Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın

+6
ahmet488
BLaSTeR
yqmur
efesiz_efe
Dağhanist
barishtelli
10 posters
YazarMesaj
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Anlayi10
Takımı : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Fb10

Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Empty
MesajKonu: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:02 pm

Dağhan Külegeç Bu akşam saat 21.00’de Abbasağa Parkı’nda..

Altan Erbulak'a vefa gecesi
Beşiktaş Belediyesi tarafından düzenlenen “Ustalara Saygı” toplantıları, yaz aylarında bir kez daha açıkhavaya çıkıyor.

Faruk Şüyün tarafından hazırlanan “Ustalara Saygı” geceleri, yaz boyunca Beşiktaş Belediyesi Abbasağa Parkı’nda alanlarının duayenlerini ağırlıyor.“Park Buluşmaları” organizasyonu çerçevesinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin yaz dönemindeki ilk ustası Altan Erbulak. Sanatçı için hazırlanan gece, Abbasağa Parkı’nda 26 Temmuz Pazartesi akşamı saat 21.00’den itibaren takip edilebilecek.

Aramızdan 1 Mayıs 1988 tarihinde, henüz 59 yaşındayken ayrılan Altan Erbulak, “Ustalara Saygı” gecesinde ailesi, yakınları, tüm alanlardaki çalışma arkadaşları, özetle onunla yolu bir yerde kesişmiş dostlarının katılımıyla anılacak. Oynadığı tiyatro yapıtları, filmler ve televizyon skeçleriyle, kaleme aldığı yazılarla ve çizdiği karikatürlerle hep gülümsetmekten yana olan sanatçı için hazırlanan gecede, ustanın bu özelliğini vurgulamak amacıyla samimi ve neşeli bir hava Abbasağa Parkı’nı saracak. Altan Erbulak’ın eşi Füsun Erbulak, kızları Ayşe Erbulak ile Sevinç Erbulak ve torunu Dağhan Külegeç, gece boyunca sahnede yer alarak geceye ev sahipliği-moderatörlük yapacaklar.

Erbulak ailesinin sahnede ağırlayacağı misafirler, tıpkı Altan Erbulak gibi, farklı disiplinlerin temsilcileri olacak: Ali Poyrazoğlu, Engin Alkan, Erol Günaydın, Haslet Soyöz, İsmet Tongo, Mustafa Alabora, Naşit Özcan, Uğurkan Erez, Ulvi Alacakaptan ve Yonca Evcimik, etkinliğe katılarak anılarındaki Altan Erbulak’ı seyircilere anlatacaklar. Bora Öztoprak’ın şarkılarıyla renklendireceği “Ustalara Saygı” etkinliğine Cihan Demirci, Gülriz Sururi ve Müjdat Gezen de telefon bağlantısıyla katılacaklar.

Abbasağa Parkı’nın serin ortamında gerçekleştirilecek olan “Ustalara Saygı” toplantısında, seyircilere Altan Erbulak’ın yaşamından karelerden oluşan bir dia gösterisi, Cihan Demirci’nin hazırladığı bir Altan Erbulak belgeseli, sanatçının katıldığı eğlenceli bir radyo programının kaydı ve rol aldığı yapıtlardan oluşan bir kolaj da sunulacak.

Alıntıdır (bu yere yakın olan varsan gidip dağhanı felan rahatlıkla gorebılır cunku daha once ayşe erbulak herkes davetlidir demişti..) haberi olan mutlaka vardır ama olmayanlar icin paylaşmak istedim
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Karizm10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:04 pm

Birisi gitse video çekse ve tam orda soruyu sorsa daghan abi senin kendi agzindan duymam istiyoruz kavak yelleri dönuyor musun diye yaparmisiniz?
http://daghankulegec.fanforum.biz/
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:05 pm

Yani boyle bişeyi yanıtlayacagını sanmam yani oyle bi ortamda bu konulara gırecegını sanmam ama belki gazetecilerden biri bu soruyu sorar sa biraz daha resmi olacagından bişeyler kapar..
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:07 pm

Video çekin ya yinede lütfen bi soru filan sormak istiyorum diyin ve video çekin
efesiz_efe
Üye
Üye
efesiz_efe

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Psikop10
Takımı : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Gs10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:08 pm

Ya biri gitsin illaki oraya yakın biyerde olan vardır. Foto falanda ceksin. Ben oraya yakın otursam şimdiden orda oturup beklerdim valla ya. Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 9072
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 12:35 pm

aynen koskoca istanbulda suraya gidicek biri yok mu ya yuh Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 9072 izmirde olsa 1 sn dusunmezdm
yqmur
Üye
Üye
yqmur

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Cilgin10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:22 pm

ya bnce gidip geri dönüceğinizi bi keredaha söylermisin demeyin ztn açıklamış ama mesela bi video olabilir dağhan fan club e saygılar sevgiler fln Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 9072
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Eglenc10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:29 pm

arkadaşlar böyle bi ortamda bu sorunun sorulması hoş olmaz döneceği varsada dönmez Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 743856
ahmet488
Üye
Üye

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Ssstt10
Takımı : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Turkiye

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 1:58 pm

ya zaten haberde demedi mi ilk defa açıklıyorum diziye dönüyorum diye ne qerek var
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Defaul10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:01 pm

yha arkadaşlar merak etmein gazeteciler falan illaki dağhana orda sorarlar geri dönüomusun die
karamaça*
Üye
Üye
karamaça*

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Bezgin10

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 2:39 pm

ben sadece görmek için giderdim gitsem de Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 743856 ama ist.da de,lim malesef
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 3:39 pm

şimdi giden kimse yok yani vay bee Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 9072
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Sarhos10
Takımı : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Bjkk

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 3:48 pm

gitcektim ama sağnak yağmur başlıyor istanbulda şuan gök gürüldüyor
Dağhanist
Banned
Banned

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 4:32 pm

Ben vallah turkiye'da yasasaydim kesin giderdim yagmur olsaydi bile filan daghan için giderdim ama fransa'dayim malesef
Yağmur azizlik yaptı, Altan Erbulak gecesi 2 Ağustos Ortaköy Parkı'na ertelendi. Orad a beraber olmak uzere
JiLeT
Üye
Üye
JiLeT

Ruh Hali : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Sarhos10
Takımı : Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın Bjkk

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 5:11 pm

ben bişey biliyorumda gitmedim Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın 9072
logan35
Üye
Üye
logan35

MesajKonu: Geri: Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın   Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın EmptyPtsi Tem. 26, 2010 8:28 pm

yağmurdan dolayı 2 ağustos ta Ortaköy Parkı'na ertelendi

Yakınn olan gitsin konusmaya calışsın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mc Serkan -Bırakın Gitsin ....
» istanbulda oturanlar sete gitsin
» bilgisi olan var mı
» Onlara Dert Olan Bişe Yok...
» Onlara Dert Olan Bişe Yok...