Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Site Saldırıya Ugradı !!!

+19
mrvéé
**..::Ezgi::..**
ßuгCuu ♥
black_angel
ßUrCU
ebosum
~ßutterfly~
dağhan_gülhan
cerkez_hanceri
güven_savar
karamaça*
*kaanaydın
Nehir94
mhe_25
OxaliS
oguler
yeliz
ßy_Daqhan
JoJo
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Asik10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Gs10

Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 12:13 pm

Konunun ilk mesajı :

Mert tarafından sıte saldırya ugradı ama hep bırlıkte ustesınden geldık Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327

Mert kendını bellı ettı bu şekılde edebsız sevıyesız şeyler yaparak Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327

İrem'in hesabından gırerek ortalıgı karıştırdı.

Onunla bırlıkte onlarlarda banlandı.

Je T'aime
.ysm.
duygusu
meLtem
dağhOKan
Hande1905
AskqoLaTa
WesLey
-мЯ SeViмsiz-
Te Quiero

En son JoJo tarafından Salı Eyl. 14, 2010 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

YazarMesaj
Nehir94
Banned
Banned
Nehir94

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Aggres10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 2:39 pm

Seni banlayacakalrını sanmam Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
Düşüncelerini söyledin Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
Haklı olduğun kısımlar da var Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
Olmadığın da Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327

Ama bil ki sitemiz için Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 en iyisini Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 yapmaya çalışıyordur adminlerimiz Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
doğruyu mu yanlışı mı yaptılar birşey demeyeceğim Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 ama merak Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
etme ben de sürekli Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 aktifim ve paylaşımlarda bulunacağım Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Eglenc10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 3:14 pm

3. cihan harbi bu forumda çıkmış da haberimiz yok bizim.. Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 743856 adminimizin site için en iyisini yapmış..
cerkez_hanceri
Üye
Üye
cerkez_hanceri

Ruh Hali : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Tinerc10
Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Fb10

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 3:20 pm

yazdılarının coğu doğru arkadaşım ama bir gerçeği atlıyorsun sen patron olsan işinde iyi olan bir elemenını yükseltsen sonra yükselttiğin eleman fırsatlardan yayarlanıp dengelerinle oynasa kafasına göre takılmaya başlasa sen ne yapardın elemanını şımardığı için cezalandırmazmıydın cazalandırdıktan sonra sana karşı intikam besleyip işini bozacak haraketlere girip diğer çalışanlarını sana karşı şıkşırtsa işine son vermezmiydin ben veriridim.iyi eleman her zaman için bulunur mertten daha iyi olacak elemanlarda var bu sitede konu aktifliği diyorsan mesaj sayısıyla ölçülmez bu sadece mesaj sayısına bakarak birini değerlendirirsen yanlışa düşen sen olursun

gelelim banlama mevzusuna sen burda düşüncelerini söyledin hakkın vardı sen şimdi banlanırsan yöneticiler ayıp etmiş olur ama olaki yöneticiler bu ayıba düştü ve seni banladı diyelim burda önemli olan senin ne yapacağın mert gibi intikam almak için harekete geçebilirsin veya boşver başka sitemi yok diyebilirsin bu sana kalmış birşey

ben mertin banlanmasını doğru buluyorum kimse kimseye benzemez ben düşüncelerimi burda diğer üyelerin düşüncelerine hakaret etmeden paylaşıp bu düşünceler yöneticilerin yanlışlarıda olabilir bunlarıda dile getirmeliyiz ben bunları söledikten sonra yöneticiler kalkıp sen sizim hatalarımızı nasıl dile getirirsin diye beni banlarlarsa açık sölüyüm mertin yaptıklarının 1000 katını ben yaparım çünki ben intikam almayı aşırı seven biriyiyimdir hıı doğrumu yapmış olarum hayır kesinlikle benim yaptığımda doğru olmaz

1 KİŞİYE KIZIP 1000 KİŞİYİ CEZALANDIRIRSAN 999 KİŞİ SANA SIRTINI DÖNER

yöneticileriz iyi ben sitede elimden geldiği kadar ortamını sevdiğim için dağhanı sevdiğim için aktif olmaya çalışıyorum gördüğüm yanlışları sölemek benim hakkım bana bu sitede kimse sen gördüğün yanlışı söyleyemezsin diyemez

eğer bir yanlış varsa bunu el birliğiyle düzeltmeliyizki ilerisi için daha iyi bir site olsun
ßuгCuu ♥
Yönetici
Yönetici
ßuгCuu ♥

