Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kafa ve El Denklemi

+17
sinemsema
aynur
sarah
dağhOKan
serqan
revan <3 efe :)
TugceTm
mhe_25
zzzeynep
cypriot
Princess
safadizdar
efe sever
x-sweet-piskopat
melancholy
méLTémm ♥
eloif
21 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Keyifl10

Kafa ve El Denklemi Empty
MesajKonu: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:22 pm

Öncelikle bu resim forumdaki cypriot adlı kullanıcıdan alıntıdır.Bilgin dahilinde olmadan kullandığım için özür dilerim özel mesaj atabilirdim ama görmeme ihtimalinin çok olduğunu düşündüm (açıkçası ben bakmıyorum pek posta kutuma filan Kafa ve El Denklemi 9072 ).Neyse uzun lafın kısası eğer resmini böyle kullanmamı istemezsen anlarım ve hemen silerim ve cidden özür dilerim böyle habersiz kullandığım için ama ne yapıyım çok heycanlandım.Neyse asıl konuya gelelim yani kafa ve el denkleminin olduğu sahneye.Cypriot arkadaşımız Sığacık gezisine gittiğinde bu limanın resmini de çekmiş Allah razı olsun valla anlamama çok yardım etti.Resimde gördüğünüz gibi Aslı'yı x ile işaretledim ve orda bir gemiyle bir kayığın üzerine ok işaretleri koydum onlar geminin biraz yana kayması gerektiğini ve resimde gemiye paralel olan tekneninde gemiye dik hale gtirilmesi gerektiğini anlatmaya çalıştım.
Kafa ve El Denklemi Ky1
Bu resimden sonraki resimler ise benimdir, ben yaptım sizin anlamanızı pekiştirmek için Kafa ve El Denklemi 9072
Kafa ve El Denklemi Ky2
Kafa ve El Denklemi Ky3u
Kafa ve El Denklemi Ky4
Kafa ve El Denklemi Ky5
Yani uzun lafın kısası kafa Güven'e el ise başka birine (tercihen Efe-Dağhan Külegeç olanından) ait.Siz ne düşünüyorsunuz açıkçası ben bu resimleri hazırladıktan sonra kendimi bile ikna ettim :Kafa ve El Denklemi 529494: ama tabii benim atladığım noktalar olabilir eğer varsa lütfen düzeltin ve yorumlarınızı bekliyorum Kafa ve El Denklemi 743856
méLTémm ♥
Banned
Banned

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Yoksu611
Takımı : Kafa ve El Denklemi Turkiye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:33 pm

Kafa ve El Denklemi 9072 bence güzel açıklama olmuş Sağol Kafa ve El Denklemi 743856
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:35 pm

önemli değil Kafa ve El Denklemi 9072
melancholy
Üye
Üye
melancholy

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:38 pm

katılıyorum bende böyle düşünmüştüm orada 2 kişi olduğu kesindi zaten ama net cvbını yeni sezon ilk bölümde kesin olrak öğreneceğiz..teşekkürler eloif..
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:43 pm

melancholy demiş ki:
katılıyorum bende böyle düşünmüştüm orada 2 kişi olduğu kesindi zaten ama net cvbını yeni sezon ilk bölümde kesin olrak öğreneceğiz..teşekkürler eloif..

Evet bir an önce başlasın çünkü ben meraktan öleceğim.Önemli değil:D
x-sweet-piskopat
Üye
Üye
x-sweet-piskopat

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:47 pm

evet güzel olmus. Kafa ve El Denklemi 9072 artik tims onu güven olarak cikartirsa cooooook sacma olur Kafa ve El Denklemi 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 5:50 pm

x-sweet-piskopat demiş ki:
evet güzel olmus. Kafa ve El Denklemi 9072 artik tims onu güven olarak cikartirsa cooooook sacma olur Kafa ve El Denklemi 9072

Evet elimizde kanıtlar var :Kafa ve El Denklemi 529494:
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:30 pm

süper bir denklem baya bilinir bir denklem bilinmezlik yok denklemde
efeyi ordan çıkarmasınlarda görsünler günlerini Kafa ve El Denklemi 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:37 pm

