Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Site Saldırıya Ugradı !!!

+19
mrvéé
**..::Ezgi::..**
ßuгCuu ♥
black_angel
ßUrCU
ebosum
~ßutterfly~
dağhan_gülhan
cerkez_hanceri
güven_savar
karamaça*
*kaanaydın
Nehir94
mhe_25
OxaliS
oguler
yeliz
ßy_Daqhan
JoJo
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Asik10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Gs10

Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 12:13 pm

Konunun ilk mesajı :

Mert tarafından sıte saldırya ugradı ama hep bırlıkte ustesınden geldık Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327

Mert kendını bellı ettı bu şekılde edebsız sevıyesız şeyler yaparak Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327

İrem'in hesabından gırerek ortalıgı karıştırdı.

Onunla bırlıkte onlarlarda banlandı.

Je T'aime
.ysm.
duygusu
meLtem
dağhOKan
Hande1905
AskqoLaTa
WesLey
-мЯ SeViмsiz-
Te Quiero

En son JoJo tarafından Salı Eyl. 14, 2010 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

YazarMesaj
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Masum10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 2:23 pm

anam nolmuş buralarda siteyi karıştırıyolarmışta haberim yok
elinize kolunuza sağlık Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 454983 herkes hakettiği gibi yaşarmış
çok ayıp etmişler vallahi hiç ama hiç yakıştıramadım Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 185980
büyük geçmiş olsun hepimize
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 2:41 pm

Evet canım geçmiş olsun. Bizi kımse yıkamaz Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072.
oguler
Dj
Dj
oguler

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Relax10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 2:51 pm

Artık üyelere daha sert davranılmalı bence bakarmısınız ? Başı boş çapulcu ekibi bizi ( nasıl yapacaklarsa ) yenmeye çalışıyor ? Üyelik artık sınırlanmalı bir an evvel 6000 kişiyi aştık galiba.
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 2:59 pm

9003 kişiyiz suan Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327 ama uye alımını durdurdm 3 gun. Mert ve yandaşları saldırı yapmasınlar dıye...

http://daghankulegecfan.yetkinforum.net/forum.htm

Onların sıtesı bu. Burdan bişyler alıp ypmaya çalışıolar ama bızı geçemzler... Bu sıteye uye olanı banlarım smdıden habernz olsn... Mert'e ve dgerlerıne uymayın. En temız sıtelerden bırı burası Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327
oguler
Dj
Dj
oguler

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Relax10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 4:19 pm

JoJo demiş ki:
9003 kişiyiz suan Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327 ama uye alımını durdurdm 3 gun. Mert ve yandaşları saldırı yapmasınlar dıye...

Onların sıtesı bu. Burdan bişyler alıp ypmaya çalışıolar ama bızı geçemzler... Bu sıteye uye olanı banlarım smdıden habernz olsn... Mert'e ve dgerlerıne uymayın. En temız sıtelerden bırı burası Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 914327

HELALL Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
ßUrCU
Üye
Üye
ßUrCU

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 4:20 pm

Profillere mi giriomuş.....
Benim profile kim girdi bilmiorm ama ayarlarla oynanmıştı takımım fenerbahçeydi geçenlerde şok oldum Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072:D
Neysee geçmiş oldun Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 4:38 pm

ßUrCU demiş ki:
Benim profile kim girdi bilmiorm ama ayarlarla oynanmıştı takımım fenerbahçeydi geçenlerde şok oldum Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072:D
iyi kontrol et başka bişey değişmişmi takımsa önemli değil ya kötü msjlar atmışlarsa senin adına Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 336905
black_angel
Üye
Üye
black_angel

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Aggres10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 4:54 pm

benim de allahtan sadece takımı değiştirmiş.
hepimize geçmiş olsun
ßuгCuu ♥
Yönetici
Yönetici
ßuгCuu ♥

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 5:11 pm

arkadaslar herkezin profiline girmedi o sahis ..
sadece bi kac üyenin profiline girmis ..

takim degisikligi vs. oldu evet ama bu birisinin sizin profilinize girmesiyle
olmadi .. bazen öyle teknik aksakliklar oluyor malesef Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856 yani
endiselenmeyin ..
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 5:14 pm

takım falan önemli değilde değişsin sorun olmaz ama başkasının adına giripte ayıp şeyler yapmasınlar küfür müfür enazından o kişi de mağdur olmadı çabuk çözüldü helal bizim adminlerimize modlarımızza ve süper modlarımıza
ßuгCuu ♥
Yönetici
Yönetici
ßuгCuu ♥

