Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Aşk Sözleri ( Yeni ) ...

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Empty
MesajKonu: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyCuma Haz. 04, 2010 5:22 pm

İzmir Güzelse Sebebi Sensin Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 743856 ( Je T'aime )

Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

An gelir insan gülerken ağlarmış. Gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler birimisin?İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış. ( Je T'aime )

Bilir misin ne zor ıslak gözlerle uyumak,dokununca kanayan bir Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 358397 taşımak,hasret dolu gözlerle etrafa bakmak ve bilirmisin ne zor bu hayatı sensiz yaşamak

sigaramanın üstüne ismini yazdım , sigaram bitince unutacaktım seni ,ama nerden bilebilirdimki , seni duman duman içime çektiğimi ... ( Je T'aime )

Cok uzaktasin beni duymazsin unuttun beLki de hatirLamazsin hani derdin ya sen bitanesin bitanen burada Sen neredesin

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama bensana hala elsallıyorum… ( Je T'aime )

Sebepsiz yere ağlamak istedin mi hiç Ağlarken boğazına bi düğüm saplandımı Yanağından süzülüp yüreğine düşen her damlada SENİ SEVİYORUM diye haykırmak geldimi içinden sevdiğine Şimdi de ağlıyorum SEVDİĞİM ama sana değil bir kalemde sildiğin AŞKIMIZA ağlıyorum ...

Ay agliyor sevipte kavusamayanlar icin. Yildizlar sarki soyluyor sevipte sevilmeyenler icin Bende Agliyorum sevipte kavusamadigim askim icin ( Je T'aime )

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!! ( Je T'aime )

Ben küçücük bir bebektim sen kocaman bir sevda… ben senin ellerinde büyüdüm sen benim yüreğimde…

En uzun gecen yasımı tuttugun gun olacak sabahlara kadar aglıyacaksın pısman olacaksın ama elınde sana verdıgım kırmızı gulden baska hıc bır seyın olmıyacak

En son Je T'aime tarafından Cuma Haz. 04, 2010 5:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TugceTm
Üye
Üye
TugceTm

Ruh Hali : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Aggres10
Takımı : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Fb10

MesajKonu: Geri: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyCuma Haz. 04, 2010 5:25 pm

sonuncyu çok beğendm bravo
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyCuma Haz. 04, 2010 5:28 pm

önemli değil Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 9072

Je T'aime yazanlar bana ait Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 914327 çeşitli sitelere ekledim Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 914327
TaTLı CaDı
Üye
Üye
TaTLı CaDı

Ruh Hali : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Kalbim10
Takımı : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Bjkk

MesajKonu: Geri: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyCuma Haz. 04, 2010 6:10 pm

Sevmeye niyetliysen iyi düşünmelisin ağlamayı öğrenip gülmeyi bilmelisin aşk bir kumar gibidir çok dikkat etmelisin oynadığın zar değil duygularındır iyi bilmelisin!! ( Je T'aime )

bu süperrmişş Aşk Sözleri ( Yeni ) ... 743856 .)
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Asik10
Takımı : Aşk Sözleri ( Yeni ) ... Gs10

MesajKonu: Geri: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyPaz Haz. 06, 2010 11:40 am

p.için tesekkrler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Aşk Sözleri ( Yeni ) ...   Aşk Sözleri ( Yeni ) ... EmptyPaz Haz. 06, 2010 11:48 am

önemli değil

Aşk Sözleri ( Yeni ) ...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Sözleri .....
» Aşk Sözleri 2 !!!
» Aşk Sözleri 4 !!!
» Aşk Sözleri !!!Okuyun !!!
» Yeni Sezon İle Yeni Aşklar