Takımı : Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 Turkiye

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 4:12 pm

Eloif yazdikLarinin bir kisminda sana hak veriyorum
ama olaylarin ic yüzünü tam anLamiyla bilmedigin icin yanlis düsüncelerede sahip oldugunu belirtmek isterim ..
Mert'in site icin yapdikLarini inkar etmiyor hic kimse
gayet iyi paylasimlarda bulundugu vede siteye emek sarf ettigini tüm
Fan biLiyor .. Bazi oLayLar nedeni ile Admin Zeynep bundan 1.5 -2.Hafta önce
Mertin AdminLigini aLdi .. Emeklerini Göz önünde bulundurarak S.mod Rütbesi verildi ona .. ama o zaman sürecinde bir cok üye zaten Mertin davranislari yüzünden artik huzur bulamiyordu fanda vede aktif üyeler bile aktifLigini yitiriyordu ..
En sonunda kendisi istedi siteden üyeliginin silinmesini ..
Bunada biz sadece saygi duyabiliriz ..

Gelelim Mertin yeni acdigi siteye üye olani banlariz kelimesine ..
Mert üyeligini sildirdikden sonra siteye baska bi üyenin üyeligi ile girmeye
basladi vede sitemize boykot amacli konular acdi ..
niyeti siteyi cökertmekdi ki bunu basaramadi ..
Daha sonra Fani HACKLETMEYI deneyecegini söyleyerek tehditler
savurdu etrafa ..
Üstüne gitti Daghan Fanin aynisindan acdi ..
Bizim Fandaki aktif üyelerin sifrelerini alip onlarin üyeliginden girmeyede devam etti .. bizde bunu bildigimiz icin o kisileri Banladik ..
O siteye üye olan Üyelerinde burdaki sifrelerini alip siteye o kisinin
üyeliginden girecegini biLdigimiz icin .. O SITEYE ÜYE OLANLARI BANLARIZ .. dedik ..

bu bir emir degildir .. bu sitemizi korumak amacli yazilmis olan bir uyaridir ..

Mert yani öylesine zevk icin siteden atiLmadi .. kendi istegi ile sitedeki üyeligi iptal ediLdii ... bunu tekrar belirtiyorum .. !

Öteki yazdiklarina birsey diyemiyecegim cünkü o konuda bilgiye sahip degiLim ..

Saygilar iLe Daghan Külegec Fan YÖNETIMI

JoJo
Yönetici
Yönetici
JoJo

MesajKonu: Geri: Site Saldırıya Ugradı !!!   Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 7:33 pm

