Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Efe İle İlgili .....

+26
cnqzzz
Efe'M_Daghan'M
zzzeynep
mhe_25
BüşrAslıEfe
KYGSZdaghan
sedat_gencfb
uamustafa
barishtelli
sarah
GadRofer
ahmet4088
yelizz
yqmur
pnr(ae)
güven_savar
hiçkimse
BLaSTeR
yigit_fan
efemmutfak2
JiLeT
Ezqi~ferman
efe sever
xxx
ugurinho123
Dağhanist
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Karizm10
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Fb10

Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 5:14 pm

Konunun ilk mesajı :

Bu Adam ne dedise çikti burak'in dönusu simdi bakin ne diyor benim sayfada
Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Sanstitrevu
http://daghankulegec.fanforum.biz/

YazarMesaj
güven_savar
Moderatörler
Moderatörler
güven_savar

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Pusuda10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:04 pm

karamsar olmayalım.bekleyelim sadece..kötü haber tez duyulur öyle bişey varsa gazetelerde hemen tekzip ederler vazgeçildi diye..bikaç günde bişey çıkmazsa yalan haberdir.
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Sarhos10
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:09 pm

Bu haberler çıktığında birinden duymuştum bunlar timsin oyunu gazeteler daha sonra dağhan anlaşmaktan vazgeçti diyecekler diyordu buda ona benzeyen bir haber
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Karizm10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:11 pm

Evolution demiş ki:
Bu haberler çıktığında birinden duymuştum bunlar timsin oyunu gazeteler daha sonra dağhan anlaşmaktan vazgeçti diyecekler diyordu buda ona benzeyen bir haber
tims öyle yaptiysa bidaha yemin ediyorum bu diziye bidaha izlemem ve onlara bir kufur ederim telefonda taha fransa'da aricam
http://daghankulegec.fanforum.biz/
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Deli10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:11 pm

doğru değil bence ben şahsen inanmıyorumm o kadar büyük gazeteler dönücek diyor milliyet hütrriye posta ve diğerlerii bu gazeteler sizce boş haber yazarlarmıı ne zaman dönüceğini bile söylediler bunlara inanmıyorsunuzda bir adamın söylediğine mi inanıyorsunuzz
eğer gazetedeki haber kesin bir bilgi olmasaydı efe dönüyor MU derledi ama DÖNDÜ denildi diyelimki netteki haberleri takip edip yazdılarr gazetelerdeki haberi öylesine yani internet ortamında dağhanın dönüceğine dair ne haberler çıktı bunların hepsini biliyoruz öyle olsaydı o haberler yazılırdı gazetede ama kesin bir bilgi almışlarr arayanlarada tims onayladı demişler lütfen böyle kulaktan dolma haberlere değilde yine kesin haberlere inanalımm
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:12 pm

bende milliyetti arayıp haberi yapımcı firmadan aldıklarını duyunca acaba dedim
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:17 pm

yok artık tims oyunu bukadar abartmaz kendini bu kadar düşürmez altüstü bir dizi sonuçta kaç tane dizisi var kendini düşüremez bu kadar ben gerçekten dönüceğine inanıyorumm kaynaklar çok kuvvetli çünküü
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:19 pm

ya saçmalamayalım doğru değildir.. olamaz yni.. 1 adamın dediğinemi kanıcaz o kadar gazeteler vrken ndn 4 ay önce değilde şimdi çıktı efe döndü haberleri tims istese aylar öncedende çıkarabilirdi... bnce doğru değil kimse inanmasın
pnr(ae)
Üye
Üye
pnr(ae)

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:20 pm

ben inanmıyorum zatenn eğer gazetelerde tekrar dönmicek derse eyvallah ama böyle haberlere inanamam kimse kusura bakmasınn
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Cilgin10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:28 pm

bide 2 arkadşı vr gönderileride çok az çok saçma ya bnde açarım ali beyoğlu diye hesap ondan sonra 2 arkadaş bi resim snra bütün heryere efe dönmüyor sizin için bi yıkım ama yazarım Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 9072 çokta zor değil Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 9072
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Inanma11
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:31 pm

Birde şöyle birşeyi var eğer Dağhanın dönme ihtimali yoksa bu gazete haberlerinden sonra Dağhan hayır dönmüyorum derdi.Nitekim gazetelerde haber çıkalı 3-4 gün oldu ve Dağhan hala sessizliğini koruyor.Eğer yine Dağhanın dönme ihtimali yoksa ve Dağhan sessiz kalıyorsa buradaki diğer bir suçlu bence Dağhandır.
Benim tanıdığım Dağhanın kişiliği ile de bu uyuşmaz.

Şu anlaşma olayına gelince DF'de birkaç kişi ki bunlara öm yolu ile ulaştım gazeteci olduğunu söyleyen bir kişi ve Kanal d'de çalışan arkadaşları olduğunu iddia eden kişiler bana Dağhanla anlaşma sezon finalinden 3 hafta önce yapıldı dedi.Doğru veye yanlış bilemem ama öğrendiğim buydu.Yani anlama yapılmış ve çoktan imzalar atılmış.Bu durumda masadan kalkma gibi birşey yok.Zira bu dizinin 4 bölümü çekilmiş ve Efe geliyor üzerine senaryolar yazılmış.

Ha ben hala geleceğine inanmıyorum ama mantıklı düşününce ve öm sonucu edindiğim bilgiler bana bunu söylüyor.

