Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe In Mine Out

+19
efe sever
Ömrümün Sahibi
eloif
fetih
JiLeT
melisae
barishtelli
GadRofer
a.snmz
dead_machine
tugce36
mhe_25
erdinc1907
kararsiz
JoJo
sarah
BLaSTeR
Tubishh Sagolera
güven_savar
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Pusuda10
Takımı : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Fb10

Efe In Mine Out - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 27, 2010 1:10 pm

Konunun ilk mesajı :

arkadaşlar aradım forumda ama bulamadım bu haberi bi bakın isterseniz Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856

TIKLA

YazarMesaj
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Sarhos10
Takımı : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 5:58 pm

o uğurun efeye can borcu vardı efeyle birlikye oda girsin uğur güveni öldürsün ödeşsinler
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 29, 2010 6:03 pm

Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072 Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072 bncede uğur öldürsün Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072 Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 10:50 pm

Efe gelmese bile Mine'nin çıkmasını istiyorum artık.sonuçta bütün o oyunları organize eden oymuş efe onu hep korudu kolladı ölmeden(!) önce bile aslıyla beraber denizle arasını yaptı burağı zamanında tehdit etti benim arkadaşlarımdan birinin teline zarar verirsen diye ayrıca bilenler bilir u.r.l.a operasyonu adı altında barmenin birinin elinden kurtardı son anda o naptı gitti aslıyla arasındaki meseleye ölmüş! arkadaşının anılarını karıştırdı.yazıklar olsun.umarım çıkar diziden.

bu kadar basit olmamalı arkadaşlar dağhan döncek mi dönmeyecek mi tartışmasında arada kaynayıp gidiyor bu olay bunu görmezden gelmemliyiz bence.güven bile daha temiz onun yanında nickimi mine_savar olarak değiştirsem yeri yani o derece : )
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 11:19 pm

Haklısın ama ben Mine'nin diziden çıkmaması gerktiğine inanıyorum, yani bana kalırsa dizi bitsin daha iyi, bir dizinin ana karakterlerinin yarısı gitti mi o diziden daha hayır gelmez...Hem zaten Mine'yi biliyoruz biz, ilk bölümlerde de kötü bir karakterdi, aslında kötü bir karkter de değildi, sadece sevgiye muhtaçtı...O ana kadar kimseden sevgi, iyilik filan görmediği için herkesin kötü olduğunu düşünüyordu ve o yüzden insanlara acıması yoktu...Sonra ne oldu Aslı'dan, Efe'den ve özellikle denizden hayatı boyunca görmediği kadar sevgi gördü, önemsendiğini hissetti...Böylece cadı Mine gitti, melek Mine geldi...Ama Mine düğününde gelen fotoğrafla, kendisine değer verdiğini düşündüğü kişilerin aslında kendine hiç değer vermediğini, arkasından işler çevirdiklerini duyunca hooop eski Mine geri geldi...Bu doğal birşeydi bence kızın kişiliğinde var, intikamını kesin alacaktı, ama bunu Efe'nin üzerinden yapması baya acımasızcaydı...Ama şimdi düşününce aslında Efe'nin anılarını karıştırmakla filan alakası yok, çünkü dediğim gibi Mine kendisine değer verdiğini düşündüğü insanlara olan güvenini kaybetmişti zaten...Yani bu kişiler kimdi Aslı, Deniz, Efe... Eğer böyle düşünmediyse bile bunu Efe içinde yaptığını düşünmüş olabilir...Hani Efe ve Deniz arasında Aslı yüzünden geçenleri biliyorsunuz, daha sonra ne kadar iyi geçinselerde Deniz'le aralarındaki Aslı konusu daima Efe'nin canını sıktı yani Mine "Deniz ve Aslı nasıl da senin ölümünü beklemişler görüyormusun, bu bize yapılırmıydı ama sen merak etme ben ikimizin de intikamını alacağım" şeklinde düşünmüşde olabilir ama her iki şekilde de çıkması çok gereksiz çünkü Mine gidince yerine başka bir kötü karakter getirecekler, her dizide, her daim bir kötü karakter vardır...Mesela bakın Mine'ye son bölümler haricinde hep usluydu ama onun yerine cadılık yapacak bir Leyla vardı, o yüzden bence Aslı Enver'i de kaybetmeyelim, Kavak Yelleri'ni bir eksik yeterince bozdu, ikincisi finale götürür...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 11:34 pm