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 5:19 pm

Zaten 1.Haftadir süphelerimiz vardi ..
Saldiri ani sirasinda sitede oLmamiz bizim hemen hareket etmemizi sagladi ..
istedikleri oLmadigi icin gayet mutLuyuz Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

sonucda siteyi bi 10-15 dakikka icerisinde el birli ile
eski haline getirdik Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856 böyle seyler cocuk oyuncagi ..
zaten mantikLi birisi oLsa saldirgan kisi Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072
böyle basit seye kalkismazdi ..

neyse .. hepimize gecmis olsun tekrardan Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 5:22 pm

bencede geçmiş olsun
ahh o duygusuya yaptığım yorumlar ahhh ahhhh beğendiğim resimler çok şaşırttı o gerçi tanımıyorum ama şaşırdım gerçi olayın aslına şaşırdımda Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 9072
Üye
Üye

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Stresl10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 6:07 pm

Aman Allah'ımm!! Neler dönüyormuşş!! Çok şaşırdımm!! Ne diyim... İyi olmuş onlara o zman...
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Aggres10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 6:24 pm

ßUrCU demiş ki:

takımlar ile ilgisi yok arkadaşlar.. Bu başka bir nedenle herkesde değişmişti Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Tinerc10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:27 pm

benim anlamadığım ne kuyruk acıları vardıda böle bişi yaptılar mertin niye yaptığını tahmin edebilirim yöneticilikten alındığı içimdirde diğerlerine ne oldu

daha önce dediğim gibi bunlar kendilerini hacker zanneden lamerler kendilerinden başka kimseye zarar veremezler
OxaliS
Üye
Üye
OxaliS

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Oylesi10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:52 pm

Ya sitenin logosunda bazılarınızın ismi var bu iş bitmedi gibi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:57 pm

OxaliS demiş ki:
Ya sitenin logosunda bazılarınızın ismi var bu iş bitmedi gibi

O Kendi Capinda Egleniyor Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
ßuгCuu ♥
Yönetici
Yönetici
ßuгCuu ♥

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 7:58 pm

Akillari sira sitemizi hacklemeye calisicakLar Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

Sitemize Hack yapdirmak istedigi HACKER SITESINE bakdim ..
Öyle bos bi intikam icin vs. site hacklemio adamLar ..

Bu Sahis okadar affedersiniz geri kalmis ki bunu anlamiyor Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

Hack sitesinde acikca yaziyor hangi durumlarda sitelere hack yapilacagi Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
zavvalicik bos isler ile ugrasiyor Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 8:01 pm

Dedigim Gibi Burcum ; Kendi capinda egleniyorlar iste ..
Ama biz herseyin üstesinden geliriz Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Tinerc10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyPerş. Eyl. 09, 2010 8:14 pm

BurCuu ♥ demiş ki:
Akillari sira sitemizi hacklemeye calisicakLar Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

Sitemize Hack yapdirmak istedigi HACKER SITESINE bakdim ..
Öyle bos bi intikam icin vs. site hacklemio adamLar ..

Bu Sahis okadar affedersiniz geri kalmis ki bunu anlamiyor Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

Hack sitesinde acikca yaziyor hangi durumlarda sitelere hack yapilacagi Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856
zavvalicik bos isler ile ugrasiyor Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 743856

THT bahsediyorsun bu arkadaş lamer tht yöneticisini yakınen tanıyorum söleyip ordanda bannattıra bilirim zaten bazı araya karışmış siteler haricinde geriye kalan türk hack siteleri amacsızca site hacklemiyor ben yıllardır hack aleminin içinde olan biriyim hatta yukarda allah var yani CIA bile peşime düştü sivasta yakalındım 7,5 ay bir hücrede kaldım bir arkadaşım avustralyada öldürüldü sonra kendimi programlamaya ve yazılıma verdim o günden sonra kolay kolay hack yapmadım ama bu arkadaşlar birçok şeyi çocuk oyuncağı sanıyorlar hayatın ne demek olduğunu bilmiyorlar ben sitenin sayibin yerinde olsam savcılığı baş vurur olayı yargıya taşırım bunlar iyi hacker ya dakkasında enselenirler 6 7 ay hapis cezası yada yüklü miktarda para cazası alırlarsa aklıları başlarına gelir zaten sen bir dilekce verdikten sonra istersen uğraşma dava direk kamu davasına dönüşüyor site sayibinin yerinde olsam söylediklerimi tek tek yaparım
mrvéé
Üye
Üye
mrvéé