eloif demiş ki:
Uzun zamandır siteye girmiyordum, girsemde bir göz atıp çıkıyordum sadece....Bunun sebebi ise sitede yönetici ve modlar tarafınan üyelere uygulanan baskıydı.Yok şu şu başlıklara üyeler konu açamaz, şu şu konularda üyeler söz sahibi olamaz....Bir ara site öyle bir haldeydiki sanki dersiniz adminlerin ve modların ve öteki özel üyelerin oyun bahçesi, kendileri sitenin soyluları, biz üyeler ise zavallı köylüler...Zaten sizin de farkettiğiniz gibi o kısıtlamaların ardından sitedeki üye sayısında değil ama sitedeki aktif üye sayısında büyük bir azalış oldu, çünkü bu sitenin güzel tarafı herkesin kafasındakilerii özgürce belirtebilmesiydi...İşte o kısıtlamalardan beri bu site benim gözümdeki "sıcak, bilgi paylaşım ortamı" imajını kaybetti ve kafamda bir forumun amacına ters düşen bir "istediğini öğren ve çık" imajı oluşturdu.Zaten daha sonra sizlerde yaptığınızın ne kadar saçma birşey olduğunu anlayıp kısıtlamaları kaldırdınız ama çok geçti, bir insanın gözünde değer kazanmak zor, kaybetmek ise çok kolaydır...Açıkçası Mert'i hiç sevmez, hatta tersine gıcık olurdum ondan, ama yiğidi öldür hakkını ver demişler, eğer bu site bir zamanlar bu kadar popüler olmuşsa bu Mert sayesindedir.Ben ne zman siteye girsem Mert hep onlinedı.Sitede ne zaman yeni bir konu açılmış olsa ya o konuyu Mert açmış olurdu ya da kesinlikle o konun altında bir yorumu olurdu.Evet, admin olduğunu öğrendiğimde üzüldüm, "şimdi işin yoksa bir de bunun patronluklarıyla uğraş" dedim kendi kendime ama tekrar sözlüyorum, yiğidi öldür hakkını ver, iyi kıvırdı bu işi, site geri kalmış bir site iken sitede yenilikler yaptı, tam anlamıyla siteye verilmiş taze kandı kendisi...Aranızda ne yaşandı bilemem ama Mert'i yöneticilikten almanız bana kalırsa asrın hatasıydı...İnsan en iyi elemanını işten atar mı, huysuzluklarını görmezden gelir, alttan alır ama yine de onu o işten almaz!!! Mert'in siteye yaptığı şeyler sonuna kadar yanlış buna katılıyorum ve bu konu hakkında söyliyeceğim şey tek şey "Eh, Mert'in yöneticicilikten alındığı gün, benim aklıma gelen ilk şey böyle birşeyi yapacağıdı, hatta daha ileri gidebileceğini bile düşünmüştüm, ama bu Mert, yani kendisini çok az tanıyan ben bile bu yapacaklarını daha önceden görebiliyorsam sizin de ileriyi görüp ya yönetcilikten almamanız veya da başınan hiç yönetici yapmamanız gerekiyordu".Son olarak bu sitede hiçbir şeyin değişmediğini görmek, hala yöneticilerin üyeler üstünde baskı oluşturmaya çalıştığını görmekte ayrı bir güzel, insanda evinde, her şey eskisi gibi hissi yaratıyor.... Siz kimsiniz insanların hangi siteye üye olup hangisine üye olmayacağına karışabiliyorsunuz, ben istersem gider o siteye de üye olurum, bu sizi hiç alakadar etmez, açıkçası benim bu kadar lafımın ardından banleniceğim zaten kesin, istersem gider bir de oraya üye olurum ve kimse de beni tutamaz...İşte sizin bu yaptığınız diktatörlük deniyor,bu sitedeki istediğiniz üyeye istediğinizi yaptırabileceğinize inanıyorsunuz ama ne var biliyormusunuz YANILIYORSUNUZZZZ, her insanın kendi iradesi, kendi kararları vardır, bu milette, bu sitede kimse kimseye siteyle hiç bir ilgisi olmayan, tamamen kişisel kurallar ve yasaklar KOYAMAZZZ...Açıkçası uzun zamandır böyle bir konuşma yapmak istemiyordum, çümkü genellikle insanları eleştirmeyi sevmem, insanların hareketlerine iyi niyetle bakmaya çalışırım ama sizin isteğiniz sitedeki herkesin kayıtsız şartsız sizin dediklerinizi yapmaları ve ben bunu az önce sizn şu EMİRİNİZİ!? okurken anladım

JoJo demiş ki:
9003 kişiyiz suan Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 ama uye alımını durdurdm 3 gun. Mert ve yandaşları saldırı yapmasınlar dıye...

http://daghankulegecfan.yetkinforum.net/forum.htm

Onların sıtesı bu. Burdan bişyler alıp ypmaya çalışıolar ama bızı geçemzler... Bu sıteye uye olanı banlarım smdıden habernz olsn... Mert'e ve dgerlerıne uymayın. En temız sıtelerden bırı burası Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327

Komiksiniz valla, peki tamam kabul etmek lazım Mert bu siteye saçma sapan şeyler yapmış ama sizde üyelere böyle birşeyi emrederek çocuksu bir tavır sergiliyorsunuz, ki bu çok komik geliyor bana...

Neyse uzun lafın kısası, Mert'e yazık olmamış, bu siteye yazık olmuş, çünkü siz sırf en aktif üyenizi kaybetmemişsiniz, öteki tüm aktif üyelerinizi de kaybetmişsiniz, artık bu siteden bir hayır gelebileceğini zannetmiyorum çünkü siteyi bölmüşsünüz, ve ne yazık ki paylaşımları çok olan üyelerin çoğu da Mert'in tarafında kalmış ve şimdi de sitede yaşanan bu olaylardan dolayı daha fazla üye kaybetmektan korkuyorsunuz ama korkmayın zaten kaybedebileceğiniz kadar kaybettiniz...