eloif demiş ki:
Haklısın ama ben Mine'nin diziden çıkmaması gerktiğine inanıyorum, yani bana kalırsa dizi bitsin daha iyi, bir dizinin ana karakterlerinin yarısı gitti mi o diziden daha hayır gelmez...Hem zaten Mine'yi biliyoruz biz, ilk bölümlerde de kötü bir karakterdi, aslında kötü bir karkter de değildi, sadece sevgiye muhtaçtı...O ana kadar kimseden sevgi, iyilik filan görmediği için herkesin kötü olduğunu düşünüyordu ve o yüzden insanlara acıması yoktu...Sonra ne oldu Aslı'dan, Efe'den ve özellikle denizden hayatı boyunca görmediği kadar sevgi gördü, önemsendiğini hissetti...Böylece cadı Mine gitti, melek Mine geldi...Ama Mine düğününde gelen fotoğrafla, kendisine değer verdiğini düşündüğü kişilerin aslında kendine hiç değer vermediğini, arkasından işler çevirdiklerini duyunca hooop eski Mine geri geldi...Bu doğal birşeydi bence kızın kişiliğinde var, intikamını kesin alacaktı, ama bunu Efe'nin üzerinden yapması baya acımasızcaydı...Ama şimdi düşününce aslında Efe'nin anılarını karıştırmakla filan alakası yok, çünkü dediğim gibi Mine kendisine değer verdiğini düşündüğü insanlara olan güvenini kaybetmişti zaten...Yani bu kişiler kimdi Aslı, Deniz, Efe... Eğer böyle düşünmediyse bile bunu Efe içinde yaptığını düşünmüş olabilir...Hani Efe ve Deniz arasında Aslı yüzünden geçenleri biliyorsunuz, daha sonra ne kadar iyi geçinselerde Deniz'le aralarındaki Aslı konusu daima Efe'nin canını sıktı yani Mine "Deniz ve Aslı nasıl da senin ölümünü beklemişler görüyormusun, bu bize yapılırmıydı ama sen merak etme ben ikimizin de intikamını alacağım" şeklinde düşünmüşde olabilir ama her iki şekilde de çıkması çok gereksiz çünkü Mine gidince yerine başka bir kötü karakter getirecekler, her dizide, her daim bir kötü karakter vardır...Mesela bakın Mine'ye son bölümler haricinde hep usluydu ama onun yerine cadılık yapacak bir Leyla vardı, o yüzden bence Aslı Enver'i de kaybetmeyelim, Kavak Yelleri'ni bir eksik yeterince bozdu, ikincisi finale götürür...

güzell Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856 böyle bi cevap arıyodum zaten.sen bana bakma deniz de aslıyı falan öptü bana kalsa onu da cıkarırım biraz sert oluyor böyle farkındayım ama benim vurgulamak istediğim efe'nin anısına zarar geldiğidir ve forumda da gördüğüm yeterince tepkinin olmamasıdır.yoksa illa çıksın çıkmasın olayı değil.
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 01, 2010 11:47 pm

güven_savar demiş ki:
eloif demiş ki:

güzell Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856 böyle bi cevap arıyodum zaten.sen bana bakma deniz de aslıyı falan öptü bana kalsa onu da cıkarırım biraz sert oluyor böyle farkındayım ama benim vurgulamak istediğim efe'nin anısına zarar geldiğidir ve forumda da gördüğüm yeterince tepkinin olmamasıdır.yoksa illa çıksın çıkmasın olayı değil.

