş ki:
ora güncellenmiyo bayadır

arkadas cok emin ya boyle konularda bırınde yok guncellemıyo bayadır der bırınde gıttı der bırınde geldı der Sete Gittim .... - Sayfa 3 9072 cunku arkadas herseyi cok ıyı bılıyo
raskolnikow efe
Üye
Üye
raskolnikow efe

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 9:39 am

barishtelli demiş ki:
efky demiş ki:
ora güncellenmiyo bayadır

arkadas cok emin ya boyle konularda bırınde yok guncellemıyo bayadır der bırınde gıttı der bırınde geldı der Sete Gittim .... - Sayfa 3 9072 cunku arkadas herseyi cok ıyı bılıyo
ya eminim çünkü kanıtlar var eskiden iki sitedede hem jale hemde kerem yazıyodu yönetmen bölümünde şimdi resmi sitede yazmayıp tımsın sitesinde yazıyosa bu güncellenmedigine kanıttır bunu anlayamıyosan bi doktora fealn görün
Daqhan~~
Üye
Üye
Daqhan~~

Ruh Hali : Sete Gittim .... - Sayfa 3 Idaree11

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 10:33 am

Herkes başka bişe dio bunu yaa :S
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Sete Gittim ....   Sete Gittim .... - Sayfa 3 EmptyPerş. Haz. 03, 2010 10:33 am

Mod.lerden biri okuyorsa bi saniye bakabilirmi bi ses kaydı var elimdede facebookdan buldum onu nasıl paylasabılırım

Sete Gittim ....
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Kuzenimin arkadaşı sete gitmiş...
» istanbulda oturanlar sete gitsin