En son hiçkimse tarafından Çarş. Tem. 07, 2010 6:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:32 pm

bu adam daha önce de dedi dağhan için tek sorun jale incekol şimdi de aynı şeyi yazmış
potpori mi yapıyor ne Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:37 pm

ben yarın arkadaşa bir daha sorayım dağhanın ajansındaki tanıdığına bir sorsun
yelizz
Üye
Üye
yelizz

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Berbat10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:41 pm

bu ali beyoğlu dediğimiz kişinin profili sahte rahat olun kendini kameraman gibi gösteriyor. bi ara daghanın sakız adasında cekimleri var falan demişti şimdiye kadar cıkardığı haberlerin hepsi yalan cıktı rahat olun lütfen...
hiçkimse
Üye
Üye
hiçkimse

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Inanma11
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Ts10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:43 pm

yelizz demiş ki:
bu ali beyoğlu dediğimiz kişinin profili sahte rahat olun kendini kameraman gibi gösteriyor. bi ara daghanın sakız adasında cekimleri var falan demişti şimdiye kadar cıkardığı haberlerin hepsi yalan cıktı rahat olun lütfen...
Nihayet böyle bir bilgi okumak istiyordum.
Ama içimize bir kurt düşürdü.Çok hasaslaştık bu konuda.
ahmet4088
Üye
Üye
ahmet4088

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Kizgin10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:46 pm

bence alışsanız iyi olacak dizi izlensin diye bizi oyalayıp duracaklar en başında beri söylüyorum ben efenin qeleceqine inanmıyorum çünkü artık qüven dizinin bir parçası oldu taşlar yerine oturtuldu o adamın dönmeyecek dediqine inanıyorum yada inanmıyorum demiyorum bu benim şahsi düşüncem bence bizle oynuyorlar herşey reyting uqruna yapıyorlar ha bide daghan tükürdüqünü yalamaz
efe sever
Üye
Üye
efe sever

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:47 pm

adam ne duyarsa yazıyor şimdi hatırladım daha öncede yazdı dağhan imza atacakmış tek sorun jale incekolmuş jale olduğu için imzadan vazgeçti diye okumuştum yeni aklıma geldi
şimdi de aynısını yazmış adam dejavu yaşıyor sanırım içimize kurt düşürerek
ahmet4088
Üye
Üye
ahmet4088

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Kizgin10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:50 pm

ya bütün ünlüler çıktı konuştu bizim facebook umuz yok diye belki bu adamda öyle setten bir çok kişinin facebook u olduqunu söyledi arkadaşlar bir sürü foto koydular yok kameraman adamın face si war yok dublör benim arkadaşım bana biraz saçma qeliyor yani dizi setinde çekilen ve hayati önem taşıyan fotoları niye yayınlamalarına izin wersinler li bu işde bi bit yeniqi war hadi hayırlısı..
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 6:58 pm

yelizz demiş ki:

burağın döneceğini bilmiş
yelizz
Üye
Üye
yelizz

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Berbat10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 8:54 pm

buragın döneceği her yerde yazıyodu zaten. bu adam nerde bi haber duysa yazıyor
GadRofer
Üye
Üye
GadRofer

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Eglenc10
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:12 pm

Gerçekten yazık ! yakıştıramadım sizlere arkadaşlar.

Bir dizinin 1 Aydır üstünden prim yapılarak Reyting'lerini tekrar yükseklere tırmandıran biz Dizinin

Geleceğini bir adam söyleyebilir mi ? e belki biz bu haberden sonra Kavak Yelleri'ni izlemeyi bırakacağız değil mi ?

Öyle her dediği çıktı diye inansaydık . Almanyadaki Her maç skorunu bilen ahtapot'da Allah günah yazmasın da ALLAH ' Derdik ona o zaman

İnanmayın böyle saçmalıklara. Basın Yayın organları bir haber kesinleşmeden yayınlama hakları yok.

E 3 gün oncesıne Kadar Dağhan Döndü ' Başlıgı çıktı ise.

D A Ğ H A N K Ü L E G E Ç

K A V A K Y E L L E R İ N D E
sarah
Üye
Üye
sarah

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Huysuz10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:25 pm

çok haklısın valla her duyduğumuza deil gazetelerde yazanlara bakalım çarşaf çarşah her gazete yzdı ötesi varmı?
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Anlayi10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyÇarş. Tem. 07, 2010 9:52 pm

sacma ya bı adam cıkıo donmeyecek dıo ınanıyoruz bızde ona yalan bnce
uamustafa
Üye
Üye
uamustafa

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Masum10
Takımı : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 12:34 am

umarım yalandır cocuk oyuncapı deil bu
sedat_gencfb
Üye
Üye
sedat_gencfb

Ruh Hali : Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 Asik10

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 3:15 am

Bence telaşa kapılmayın böyle insanlar şansa atar tutarsa tutar tutmassa yalancı ilan edilir çok gördüm böyle insanları.Ayriyetten facebooktaki hesaplarda yazılanlarıda takmayın yalan dolan çoğu...

Geçen sene hatırlarsanız dağhan çıkacak diziden diye haberler çıktı gazatelerde.İnanmamıştık sonuç ne oldu ÇIKTI.

Ama ben herzaman bunun kısa süreli bişey olduğunu düşündüm geçende haberleri görünce anladım Ayriyetten bu haber müzik kanallarının alt yazılarında bile çıktı hepsi araştırarak haber yaparlar.Yalan olma şansı yok arkadaşlar dağhan er yada geç diziye dönecek...
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Efe İle İlgili .....   Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 08, 2010 9:59 am

oh valla rahatladım smdi.Bu ali umarım sahtedir yada bişeyden haberi yoktur Efe İle İlgili ..... - Sayfa 2 9072

Efe İle İlgili .....
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Es-Es ile ilgili
» Efe'le ilgili
» Efe İle İlgili .......
» efe ile ilgili bilgi
» 108.bölüm ile ilgili