Yok zaten sana tamamiyle katılıyorum, yani Mine Efe'nin hatırasına yaptığı saygısızlıkla kendini bile aştı ama zaten hala bir oyuncu eksiğimiz varken, bu eksiğe bir oyuncumuzu daha eklemek sırf bizim için değil dizi içinde tam bir yıkım olur...Yoksa ben önceden imkan veremiyordum, kesin onu Mine yapmamıştır, Mine Efe'nin hatırasına bu kadar saygısızlık edemez filan diyordum ama şimdi baktım iş ciddileşti, Efe ortada yok artık "neticede tüm karakterlerin yapacaklarını 3 tane Tims çalışanı yazıyor, ne kadar mantıklı olabilir ki" diye düşünüyorum... Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072 Bu arada benim elimde olsa bende çıkarırım hepsini , yani sert olmuyor bana kalırsa ama aynı zaman da ben olsam en başında senaryoyu oraya da getirmezdim...İyice garipleşti zaten dizi, bu saatten sonra bana kalırsa Dağhan'da kurtaramaz diziyi ya, yine de eğer dönerse sırf onun esprileri için izlemeye devam edeceğim...
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:02 am

eloif demiş ki:

Yok zaten sana tamamiyle katılıyorum, yani Mine Efe'nin hatırasına yaptığı saygısızlıkla kendini bile aştı ama zaten hala bir oyuncu eksiğimiz varken, bu eksiğe bir oyuncumuzu daha eklemek sırf bizim için değil dizi içinde tam bir yıkım olur...Yoksa ben önceden imkan veremiyordum, kesin onu Mine yapmamıştır, Mine Efe'nin hatırasına bu kadar saygısızlık edemez filan diyordum ama şimdi baktım iş ciddileşti, Efe ortada yok artık "neticede tüm karakterlerin yapacaklarını 3 tane Tims çalışanı yazıyor, ne kadar mantıklı olabilir ki" diye düşünüyorum... Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072 Bu arada benim elimde olsa bende çıkarırım hepsini , yani sert olmuyor bana kalırsa ama aynı zaman da ben olsam en başında senaryoyu oraya da getirmezdim...İyice garipleşti zaten dizi, bu saatten sonra bana kalırsa Dağhan'da kurtaramaz diziyi ya, yine de eğer dönerse sırf onun esprileri için izlemeye devam edeceğim...

Dizi 70li bölümlerin sonundan sonra sapıtmaya başladı sanırım senaristler dağhanın ayrılacağını öğrendiler önce uğur denen adamı soktular sonra efeyi bize kötü göstermeye çalıştılar unutulması kolay olsun diye işte mafya olayıdır dükkan basmalardır aslıya karşı olan tutumudur falan bence ordan beri senin de dediğin gibi ky şu anda kurtarılamaz bir halde zaten 3.sezon efenin üstünden geçti bomboştu resmen..her ne kadar biz dağhanın dönmesini dört gözle beklesek de maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmaz dizide bu çık-gir ayrılık olayı falan olumlu yansımaz yani eski tadını verceğini zannetmiyorum ama yine de onsuz halinden çok çok iyi olur..bir ihtimal diyoruz dönsün istiyor muyuz istiyoruz o zaman elbette izleriz.. bu da umut işte Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:16 am

güven_savar demiş ki:
eloif demiş ki:

Dizi 70li bölümlerin sonundan sonra sapıtmaya başladı sanırım senaristler dağhanın ayrılacağını öğrendiler önce uğur denen adamı soktular sonra efeyi bize kötü göstermeye çalıştılar unutulması kolay olsun diye işte mafya olayıdır dükkan basmalardır aslıya karşı olan tutumudur falan bence ordan beri senin de dediğin gibi ky şu anda kurtarılamaz bir halde zaten 3.sezon efenin üstünden geçti bomboştu resmen..her ne kadar biz dağhanın dönmesini dört gözle beklesek de maalesef hiçbir şey eskisi gibi olmaz dizide bu çık-gir ayrılık olayı falan olumlu yansımaz yani eski tadını verceğini zannetmiyorum ama yine de onsuz halinden çok çok iyi olur..bir ihtimal diyoruz dönsün istiyor muyuz istiyoruz o zaman elbette izleriz.. bu da umut işte Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856