Valla bencede dördüncü sezon eğer dizide Efe olmazsa Tims kendine kaçıcak yer arasın çünkü bu gidişle prodüksiyon şirketleri başlarına yıkılcak :Kafa ve El Denklemi 529494: Bir kere şu sıralar hali hazırda saçmalamış olan senaryo daha da saçmalıyacak ve senaristler toparlayamıyacak. Neyse eğer gelmezse ben önceki 3.sezonun son 2 bölümüne kadar yaptığımı yapıp Kavak Yellerini izlememeye devam edeceğim.
safadizdar
Üye
Üye
safadizdar

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Cesur10
Takımı : Kafa ve El Denklemi Bjkk

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:43 pm

çok güzel yazmışsın ama şu da olabilr.efe geldi yanında da bi adam var efe güveni görünce aslıyla karşılaşmak istemiyor ve adamdan ağları açmasını istiyor adam ağları açınca aslı ve güven karşı karşıya kalıyor aslı da güvene nasıl beni takip edersin gibi bir bakış atıyor,güven de özür dilerim der gibi bakıyor bu benim yorumum sizce.
https://www.facebook.com/pages/Polat-Alemdar/177964214951?ref=ts
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:47 pm

efe gelse güvenmi dinler direk çıkar ortaya
Princess
Üye
Üye
Princess

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Canli10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:47 pm

safadizdar demiş ki:
çok güzel yazmışsın ama şu da olabilr.efe geldi yanında da bi adam var efe güveni görünce aslıyla karşılaşmak istemiyor ve adamdan ağları açmasını istiyor adam ağları açınca aslı ve güven karşı karşıya kalıyor aslı da güvene nasıl beni takip edersin gibi bir bakış atıyor,güven de özür dilerim der gibi bakıyor bu benim yorumum sizce.

evet benimde aklimdan bu gecti ... Kafa ve El Denklemi 914327
http://www.tims.tv/
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 6:57 pm

Princess demiş ki:
safadizdar demiş ki:

evet benimde aklimdan bu gecti ... Kafa ve El Denklemi 914327

Hatta ve hatta bende düşündüm Kafa ve El Denklemi 9072 ama sonra aklıma Aslı'nın yüzündeki ifadenin değişimi geldi (Son resimde göstermeye çalıştım, ne kadar belli olmasaada çok fazla) Hani Aslı o elde bir anda daha da değişik bir şey gördü ki ele ikinci bakışında durgunluğunu bir anda heycan aldı.Yani bana kalırsa Aslı o ağın arkasındaki kişiyi görecek (orada Efe olsada , Efe'nin adamı vs. olsa da) çünkü dediğim gibi tünel deki son saniyeye geçmeden 5 salisede filan Aslı'nın ifadesindeki durgunluğun yerini bir anda heyecan ve daha fazla merak alıyor...yani bence.Tabii yine de yorumlanabilir insanın bakış açısına göre değişir, ne diyim senin bakış açın da doğru Kafa ve El Denklemi 743856

Son olarak bende efe sever arkadaşımıza katılıyorum.Banada çıkıp Güven'e dahi kendini göstermesi daha Efece geliyor.Ama tabii aradan 3 yıl geçmiş, Efe neler yaşamış, başından neler geçmiş, hayat onu nasıl değiştirmiş kim bilebilir.Belki Efe diziye geri dönecek fakat eski matrak Efe gitmiş, yeni paronoyaklaşmış bir Efe gelmiş.(Ayyyy ama olmamalı böyle birşey orjinal adam orjinal kalmalı kişiliği değişmemeliii9
cypriot
Üye
Üye
cypriot

Takımı : Kafa ve El Denklemi Fb10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 9:33 pm

