Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun

3 posters
YazarMesaj
ilaydahande
Üye
Üye
ilaydahande

ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun Empty
MesajKonu: ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun   ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun EmptySalı Haz. 22, 2010 10:26 am

--------------------------------------------------------------------------------

Ben kavak yellerini efe varken çok seyrediyordum ama artık izlemiyorum …. Lütfen efe dönsün onsuz olmuyo işte efe varken reytinglerde hep 1. diniz efe gitti düştünüz.. sizde gördünüz denediniz efe sizliği olmuyo işte hiç kenmse efemizi orijinal adamımızın yerini tutmuyonolur diziye geri dönsün…………. Lütfen efe yi herkez çok seviyo biz sizden çok şey istemiyoruz sadece efemizi istiyoruz o kadarrrrr kavak yelleri bu zamana kadar gelmiş ve herkez tarafından sevilmissi efe sayesinde her gün kalktığımda bilgisayarda ilk baktığımyer kavak yelleri hergün merakal bekliyorum efeyle ilgili haber varmı diye? Bazı haberlerde efe dönüyo diğerinde dönmüyo diye soruyorum size biz hangisine inancaz gelmiyosa bile bi açıklama yapın böyle suskun kalmayın ya ümüt verin yada vermeyinböyle suskun kalınca insanlar her geçen gün daha ümütleniyo …. Lütfen sadece bi kelime ya geliyo yada gelmiyo diyin kavak yellerinin başarısını efeye borçlusunuz lütfen efe gelsin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr……….. ben çok inanıyorumki efede çok gelmek istiyo ona teklif sunun lütfen efe gelsin artık insanlar ağlıyo ya nolur gelsin kavak yellerinin güven gelince sevildiğini zaneeetiniz ama yanıldınız herke zkavak yellerinden nefret ediyo ve hergeçen gün nefreti büyüyo lütfen gelsin açıklama yapın şunu bilin “GÜVENMEMEKLE HAKLIYIZ ÇÜNKÜ DAĞAN FANIYIZ” dbiz efeyi istiyoruzzzz lütfen gelsin sadece efeyi insanlar bekliyo efe gilr diye ama gelmiyo ve kavak yellerini nefreti güvegn geldiği için başlıyo ve herkezin i.çinde yeni doğmuş bebek gibi ateş yavaş yavaş büyüyo ……

Ne zaman dağan gelir kavak yelleri o ateş nefret duygusu söner dağanla kavak yelleri bu günü kadar gelsiyse bunda sonra büyümeyede onla devam edecek badem efe gelmicek niye her böülm ondan bahsediliyo ayrıldıysa biter ve bidaha bahsedilmez niye insanlara ümüt veriyosunuz her bölüm ondan bahsediyosunuz badem bahsediyosanız efee gelsin
Efe ne zaman gelir kavak yellerini o zaman izlerim dağan fanıyımmmmmm
ilaydahande
Üye
Üye
ilaydahande

MesajKonu: Geri: ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun   ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun EmptySalı Haz. 22, 2010 10:28 am

ben yazmadın bunu bir sitede buldum paylaşmak istedimmmmm
esmer melek
Üye
Üye
esmer melek

Ruh Hali : ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun Suskun10
Takımı : ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun Bjkk

MesajKonu: Geri: ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun   ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun EmptySalı Haz. 22, 2010 11:21 am

kavak yellerinin rwsmi sitesinde yeni sezonla ilgili fragman var izleyin ama efeyi göstermiyolar mine vuruluyo tünelden deniz kucagında cıkarıyo hastaneye götürüyo kalbi duruyo şok veriyolar ama herkes aglıyo su atakanı bırakıyo gitmeye kalkısıyo ama minenin durumunu duyunca geri dönuyo ama atakanla konusmuyo merakla beklenen kavak yelleri yakında kanal d de ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun 9072
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun Yoksu611
Takımı : ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun Turkiye

MesajKonu: Geri: ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun   ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun EmptySalı Haz. 22, 2010 12:22 pm

ya artık flood yapmayın lütfen arkadaşım konuyu açıyosun madem yorum yapmak istiyosun ya mesajının içine yaz yada birinin yorum yapmasını bekle bidaha olmasın

ben güvenciyim ama bu efeci olduğu için süper yazmışşş okuyun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» efeci olan biri yazmışşş
» Ayrılanlar İçin Süper Bir Şarkı!!!
» efenin suçsuz olduğu anlaşıldı
» efeci olan biri yazmış
» Okuyun .....