Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

120. Bölüm Özet

+10
efe sever
yelizz
kararsiz
mhe_25
MuKu
hiçkimse
KYGSZdaghan
eloif
güven_savar
Dağhanist
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Fb10

120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 12:17 pm

Konunun ilk mesajı :

120. Bölüm Özet

Kavak Yelleri’nde yeni bir dönem başlıyor. Yeni umutlar, yeni başlangıçlar…

Geride kalan yılda yaşadıkları, kahramanlarımızın daha da büyümesine yardımcı oldu. Şimdi her biri, hayata farklı bir pencereden bakıyor. İzmir’de tekrar bir araya geldiklerinde her şeyin çok güzel olacağını düşünmüşlerdi ama, hayal kırıklığına uğradılar. Şimdi yaralarını sarmak için yeni bir başlangıç peşinde hepsi. Bu yüzden eski aşkları; İstanbul’a dönüyorlar tek tek. Peki ama bu başlangıç her şeyi değiştirecek mi, yoksa kahramanlarımızı geri dönüşü olmayan yollara mı sokacak? Tıp fakültesinden mezun olan Aslı, hayatının en önemli kararlarını vermek zorundayken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak? Güven, Aslı’nın duvarlarını yıkmayı başarabilecek mi? Peki ya kendi duvarlarına ne olacak? Deniz bu sefer hayallerinin peşinden koşacak mı? Mine, hayatında ilk kez kendisi için girdiği mücadelede galip gelecek mi? Yolları tamamen ayrılan sevgililer, aşklarının peşinden koşacak mı, yoksa yepyeni yollar mı çizecekler kendilerine?
Farklı umutlar, beklentiler ve hayal kırıklıkları yüzünden birbirlerinden uzaklaşan kahramanlarımızı İstanbul’da büyük sürprizler bekliyor.
Kahramanlarımız yepyeni serüvenlere atılırken yanlarında kimler olacak? Eski dostların arasındaki buzlar eriyecek mi? Yeni tercihler yeni birlikteliklere mi neden olacak, yoksa şoke eden ayrılıklar mı yaşanacak? Eski dostlardan alınan haberler hayatlarını ne kadar değiştirecek?

Tikla Kanal d
http://daghankulegec.fanforum.biz/

YazarMesaj
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Pusuda10

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:44 pm

ya bir de arkadaşlar hiçkimse nickli arkadaşımız bizim için olumsuz gibi görünen şeyler söylese de yorumlaması güzel aslında haksızlık olmasın söyledikleri çıkarsa da şaşırmamak lazım ama ben kendim için söyliyim efe'nin dönmesine o kadar odaklandım ki başka bi ihtimal beni korkutuyor o yüzden de her şeyden efe'yi çıkarmayı çalışıyorum.bu sefer de çıkartılacak o kadar şey var ki illa birisi efeyle ilgilidir umarım... 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 743856
mhe_25
Üye
Üye
mhe_25

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Kimses10
Takımı : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 1:52 pm

herkesin düşüncesinie saygı göstermeliyiz tabiki diğer ihtimalleride göz önünde bulundurursak biz kazanırız!
http://tarihsor.tr.gg
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:06 pm

MuKu demiş ki:
peki devam ediyorum 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 özeti efenin döneceğine inanarak okuyunca ondan bahsedildiği çok açık (en azından ben öle anladım 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 )eski dostlar denmiş olabilir fakat güven eski dost deil onlar için. eloif dedigi gibi gönülle bi alakası olabilir aslında mantıklıda.

''Yolları tamamen ayrılan sevgililer, aşklarının peşinden koşacak mı, yoksa yepyeni yollar mı çizecekler kendilerine? '' burdada güvenle aslıyı kastedio olabilirler. güvenle aslının arası açıldıgı için.

''Kahramanlarımız yepyeni serüvenlere atılırken yanlarında kimler olacak?'' bu cümle kafama takıldı ama çözemiyorum suan kafam çok dolu 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

''Eski dostlardan alınan haberler hayatlarını ne kadar değiştirecek? '' eski dosttan alınan haber gönülün verecegi haber olabilir.vede efeyle iligili haber veriyor olabilir.

şimdilik bu kadar 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

Hımmm valla iyi dikkat etmişsin "Kahramanlarımız yepyeni serüvenlere atılırken yanlarında kimler olacak" cidden bende işkillendim bundan....

Demekki yanlarında olacağını düşündüğümüz kişiler olmayacak....

Bu neyi gösterebilir bizee...

