Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Televizyon Reklamı

+3
Jascuha
yqmur
eloif
7 posters
YazarMesaj
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Televizyon Reklamı Keyifl10

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyPerş. Haz. 24, 2010 9:33 pm

Arkadaşlar az önce Aşkı Memnu gösterilirken altta Kavak Yelleri'nin reklamı gösterildi.Oyuncular içinde Dağhan yoktu.Yani bilmiyorum sizce de eğer dizide yer alıcak olsaydı onun da resmini koymaları gerekmezmiydi.Bu bize aynı zamanda 4.sezonun ilk bölümünü sabırsızlıkla beklememiz gerektiğini, çünkü adının zaten jenerikte yazmıyacağını da gösteriyor.Yine umudumuz 125.bölüm ve sonrasına kaldı desenize... :(
İşte ekranın altında geçen reklamın capsleri
Televizyon Reklamı 91401714
Televizyon Reklamı 73537170
Televizyon Reklamı 97993666h
Neden bilmiyorum ama içimde resimlerin gözükmediği hakkında ciddi şüpheler var, o yüzden resimlerin linklerini de veriyim...
Tıkla
Tıkla
Tıkla

En son eloif tarafından Cuma Haz. 25, 2010 7:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Televizyon Reklamı Cilgin10
Takımı : Televizyon Reklamı Fb10

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyPerş. Haz. 24, 2010 9:55 pm

eed orda yok acaba msj mı vemreye çalışıolar die düşünmeden edemedim

arkadaşlar ya kimsenin adam akıllı kanıtı yok blki en güvendiklerinize ynlış bilgi veriliyorsa ya da o ismini duymak nasip olmayan set çalışanları yln söylüyorsa?
sağlam bi kanıt gelmeden tm anlamıyla inanamıyorum....kimseye..
Jascuha
Üye
Üye
Jascuha

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyPerş. Haz. 24, 2010 10:18 pm

Arkadaşlar akıl var mantık var,Dağhan girse bile orada göstermezler.Öyle bir anda girer ki,hiç kimsenin beklemediği bir anda. Herkesin ağzı açık kalır. Yani ne orada ne de jenerikte Dağhan abiyi beklemeyin, iki jenerik hazırlanır," Efe" girdiğinde Dağhan'lı jenerik kullanılmaya başlanır. Artık öyle bir duruma gelmişizki her şeyden nem kapıyoruz Televizyon Reklamı 743856
zzzeynep
Üye
Üye
zzzeynep

Ruh Hali : Televizyon Reklamı Relax10
Takımı : Televizyon Reklamı Turkiye

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 5:20 am

Jascuha demiş ki:
Arkadaşlar akıl var mantık var,Dağhan girse bile orada göstermezler.Öyle bir anda girer ki,hiç kimsenin beklemediği bir anda. Herkesin ağzı açık kalır. Yani ne orada ne de jenerikte Dağhan abiyi beklemeyin, iki jenerik hazırlanır," Efe" girdiğinde Dağhan'lı jenerik kullanılmaya başlanır. Artık öyle bir duruma gelmişizki her şeyden nem kapıyoruz Televizyon Reklamı 743856

katılıyorum arkadaşım.kelimesi kelimesine.dağhanı orda gösterirlerse yada daha kendisi görünmeden ismini jenerikte verirlerse bukadar gizem yapmalarının hiç bir anlamı kalmazki.bukadar gizlilikten sonra mesela 124.bölüm en son sahnede efeyi gösterir biter.o bölümde jeneriğe koymazlar.en sonda oyuncular kısmında yazzarlar.125.bölümdede jenerikte vermeye başlarlar ismini.yani tamsin yerinde ben olsam bukadar gizem yaptıktan sonra böyle yapardım.

yani boşuna yüzünü gösterene kadar ne taıtımlarda ne fragmanlarda ne jenerikte ne resmi sitelerde ne ismini nede kendini görmmeyi beklemeyelim.çünkü efe gelirse en son sahnede gelir ve heryerde ismi yada resmi ancak ondan sonra gösterilir.
eloif
Üye
Üye

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 6:11 am

zzzeynep demiş ki:
Jascuha demiş ki:

katılıyorum arkadaşım.kelimesi kelimesine.dağhanı orda gösterirlerse yada daha kendisi görünmeden ismini jenerikte verirlerse bukadar gizem yapmalarının hiç bir anlamı kalmazki.bukadar gizlilikten sonra mesela 124.bölüm en son sahnede efeyi gösterir biter.o bölümde jeneriğe koymazlar.en sonda oyuncular kısmında yazzarlar.125.bölümdede jenerikte vermeye başlarlar ismini.yani tamsin yerinde ben olsam bukadar gizem yaptıktan sonra böyle yapardım.

yani boşuna yüzünü gösterene kadar ne taıtımlarda ne fragmanlarda ne jenerikte ne resmi sitelerde ne ismini nede kendini görmmeyi beklemeyelim.çünkü efe gelirse en son sahnede gelir ve heryerde ismi yada resmi ancak ondan sonra gösterilir.

Ayy inşallah valla canım yaaa, artık psikopata bağladım ben burda her küçük şeyin altından birşey çıkartmaya çalışıyorum :Televizyon Reklamı 529494:
efe_daghan
Üye
Üye
efe_daghan

Takımı : Televizyon Reklamı Ts10

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 7:25 am

herhalde efe nin resmi olmaz yani, o zaman bütün sürprizi fln kacar...
gidipte efe nin resmini koycak halleri yok herhalde
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Televizyon Reklamı Cilgin10
Takımı : Televizyon Reklamı Fb10

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:28 am

oda doğru ama bu admın resmi tanıtımda ndn geçiyor 1 sezonunu efenin hayalleriyle yürüttüler bakalım bu sezondamı öyle olacak?

yni bide ölmüş birinin arkasından çok uzatıyolar ya üç yıl geçmiş hrgün efeyi hatırlıyorlar...
efe sever
Üye
Üye
efe sever

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 8:50 am

124 ya da 125. bölümde girecek deniliyor ne kadar doğru bilinmez ama öyle deniliyor
eğer doğruysa şu an yayınlanan tanıtımda gösterilmemesi normal
tanıtım resimlerine bakarsanız metin efenin resmine bakıyor onuda mı koymalarını bekliyorsunuz
dizi başlasın o zaman efe yoksa yani dağhan herkes istediğini söylesin ben dahil olmak üzere
eloif
Üye
Üye

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:02 am

Haklısınız valla, bir beş bölüm daha bekliyelim....Zaten 3.sezonun başından beri bekleme hali içerisindeyiz, ha geldi, ha gelicek derken 4.sezon başladı ve hala bekliyoruz, korkum dizi bitecek biz hala Efe'yi beklemeye devam edeceğiz... :Televizyon Reklamı 529494:
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Televizyon Reklamı Kimses10
Takımı : Televizyon Reklamı Gs10

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:20 am

Jascuha demiş ki:
aynen katılıyorum arkadaşım haklısın !
http://tarihsor.tr.gg
eloif
Üye
Üye

Televizyon Reklamı Empty
MesajKonu: Geri: Televizyon Reklamı   Televizyon Reklamı EmptyCuma Haz. 25, 2010 9:23 am

Jascuha demiş ki:

Biz değil bizi bu hale getirenler utansın :Televizyon Reklamı 529494:

Televizyon Reklamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk televizyon yıllığı hazırlanıyor
» İsmail Cem Televizyon Ödülleri Sonucları
» İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde Adaylar Belli
» YENİ REKLAMI
» Dağhanın Yeni Reklamı:):)