eloif demiş ki:
Öncelikle bu resim forumdaki cypriot adlı kullanıcıdan alıntıdır.Bilgin dahilinde olmadan kullandığım için özür dilerim özel mesaj atabilirdim ama görmeme ihtimalinin çok olduğunu düşündüm (açıkçası ben bakmıyorum pek posta kutuma filan Kafa ve El Denklemi 9072 ).Neyse uzun lafın kısası eğer resmini böyle kullanmamı istemezsen anlarım ve hemen silerim ve cidden özür dilerim böyle habersiz kullandığım için ama ne yapıyım çok heycanlandım.Neyse asıl konuya gelelim yani kafa ve el denkleminin olduğu sahneye.Cypriot arkadaşımız Sığacık gezisine gittiğinde bu limanın resmini de çekmiş Allah razı olsun valla anlamama çok yardım etti.Resimde gördüğünüz gibi Aslı'yı x ile işaretledim ve orda bir gemiyle bir kayığın üzerine ok işaretleri koydum onlar geminin biraz yana kayması gerektiğini ve resimde gemiye paralel olan tekneninde gemiye dik hale gtirilmesi gerektiğini anlatmaya çalıştım.
Kafa ve El Denklemi Ky1
Bu resimden sonraki resimler ise benimdir, ben yaptım sizin anlamanızı pekiştirmek için Kafa ve El Denklemi 9072
Kafa ve El Denklemi Ky2
Kafa ve El Denklemi Ky3u
Kafa ve El Denklemi Ky4
Kafa ve El Denklemi Ky5
Yani uzun lafın kısası kafa Güven'e el ise başka birine (tercihen Efe-Dağhan Külegeç olanından) ait.Siz ne düşünüyorsunuz açıkçası ben bu resimleri hazırladıktan sonra kendimi bile ikna ettim :Kafa ve El Denklemi 529494: ama tabii benim atladığım noktalar olabilir eğer varsa lütfen düzeltin ve yorumlarınızı bekliyorum Kafa ve El Denklemi 743856
resimi paylaşamayı sormana bile gerek yok ki Kafa ve El Denklemi 743856 ayrıca gelen kutusunda bişey olunca senin önüne direk pencere açılıyor zaten Kafa ve El Denklemi 743856 anlatmak istediğinde benim düşüncem zaten kafa güvene ait bu kesin bişey .yani eminim yönetmen bunu hiç düşünmemiştir böyle tartışılcağını.
http://www.erdincbirinci.tr.gg
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Relax10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyÇarş. Haz. 02, 2010 10:23 pm

çok güzel açıklamışsın eloif.artık buna bakıpta kafa başkasının diyemezle herhalde.kabak gibi ortada.kafa güvenin.el ya efenin yada efeye yardım eden kişinin(mesela uzun saçlı adam)
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Kimses10
Takımı : Kafa ve El Denklemi Gs10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 6:34 am

valaha olayı güsel anlatmışsın saol!!
http://tarihsor.tr.gg
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Aggres10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 7:55 am

bir kafa artı bir el eşşittir merakla ve sabırla beklenecek biay..

güzel anlatmışsın teşekkürler ama bnce bu olay elden çözülmeyecek bnce bu şekilde dönmez ama beklicez görcez tbi inş döner
Üye
Üye

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Idaree11

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 10:55 am

bende böyle düşünüyodum resmlerle dahada netleşti Kafa ve El Denklemi 743856
serqan
Üye
Üye
serqan

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Stresl10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 11:04 am

GÜVEN İN OLDUĞU YERDE FİLE YOK BENCE YA O EL EFE NİN YADA O TEKNENİN SAHİBİ OLAN ADAMIN ELİ FALANDIR Kafa ve El Denklemi 743856)
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 1:47 pm

Destekleyici yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim. Kafa ve El Denklemi 9072 Ayyy artık bende sabır kalmadı yaaa iyiki erken sezon başı yapacak dizi yoksa artık meraktan çıldırırdım valla...
dağhOKan
Banned
Banned

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Yoksu611

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 4:18 pm

aslında orda olay çok belli üç kişi olduğu çok belli,

aslı-------elin sahibi----------kafanın sahibi(güven)

aslı güvene bakıyor
güven aslıya baktıktan sonra el fileyi çekmeye gelince güven ele bakıyor

el fileyi çekiyor aslı ele bakıyor
ondan sonra güvene tekrar ele odaklanıyor
Üye
Üye

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Idaree11

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 4:33 pm

aynen katılıyrm
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Huysuz10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyPerş. Haz. 03, 2010 10:17 pm

efe başka şekilde çıkcak bence böle deil
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Kafa ve El Denklemi Kimses10
Takımı : Kafa ve El Denklemi Gs10

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyCuma Haz. 04, 2010 7:21 am

sarah demiş ki:
efe başka şekilde çıkcak bence böle deil
aynen bende böle düşünüyorum..
http://tarihsor.tr.gg
aynur
Üye
Üye
aynur

MesajKonu: Geri: Kafa ve El Denklemi   Kafa ve El Denklemi EmptyCuma Haz. 18, 2010 10:50 am

bence çok mantıklı ve güzel olmuş eline sağlık... Bir an önce başlasa artık çatılıcam ⭐ 🎅

Kafa ve El Denklemi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Kafa ve El ...
» Efe'den kafa karıştıran açıklama
» allah tüm tims grbunun belasını versin yeter bizimle kafa buldukları...