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Kustah10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 9:54 am

aranızda değilim yaşananları bilmem imkansız ama sadece bakıyorumda fana bu üyelerin bi çoğu konu açmışlar siteyi düzeltmişler baya bi yardımları var haksızlık olmuş gibi geliyor ama tabikide bilemem Yönetici biliyodur teşekkürler
efekaygisiz
Üye
Üye
efekaygisiz

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Kaygil10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 10:34 am

ebosum demiş ki:
anam nolmuş buralarda siteyi karıştırıyolarmışta haberim yok
elinize kolunuza sağlık Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 454983 herkes hakettiği gibi yaşarmış
çok ayıp etmişler vallahi hiç ama hiç yakıştıramadım Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 185980
büyük geçmiş olsun hepimize

bende kac zaman dır gırmıyodum ne olmus boyle ya böyle sitede
Ama iyi olmus herkez hakketıgı yerı bulmusss
https://www.facebook.com.tr/CiqLohataa Esz
melisae
Üye
Üye
melisae

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Delibo10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 7:04 pm

ayıp ayıp hiç bir Daghan fanına yakısıyor mu bu yaptıkları rezillik resmen. Kınıyorum bu kişileri! Zeynep'cim tebrik ederim.
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyCuma Eyl. 10, 2010 8:35 pm

melisae demiş ki:
ayıp ayıp hiç bir Daghan fanına yakısıyor mu bu yaptıkları rezillik resmen. Kınıyorum bu kişileri! Zeynep'cim tebrik ederim.
bende kınıyorum ama şiddetle kınıyorum Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 529494
eloif
Üye
Üye

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 Keyifl10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 2 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 2:33 pm

Uzun zamandır siteye girmiyordum, girsemde bir göz atıp çıkıyordum sadece....Bunun sebebi ise sitede yönetici ve modlar tarafınan üyelere uygulanan baskıydı.Yok şu şu başlıklara üyeler konu açamaz, şu şu konularda üyeler söz sahibi olamaz....Bir ara site öyle bir haldeydiki sanki dersiniz adminlerin ve modların ve öteki özel üyelerin oyun bahçesi, kendileri sitenin soyluları, biz üyeler ise zavallı köylüler...Zaten sizin de farkettiğiniz gibi o kısıtlamaların ardından sitedeki üye sayısında değil ama sitedeki aktif üye sayısında büyük bir azalış oldu, çünkü bu sitenin güzel tarafı herkesin kafasındakilerii özgürce belirtebilmesiydi...İşte o kısıtlamalardan beri bu site benim gözümdeki "sıcak, bilgi paylaşım ortamı" imajını kaybetti ve kafamda bir forumun amacına ters düşen bir "istediğini öğren ve çık" imajı oluşturdu.Zaten daha sonra sizlerde yaptığınızın ne kadar saçma birşey olduğunu anlayıp kısıtlamaları kaldırdınız ama çok geçti, bir insanın gözünde değer kazanmak zor, kaybetmek ise çok kolaydır...Açıkçası Mert'i hiç sevmez, hatta tersine gıcık olurdum ondan, ama yiğidi öldür hakkını ver demişler, eğer bu site bir zamanlar bu kadar popüler olmuşsa bu Mert sayesindedir.Ben ne zman siteye girsem Mert hep onlinedı.Sitede ne zaman yeni bir konu açılmış olsa ya o konuyu Mert açmış olurdu ya da kesinlikle o konun altında bir yorumu olurdu.Evet, admin olduğunu öğrendiğimde üzüldüm, "şimdi işin yoksa bir de bunun patronluklarıyla uğraş" dedim kendi kendime ama tekrar sözlüyorum, yiğidi öldür hakkını ver, iyi kıvırdı bu işi, site geri kalmış bir site iken sitede yenilikler yaptı, tam anlamıyla siteye verilmiş taze kandı kendisi...Aranızda ne yaşandı bilemem ama Mert'i yöneticilikten almanız bana kalırsa asrın hatasıydı...İnsan en iyi elemanını işten atar mı, huysuzluklarını görmezden gelir, alttan alır ama yine de onu o işten almaz!!! Mert'in siteye yaptığı şeyler sonuna kadar yanlış buna katılıyorum ve bu konu hakkında söyliyeceğim şey tek şey "Eh, Mert'in yöneticicilikten alındığı gün, benim aklıma gelen ilk şey böyle birşeyi yapacağıdı, hatta daha ileri gidebileceğini bile düşünmüştüm, ama bu Mert, yani kendisini çok az tanıyan ben bile bu yapacaklarını daha önceden görebiliyorsam sizin de ileriyi görüp ya yönetcilikten almamanız veya da başınan hiç yönetici yapmamanız gerekiyordu".Son olarak bu sitede hiçbir şeyin değişmediğini görmek, hala yöneticilerin üyeler üstünde baskı oluşturmaya çalıştığını görmekte ayrı bir güzel, insanda evinde, her şey eskisi gibi hissi yaratıyor.... Siz kimsiniz insanların hangi siteye üye olup hangisine üye olmayacağına karışabiliyorsunuz, ben istersem gider o siteye de üye olurum, bu sizi hiç alakadar etmez, açıkçası benim bu kadar lafımın ardından banleniceğim zaten kesin, istersem gider bir de oraya üye olurum ve kimse de beni tutamaz...İşte sizin bu yaptığınız diktatörlük deniyor,bu sitedeki istediğiniz üyeye istediğinizi yaptırabileceğinize inanıyorsunuz ama ne var biliyormusunuz YANILIYORSUNUZZZZ, her insanın kendi iradesi, kendi kararları vardır, bu milette, bu sitede kimse kimseye siteyle hiç bir ilgisi olmayan, tamamen kişisel kurallar ve yasaklar KOYAMAZZZ...Açıkçası uzun zamandır böyle bir konuşma yapmak istemiyordum, çümkü genellikle insanları eleştirmeyi sevmem, insanların hareketlerine iyi niyetle bakmaya çalışırım ama sizin isteğiniz sitedeki herkesin kayıtsız şartsız sizin dediklerinizi yapmaları ve ben bunu az önce sizn şu EMİRİNİZİ!? okurken anladım