Mine-Deniz: Mine tabii ki yaşayacak ama uyandığında kaybettiği bebeği yüzünden büyük bir depresyon içerisindedir.Biz Mine ve Deniz bir daha ayrılmaz derken, Mine Deniz'i görmeye bile dayanamıyacaktır ve kendisine Deniz'den ayrı bir hayat kurmaya karar verecektir, Deniz ise acısını çekeceği filmlere yansıtmaya karar verir ve o da herşeyi bırakarak İstanbul'a gider, orda hayallerini gerçekleştirecektir... (Klasik Türk Dizisinde bebeğini kaybeden kadın hareketleri)

Aslı-Güven: Biliyorsunuz bir arkadaş Aslı'nın mezuniyetinde Aslı'nın Güven'e "belki de bir daha görüşemeyeceğiz ama sen benim kahramanımsın" filan dediğini söylüyordu, Güven'de o sırada kapıda dinliyormuş, içeri girmeyip dışardan dinlediğinden kesin ayrıldılar veya en azından bozuştular ve bir daha görüşemeyeceğiz belki dediğine göre Aslı'nın tayini İstanbul'a çıktı, bana kalırsa Aslı İstanbul'a ilk başta Güvensiz gidecek, daha sonra Güven büyük bir hata yaptığını anlayacak ve İstanbul'a filan dönecek, yani Aslı yeni hayatına Güvensiz başlayacak??

Su-Atakan:Bana öyle geliyor ki bu ikisi kesin ayrılcak ve belki Su kendine yeni birini bulacak, İstanbul'da 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 719833

Bilmiyorum bana da pek mantıklı gelmedi ama şu kesin ki yine diziyi arap şaçına çevircekler, yine ilişkiller, arkadaşlıklar birbirine karışacak, çünkü eğer yanlarında tahmin edebilceğimiz kişiler olmayack, olsaydı bize özette böyle bir soru sorulmazdı.....

"Tıp fakültesinden mezun olan Aslı, hayatının en önemli kararlarını vermek zorundayken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak? Güven, Aslı’nın duvarlarını yıkmayı başarabilecek mi? Peki ya kendi duvarlarına ne olacak?"

Birde yukarıdaki cümle çok kafama takıldı....Bakın neticede bu özeti yazan kişi de bir insan ve hata yapabilir yani sizcede Aslı nelerden vazgeçmek zorunda dedikten sonra direk Aslı Güven ilişkisini anlatmaya başlıyor senarist, yani bence Aslı'nın vazgeçeceği şeyin Güven ile ilgisi var...Bir de Güven'in kendi duvarlarından bahsedilmeside Eşref'in diziye geri döneceğini gösteriyor bence ki benim aklıma bazılarının da dediği gibi acaba gider ayak bize bir sirk muhabbeti mi çekilecek diye düşündürmüyor da değil...Ama sürpriz İstanbul'da olduğuna göre de Efe'yi görmez belki ama yaşadığına dair bir kanıt mı bulacak yoksa....Siz ne düşünüyorsunuz?

(Ufff yoruldum yazmaktan 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072)
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 2:57 pm

birkaç saat kayboldum ortadan özet çıkmış
daha önce okumuştum bu özeti bana da garip geldi eski dostlar filan
gönülü bilmem ama efeden bahsediyor olabilir efe gibi bir adamı da dost diye küçültmezler
banada aslı güvenden ayrılıyor gibi geldi ama bu ayrılık daha öncekiler gibi gelmedi
kaç kere kavga ettiler ama hiçbirinde aslı güven için böyle şeyler demedi
daha ciddi birşey gibi geldi bana bende istanbula tayini çıkıyor diye düşünüyorum aslının
başka türlü nasıl istanbula bağlıyacaklar ki olayı
sezon finalinde gönülün araması metine istanbula gel demesi kapanıcak bir konu gibi görünmüyor
metin de bu şekilde gidebilir istanbula herkesin bir şekilde yolu kesişir istanbulda
kahramanlarımız istanbulda hiç ummadıkları biriyle karşıaşabilir bu da benim yorumum
anchovy
Üye
Üye
anchovy

Takımı : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:09 pm

Dağhanist demiş ki:
Bu yüzden eski aşkları; İstanbul’a dönüyorlar tek tek. Peki ama bu başlangıç her şeyi değiştirecek mi, yoksa kahramanlarımızı geri dönüşü olmayan yollara mı sokacak?

bu nedemek eski aşkları istanbulmuymuş yani 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 743856 inş. efeyi kastediyodur
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:11 pm

anchovy demiş ki:
Dağhanist demiş ki:
Bu yüzden eski aşkları; İstanbul’a dönüyorlar tek tek. Peki ama bu başlangıç her şeyi değiştirecek mi, yoksa kahramanlarımızı geri dönüşü olmayan yollara mı sokacak?

bu nedemek eski aşkları istanbulmuymuş yani 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 743856 inş. efeyi kastediyodur

Yok bu tamaiyle İstanbul'u kastediyor, ilk bölümleri hatırlamıyormusun, hepsinin hayali üniversiteyi kazanıp İstanbul'a gitmekti...
anchovy
Üye
Üye
anchovy

Takımı : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:15 pm

heeee pardon efeye öyle odaklandımki ... 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 743856
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:45 pm

yanlış mı hatırlıyorum bilmem ama daha önce aslıya gelen bir telefon hayatını değiştirir yazdığında özette eski dost mu yazıyordu hatırlayan varmı eğer öyleyse yine efeden bahsediyor olabilirler
diye düşünüyorum yanlışta hatırlıyor olabilirim
ozi-style
Üye
Üye
ozi-style

