Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

127.bölümle ilgili tüyolar

2 posters
YazarMesaj
mehtap-demirel
Üye
Üye
mehtap-demirel

Ruh Hali : 127.bölümle ilgili tüyolar Oylesi10
Takımı : 127.bölümle ilgili tüyolar Bjkk

127.bölümle ilgili tüyolar Empty
MesajKonu: 127.bölümle ilgili tüyolar   127.bölümle ilgili tüyolar EmptyCuma Ağus. 20, 2010 6:00 pm

127. Bölüm:Tüyo-1

Kesin Bir bilgi ilk önce efeyle güven bara varıcak, güven girip caneri etkisiz hale getirip bi güzel dövücek efe hemen araya girip caneri alıcak caner rahat durmayınca bide efe dövücek polisler olay yerine gelince efe ile caneri alıp götürecek sonrada aslı mine güveni götürecekler yine efe aslıyı göremiyicek ama metin ile ilgili bir haber var metin ile efe yanyana gelip efe metine bakıcak metin göremiyicek..!

Tüyo-2 :

1.Efe güven ikilisi bara gidip caneri yaklamaya çalışıcak tabi güven okadar sinirli halde gideçeği için epeyi dövücek caneri tam öldürmek üzereyken efe gelip alıp dışarı çıkaracak ama ne mine ne aslı göremiyicek güven mine ile aslıyı tesselli edecek polisleri arayacaklar polis gelene kadar aslı ile mine içeride kalacaklar efeyi polisler alıp götürücek sonrasında ise mine güven deniz gidecek...

2.Polis için işine karıştı metinde bu olaya dahil olabilir tabi bu tahmin efe ile arşılaşacaklar efe görücek orda hafızasında canlanma olabilir metin ise görmüyücek

bir gerçek deniz mine tartışacaklar mine beni ne kadar erken unuttun hatırlarsan senin için kurşun yemiştim üstellik çoçuğumuzu kaybettik diyecek deniz ise sen beni istemedim her şeyime karşı çıktın gibi ağır laflar edicek orda mine denize tokat atıcak berlki o sahnede aralarındaki buzlar erir veya öpüşürler burasından emin değilim...

3. Efe denizi ve diğer arkadaşlarını görücek sonrada efe görücek ama aslı efe diyecek efe ise ben fikret hanfendi yanlışınız var diyecek efenin hafızası yerine getirmek için eskisi gibi deniz kenarında aslıya evlenme teklif ettiği günlerdeki gibi baloncu havai fişek muzikler felan oluşturacaklar orda hafızasında bir şeyler canlanacaktır bu buluşma parti ortamındamı olucak...

Önemli Not: Ayrıca Aslı,Lerzan hanımla çalışacakmış orasını tam anlamadım ama neyse.Sonra Lerzan hastaneye yatacak işleri Mineye devredecek ve iş kadını olma yolunda önemli bir şekilde ilerleyecek,Duygu bu duruma çok sinir olacak.Aslı,Efeyi gördükten sonra psikolojisi allak bullak olacak.

ALINTIDIR.

bu tüyoları veren arkadaşın söyledikleri hep doğru çıkıyor,geçen haftaki bölümle ilgili yine verdiği tüyolar doğru çıkmıştı sanırım haberleri direkt setten alıyo... 127.bölümle ilgili tüyolar 845979
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : 127.bölümle ilgili tüyolar Aggres10
Takımı : 127.bölümle ilgili tüyolar Gs10

127.bölümle ilgili tüyolar Empty
MesajKonu: Geri: 127.bölümle ilgili tüyolar   127.bölümle ilgili tüyolar EmptyCuma Ağus. 20, 2010 6:02 pm

kilit + çöp :S

127.bölümle ilgili tüyolar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 125.BÖLÜMLE İLGİLİ TÜYOLAR...
» 132. Bölümle ilgili yepyeni tüyolar !!!
» 1 Ekim Cuma Tüyolar Efe Ve Bölümle İlgili
» Dönüş İle İlgili Son Tüyolar
» 123. bölümle birlikte yönetmen degişmiş