Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!

+2
sunnyday
gday1905
6 posters
YazarMesaj
gday1905
Üye
Üye
gday1905

Ruh Hali : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Images12
Takımı : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Gs10

İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Empty
MesajKonu: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 7:39 pm

buluşma öncelikle 130. bölümde olmucakmış. Sarp hala dizide ayrılır mı ayrılmaz mı bilemiyorum dedi.
fb ler yakındaymş efenin nasıl kurtulduğuyla ilgili. diziden güven çıkmasa bile bu karşılaşma olucakmış
mine deniz arası gittikçe iyiymiş dedi
gizemli odanın çekimleri yapıldığı söyledi. (hani çekimler fazla ileride değilmiş hani bayramdan önce dersane çekimleri yapıldıysa 1-2 bölüme gizemli odanın sırrı çıkıcaktır.)
(bu hafta güvenle efenin çayevindeki bölümleri çekildiyse 2 bölüm ileride desek 132 ye kadar hiç birşey yok gene fan sayfasında 134-135. bölümde karşılaşacağı söylenior )

(parantez içindekiler kendi kattıklarım parça parça olduğu için anca böyle toparlayabildim tüyoları tüyoların hepsi imhotep'den alıntıdır)

ben: son bir soru daha başka birşey sormucam kusura bakma seni de tutuyoruz burda hem hasta hem yorgunsun geçmiş olsun efe aslı aşkı olucakmı izlemeye beklemeye devam etmek için bir umut lazım bize artık heycanımızı kaybediyoruz fanlar olarak. dedim

imhotep: bunu hiç merak etme dostum . en heyecanlı en güzel en şekil bir biçimde olacaktır, bundan kuşkun olmasın ...! bu karşılaşma var ve olacak belkide zaman iyice yaklaşıyor . bakınız 130. oldu İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 bana göre dizi biraz daha ileride tabi ama İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 kuşku yok heyecana devam ..! İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 dedi

ayrıca şimdi siz 131 i çekmiş, en azından çekmeye başlamış olmalısınız. 130dan ümidi kestik, 131 de var mı buluşma, güvenin anlaması fikretin efe olduğunu falan İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 bir de buluşma 135 de diye bir dedikodu çıktı, senden öyle bir tüyo gelmediği için inanmadım, ama yine de sen bir o kadar beklemiycez de de içim rahat etsin İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 sorulmuş

imhotep: şöyle diyelim 134. ümitli olabilirsiniz desem ne dersiniz İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 dedikoduları bilemem çünki internette olsam 4 gündür yazardım dimi :s ancak yinede bu bölümden itibaren güven aslı ilişkisinde dalgalanmaları görmüşsünüzdür:) ben yinede bölüm ismi vermesem doğru olur ama heyecanlanmak için 2-3 bölüme daha heyecan desem İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 demiştir:D:D

sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 10:05 pm

Paylaşım için sağolasın. Biraz daha dişimizi sıkıcağız ne yapalım İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 743856 ....
gday1905
Üye
Üye
gday1905

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 10:13 pm

rica ederim. öyle olucak biraz
efky
Üye
Üye
efky

Ruh Hali : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Cilgin10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyPerş. Eyl. 23, 2010 11:40 pm

tşk çok uzattılar ama
ßy_Daqhan
Özel Üye
Özel Üye
ßy_Daqhan

Ruh Hali : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Centil10
Takımı : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Bjkk

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 11:06 am

Paylasım İçin Tsk.
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Eglenc10
Takımı : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Fb10

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 1:48 pm

efeyi görünce ne yapacaklar acaba en çok bunu merak ediyorum..aslı malum zaten bayılır gider ama deniz,metin abi hele halili çok merak ediyorum kesin saçmalamaya başlar İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! 9072
gday1905
Üye
Üye
gday1905

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 1:52 pm

hehehe halil ayrı bir olay zatende daha karşılaşma çekilmemiş
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 3:33 pm

Bugünkü posta'nın tv sayfasında Kavak yellerinin özetinde büyük karşılaşma yakın diye okudum demek ki sonunda isyanımızı duyup fazla uzatmamaya karar verdiler bugün olmasada karşılaşma bana kalırsa 1-2 bölüm sonra olacağa benzer anladığım kadarıyla. İnşallahhh...
gday1905
Üye
Üye
gday1905

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 3:51 pm

1-2 bölüm çekilmiş gizli oda felan da 134 bekleyin dedi 1 ay daha sabredicez napalım ve ayrıcaaa sarpın gidişinin kesinleştiğini söyledi:D:D:D
umutfatih10
Üye
Üye
umutfatih10

Ruh Hali : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Bezgin10
Takımı : İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! Turkiye

MesajKonu: Geri: İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!   İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!! EmptyCuma Eyl. 24, 2010 4:50 pm

Aynn ya çok uzattılar :S

İmhotep'den tüyolar arkadaşlar!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emretatar'dan Tüyolar
» Yeni Tüyolar
» Yeni Tüyolar
» 129. Bölüm Tüyolar !
» İmhotep'den Tüyolar