Haklısın valla dizi tamda o 70'li bölümlerden sonra çığrından çıktı, güzelim gençlik dizimiz, vıcık vıcık bir pembe dizi halini aldı....Hem zaten o 70li bölümlerde adamlar en başta yaratılan Efe karakteriyle de çeliştiler çünkü Efe öyle biri değildi ve sırf diziden çıkacağı için Efe'yi kötü biri gibi gösterdiler ki bu da en büyük yanlıştı...Senin de dediğin gibi Kavak Yelleri bir daha eskisi gibi tat vermez ama Dağhan dönerse herşeye rağmen izlerim, sırf onu TV'de görebilmek için....senin de dediğin gibi bu da umut işte :Efe In Mine Out - Sayfa 2 529494:
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:26 am

Efe gelsin mine de çıkmasın başlıktaki herkesin dediği gibi
ama önce deniz'den sonra mine'den hesap sorsun
sonra da güvenle aslı için hesabı kessinler olsun bitsin işte Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072
büyük ihtimalle güvenle aslı devam eder efe için de yeni biri girer diziye ama finale doğru tekrar aslı-efe olur o kesin Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856

Tabi bunlar biraz gırgırı oluyor yeter ki dağhan dönsün de yaratıcı! senaristlerimiz bulurlar bişeyler : )
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 6:07 am

güven_savar demiş ki:
sonra da güvenle aslı için hesabı kessinler olsun bitsin işte Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072
büyük ihtimalle güvenle aslı devam eder efe için de yeni biri girer diziye ama finale doğru tekrar aslı-efe olur o kesin Efe In Mine Out - Sayfa 2 743856

Tabi bunlar biraz gırgırı oluyor yeter ki dağhan dönsün de yaratıcı! senaristlerimiz bulurlar bişeyler : )
Bu Sözüne Katılıyorum ..... Efe In Mine Out - Sayfa 2 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 9:14 am

güven_savar demiş ki:

Tamamiyle katılıyorum...Zaten kesin Aslı, Güven'i öncelerde terk etmez ama Efe'yle aralarındaki çekimi gören Güven çekip gidecek bence... Hem zaten ne olursa olsun bir gün sıra Efe'ye de gelicek, hatta Güven'den sonra olma olasılığı çok fazla ama tabi Aslı'nın şu ana kadar birlikte olmadığı bir kaç kişi kaldı onları da denemek isteyebilir mesela Atakan ve Halil şu sıralar boştalar, belki Aslı onları bir denemek ister ama senin de dediğin gibi finale doğru sıra tekrar Efe'ye kesin dönecektir :Efe In Mine Out - Sayfa 2 529494: Çok haklısın ben Efe'yi tanıyorsam Deniz'den kesin hesap sorar ama büyük olasılıkla o da Mine'nin yaptıklarını es geçer...Zaten neden bilmiyorum ama kimse Mine'nin yaptıklarını takmıyor, görmezden geliyor...
sweetgirl_xx
Üye
Üye
sweetgirl_xx

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:07 pm

zaten efe gtti minede gderse dizi artık ne haLe gelir düşünün..:(
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Karizm10

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:22 pm

özet çikti forum'a koydum
http://daghankulegec.fanforum.biz/
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Kimses10
Takımı : Efe In Mine Out - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe In Mine Out   Efe In Mine Out - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:00 pm

saol koyduğun için özette süpriz fılan diyor ve son cümlesi çelişkili?!
http://tarihsor.tr.gg

Efe In Mine Out
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Mine - Efe .....
» Efe yi Mine bulacak
» Mine Burak Oyunu mu :( ?
» mine hamile....
» Mine Vuruluyo .....