EVET BEN BİLİYORUM Kİ ŞİMDİ BURDA, SİTENİN YÖNETİCİLERİNİN İŞİNE GELMEYEN ŞEYLER SÖYLEDİĞİM İÇİN BANLENİCEĞİM, ÇÜNKÜ SİZ BÖYLESİNİZ, BİRİ ÇIKIP MENFAATLERİNİZE TERS DÜŞEN BİRŞEY SÖYLEDİĞİNDE ÇÖZÜMÜ HEMEN O ÜYEYİ BANLEMEKTE BULUYORSUNUZ, KENDİNİZE DÖNÜP BİR BAKMIYORSUNUZ....VEE BEEEN SONUNA KADAR EMİNİM Kİ BENİM BU YAZIM "ÖTEKİ ÜYELERE KÖTÜ ÖRNEK" OLMASIN DİYE DERHAL SİLİNCEK VE ARDINDAN DA ZATEN BANLECEĞİM...AMA BİLİYORMUSUNUZ UMRUMDA DEĞİL ÇÜNKÜ BU SİTENİN ARTIK ÖLÜ BİR SİTEDEN HİÇBİR FARKI YOK!!!

İyi hoş guzel ve baya emek harcayarak yazmıssn ama benım ve bızım buna saygı duymamız gerektıgını bızlerde bılıoruz senın yada sızlerın uyarılarıyla farkna varacak kadr akıldan yoksun ınsanlar degılız. Aklı başında ınsanlarız. Tek taraflı dusunup bunu duz mantık üzerine yürütmemek lazım birilerini suçlarken.

Baskı konusuna gelınce. Öle bşy söz konusu degıl en azından benım açımdan. Biz sadece duzenı saglamak için bışeyler yapıorz. Sizlere dıorm kı ''İstedıgınız konuları açabılrsnz mantıksal konular çerçevesınde ama aıt oldukları başlıklar altına Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327''. Bunda bir sorun arz eden durumu bende görmuyorum.

Çocuksu tavırlar dıyıp alay konusu yapıorsun dedıgımı ama, bız toplumca bılmeden bırşeylerı konusmayı çok sevıyoruz. Konu hakkında, olanlar hakkında bır bılgın oldugunu sanmıorm. Keşke bıraz sorup soruşturup bu sekılde baba konusmayı yapsan daha çok bızlere ders vermış olablrdın ama bu yazınla degıl Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327

Mert adlı eskı uye sıtedekı bır çok uyelere çok agrasıf ve sevıyesızce ve daha bır suru degişik durumlar sergıleyerek zaten sıtedekı uye aktıflıgını kaybetmemıze neden olmuştu. Bunları bırçok uyelerden duyuyorduk ''Mert yuzunden siteye girmıorum''. Üyelerın sıfrelerını degştırıp hesaplarına gırerek msjlarını okumalar, sırf sevmedıgı için uyelerı mod.luktan almalar. Bunları herkes gördu... Yıne mertı emeklerınden dolayı rutbesınden almamıştım. Ama bu en son yaptıgı kabul edılemez davranısı herşyn bu duruma gelmesıne neden oldu.

Biz çok emek harcayan uyelerden yoksun kalmadık sadece gözde olan muhabbetı eglencelı olan uyelerden yoksun kaldık. O da bır sure... Onlarn yerını dolduracak çok daha çalşkan uyeler tanıyorum Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 914327 Site Saldırıya Ugradı !!! - Sayfa 3 743856 . Biz uye kaybetmedık Mert sıtedeyken 8005 üyemız varken, Mert'ten sonra 9003 üyeye ulaştık. O kadr msj aldım ki Mert gıttıgı için tkrardan aktıf oldum dıye. Böle birşy olcagının farkındaydım.

Daha fazla açıklama yapmayacgm bunun azda olsa yeterli olcagına ınanıorm. Konuyu çok iyi bılenler var istersenz bunu S.mod ebruya veya Admın burcu ya da danışabılrsınız.

Site Saldırıya Ugradı !!!
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Site 2.kez Saldiriya Ugradi ...
» Bir Site
» BİR SİTE
» ARTIK HER SİTE WAR :d
» Resmi Site .....