JoJo demiş ki:

Komiksiniz valla, peki tamam kabul etmek lazım Mert bu siteye saçma sapan şeyler yapmış ama sizde üyelere böyle birşeyi emrederek çocuksu bir tavır sergiliyorsunuz, ki bu çok komik geliyor bana...

Neyse uzun lafın kısası, Mert'e yazık olmamış, bu siteye yazık olmuş, çünkü siz sırf en aktif üyenizi kaybetmemişsiniz, öteki tüm aktif üyelerinizi de kaybetmişsiniz, artık bu siteden bir hayır gelebileceğini zannetmiyorum çünkü siteyi bölmüşsünüz, ve ne yazık ki paylaşımları çok olan üyelerin çoğu da Mert'in tarafında kalmış ve şimdi de sitede yaşanan bu olaylardan dolayı daha fazla üye kaybetmektan korkuyorsunuz ama korkmayın zaten kaybedebileceğiniz kadar kaybettiniz...

EVET BEN BİLİYORUM Kİ ŞİMDİ BURDA, SİTENİN YÖNETİCİLERİNİN İŞİNE GELMEYEN ŞEYLER SÖYLEDİĞİM İÇİN BANLENİCEĞİM, ÇÜNKÜ SİZ BÖYLESİNİZ, BİRİ ÇIKIP MENFAATLERİNİZE TERS DÜŞEN BİRŞEY SÖYLEDİĞİNDE ÇÖZÜMÜ HEMEN O ÜYEYİ BANLEMEKTE BULUYORSUNUZ, KENDİNİZE DÖNÜP BİR BAKMIYORSUNUZ....VEE BEEEN SONUNA KADAR EMİNİM Kİ BENİM BU YAZIM "ÖTEKİ ÜYELERE KÖTÜ ÖRNEK" OLMASIN DİYE DERHAL SİLİNCEK VE ARDINDAN DA ZATEN BANLECEĞİM...AMA BİLİYORMUSUNUZ UMRUMDA DEĞİL ÇÜNKÜ BU SİTENİN ARTIK ÖLÜ BİR SİTEDEN HİÇBİR FARKI YOK!!!

Site Saldırıya Ugradı !!!
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Site 2.kez Saldiriya Ugradi ...
» Bir Site
» BİR SİTE
» ARTIK HER SİTE WAR :d
» Resmi Site .....