Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:

4 posters
YazarMesaj
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Empty
MesajKonu: Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:   Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 1:47 am

1-Efe arabayla denize uçtuğunda bogulma tehlikesi geçirmiştir ve bu sebepten dolayıda bazı organlarını kaybetmiştir. Babacım dediği Tayfun abi Doktordur Efeyi bulan kişiler burada aynı gün ölen Fikret'in organlarını efeye bağışlamışlardır ve Efe bu sebepten dolayıda Fikret olmuştur. Hafızasını kaybetmesinden dolayı bir dönem Fikretin eşi ve yeni doğan bebeğiyle kaldıktan sonra Hayatının sahte olduğunu anlamıştır ve gerçek hayatını bulmak için İstanbula dönmüştür. Birlikte resimlerinin olduğum kişiler Böbrek Nakli bekleyen Hastahane arkadaşlardır.Bu hafta ayrıca Güven aslıya ilişkisi olduğunu söylemek yerine Fikretten bahsebilir ve Aslıyla onu görmeye gideceklerdir. Fakat Fikret Babacığım dediği kişinin gel gör dediği 2 kişiyi görmeye gitmesinden dolayı Aslı göremeyecek ve Güvene Karşı inancını yitirecektir.

2-Dizinin Setinden Bilgiler:

efenin beyninde hiç bir rahatıszlık yok burda birçok kişi beyninde bir ur olduğunu söylüyor 3 gün önce cihangir de çekimler vardı güven le efenin çekimleri vardı kimseyi yaklaştırmıyolar . fazla ancak ordan zorda olsa bi kaç bilgi aldım setden sakallı bi kaç soru sordum dizi hakkında...çekimlerin çok iyi gittiğini söyledi...aslında sezon başlamadan önce bir kaç senaryo üzerinde oturduk epeyi düşündük taşındık dedi...izleyici dhaa çok hangisinden etkilenir hangisini daha mantıklı bulur kendimize sorduk durduk....ve sonunda güvenin bir kavgada efeyle tanışması ve bu 2 linin ilginç maceralarını seyircilere aktarmak istedik.

Efeye noldu diye sordum :

adam gülümseyerek , 129.bölümü izle dedi...efenin 4 sene içinde kendisine nasıl bi hayat kurdu kendisi neler geçirdi tüm sorular tabiiki cevabını bulacak ama bu zaman alıcak dedi.

aslı - efe buluşmasına daha var o zman falan dedim.evet 134.bölümden önce kesin bir dille konuştu...izleyici kitlesi bu bölüme kadar hem gülecek, hem eğlenecek ancak onları bekleyen çok dramatik bir bölüm olacak 134. ve 135.bölümller dedi.

adama bi soru daha sorcaktımki adam hemen yanımdan uzaklaştı sanki hiç muhabet etmmiş gibi Gülümseme neyse dinlediklerim bunlardı bilmem biraz aydınlattımı sizleri ...

ALINTIDIR
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Yoksu611
Takımı : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Turkiye

MesajKonu: Geri: Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:   Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 8:25 am

aydınlattın aydınlattın Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: 9072
güzel mantıklı ama çok var daha ya 134 e off ama bidahaki bölüme efenin nasıl kurtulduğunu gösterirler ozaman teşekkürler...
dağhan_gülhan
Üye
Üye
dağhan_gülhan

Ruh Hali : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Eglenc10
Takımı : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Fb10

MesajKonu: Geri: Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:   Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 12:25 pm

çoq warmş daha yha...neyse artk bekleyip görecz
barishtelli
Üye
Üye
barishtelli

Ruh Hali : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Anlayi10
Takımı : Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: Fb10

MesajKonu: Geri: Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:   Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar: EmptyPtsi Ağus. 30, 2010 5:05 pm

ben bu haberleri paylasmıstım ilk yazdıgın sadece bi izleyicinin en mantıklı tahmini 2. yazdıgın ise sete giden bi arkadasn yazısı.. bu 2 haberide paylastm ama fan sayfamızda bana karşı alınan bi tavır var ve bu sebelede boykot abi 1 kişi 1 kişidir girmiyorum bir dhaa foruma.. adminler bu duruma el atmamakta ısrarcı binlerce insan giriyo foruma 1 kişiyle ne olcak diye dusunucekler eminim ve oyle dusunmeyede devam etsinler.. ayıp !!

Dizi Setinden Yepyeni Tüyolar:
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 132. Bölümle ilgili yepyeni tüyolar !!!
» 129. Bölüm Tüyolar !
» İmhotep'den Tüyolar
» TüYoLaR ve TaHMiNLeR
» Yeni Tüyolar