Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Gecekondu Çekimleri..

3 posters
YazarMesaj
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

Ruh Hali : Gecekondu Çekimleri.. Karizm10
Takımı : Gecekondu Çekimleri.. Ts10

Gecekondu Çekimleri.. Empty
MesajKonu: Gecekondu Çekimleri..   Gecekondu Çekimleri.. EmptySalı Ağus. 03, 2010 7:08 pm

gecekondudaçekim yapıyorlar kırmızıyla - pembe arası bi rengi var evin. Evinin oldugu yer bayırdan aşşağı inilerek geliyor çıkmaz bir sokak. dağhan motorsikletle bayırdan aşşagıya inyor top oynayan çocuklarla bildiğiniz efe çocuklarla dalga geçiyor sonra eve giriyor.

yani ne abartılı sakalları var ne insanlardan saklanırgibi bi hali nede hafızasını kaybetmiş bi edası var gayet efe gibi makarasını yapıyor çocuklarla top oynuyor.

dikkat bu bir duyum degildir kendim gördüm sırf bunları anlatmak içinde üye oldum saygılar.

ister inan ister inanma arkadaşım umrumda olmaz. hatta şunlarıda söyleyeyim asya motor kullanıyor asyanın 150 zat olanı siyah renkli , top oynayan çocukların arkasında 2 tane kız var oyun oynayan ve inanmayanlarda gidip görebilirler daha yarım saaat önce oradaydılar....

Facede gördüm paylaşmak istedim ne kadar doğru bilmiyorum
KYGSZdaghan
Üye
Üye
KYGSZdaghan

MesajKonu: Geri: Gecekondu Çekimleri..   Gecekondu Çekimleri.. EmptySalı Ağus. 03, 2010 7:13 pm

vardı galiba forumda ama
emre_efe
Üye
Üye
emre_efe

Ruh Hali : Gecekondu Çekimleri.. Karizm10
Takımı : Gecekondu Çekimleri.. Ts10

MesajKonu: Geri: Gecekondu Çekimleri..   Gecekondu Çekimleri.. EmptySalı Ağus. 03, 2010 7:15 pm

bilmiyorum ya eğer böyleyse güzel dönüş olmaz ya eğer istanbulda olursada güzel olmaz adada fln bulunsa yada bi teknecinin yanında fln hafızasını kaybetmiş şekilde çok daha güzel olur
anko
Banned
Banned

Ruh Hali : Gecekondu Çekimleri.. Bulutl10
Takımı : Gecekondu Çekimleri.. Gs10

MesajKonu: Geri: Gecekondu Çekimleri..   Gecekondu Çekimleri.. EmptySalı Ağus. 03, 2010 7:30 pm

Efe sette konusunda paylaşıldı . Kilit +Çöp

Gecekondu Çekimleri..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efe'nin Çekimleri
» Sirk Çekimleri ?
» 17.02.2010 SU PASTANESİ ÇEKİMLERİ
» Dağhan'ın Yeniköydeki Çekimleri!!
» 24 Şubat 2010 Su pastanesi we sahil Çekimleri