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Images12

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 4:53 pm

galba 5 tammuz da baslior.
http://www.ozi-style.l.gp
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:06 pm

efe sever demiş ki:
yanlış mı hatırlıyorum bilmem ama daha önce aslıya gelen bir telefon hayatını değiştirir yazdığında özette eski dost mu yazıyordu hatırlayan varmı eğer öyleyse yine efeden bahsediyor olabilirler
diye düşünüyorum yanlışta hatırlıyor olabilirim

Yok canım şimdi baktım ama özette "Hiç beklenmeyen birinden gelen telefon, Aslı’nın hayatını değiştirebilir." diyor...Oysa bende senin gibi bir anda acaba diye düşünmüştüm :( Neyse ama yaa bence kesinlikle dönücek, özet öyle gösteriyor... 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyCuma Tem. 02, 2010 5:44 pm

bende döneceğine inanıyorum ama nasıl döner onu bilemiyorum
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:41 pm

Aslı, hayatının en önemli kararlarını vermek zorundayken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak? Güven, Aslı’nın duvarlarını yıkmayı başarabilecek mi? Peki ya kendi duvarlarına ne olacak?

burda ne demek istemiş olabilir?
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:48 pm

yqmur demiş ki:
Aslı, hayatının en önemli kararlarını vermek zorundayken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak? Güven, Aslı’nın duvarlarını yıkmayı başarabilecek mi? Peki ya kendi duvarlarına ne olacak?

burda ne demek istemiş olabilir?

Kendi fikrimi alıntılamak istiyorum 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 ;

Alıntı :
"Tıp fakültesinden mezun olan Aslı, hayatının en önemli kararlarını vermek zorundayken nelerden vazgeçmek zorunda kalacak? Güven, Aslı’nın duvarlarını yıkmayı başarabilecek mi? Peki ya kendi duvarlarına ne olacak?"

Birde yukarıdaki cümle çok kafama takıldı....Bakın neticede bu özeti yazan kişi de bir insan ve hata yapabilir yani sizcede Aslı nelerden vazgeçmek zorunda dedikten sonra direk Aslı Güven ilişkisini anlatmaya başlıyor senarist, yani bence Aslı'nın vazgeçeceği şeyin Güven ile ilgisi var...Bir de Güven'in kendi duvarlarından bahsedilmeside Eşref'in diziye geri döneceğini gösteriyor bence ki benim aklıma bazılarının da dediği gibi acaba gider ayak bize bir sirk muhabbeti mi çekilecek diye düşündürmüyor da değil...Ama sürpriz İstanbul'da olduğuna göre de Efe'yi görmez belki ama yaşadığına dair bir kanıt mı bulacak yoksa....Siz ne düşünüyorsunuz?

Yani tabii ki bu olayın bencesi, ama gerçekte ne olur bilinmez... (Gerçekte ne olur bilinmez diye konuştuğum şeyse bir dizi :120. Bölüm Özet - Sayfa 2 529494: )
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:52 pm

efeyi görüyormuş ama saklıyormuş herkesten bunu aslı öğrenirse güvenle bir daha asla konuşmaz ve mutlu son 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:53 pm

yqmur demiş ki:
efeyi görüyormuş ama saklıyormuş herkesten bunu aslı öğrenirse güvenle bir daha asla konuşmaz ve mutlu son 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 De nasıl o olduğunu anlayacak ki, hiç görmedi?
yqmur
Üye
Üye
yqmur

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 6:59 pm

sadece bi tahmindi ya 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

123.bölüme kdr mı izmirdeler ya?
eloif
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 7:05 pm

yqmur demiş ki:
sadece bi tahmindi ya 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072

123.bölüme kdr mı izmirdeler ya?

120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072 125,sanırım...Ve şimdi hesapladım da bence bunlar 125.bölüme kadar göstercekler daha sonra tam o hafta, sanırım ertesi gün filan Ramazan, Ramazan'da bir ay ara verdikten sonra, Eylül'de İstanbullu ve Dağhan'lı bölümlerle devam edecekler diziye....Mutlu oldum 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 9072
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

Ruh Hali : 120. Bölüm Özet - Sayfa 2 Eglenc10

MesajKonu: Geri: 120. Bölüm Özet   120. Bölüm Özet - Sayfa 2 EmptyPaz Tem. 04, 2010 9:35 pm

Bi tezahurat yapmam gerek artık..

Ya seve seveee ya s*ke s*kee Dağhan Kavak yellerindeeeee
Laylalaylaylalay D:

120. Bölüm Özet
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kos Kos 118. Bölüm Özet Efe İle İlgili İyi Haberler Var
» Kavak Yelleri 129. Bölüm Özet
» Fragman ve Özet
» 98. Bölümün Özet Yazısı.
» Özet ve Fotoğraf Arasındaki Bağ