Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Küçük Bir Tüyo...

2 posters
YazarMesaj
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Küçük Bir Tüyo... Masum10
Takımı : Küçük Bir Tüyo... Turkiye

Küçük Bir Tüyo... Empty
MesajKonu: Küçük Bir Tüyo...   Küçük Bir Tüyo... EmptyCuma Kas. 19, 2010 8:52 am

Alıntı...

Dostlar benden size birkaç tüyo.Varan 1: bu hafta yeni bölüm var,hemde saat 20.00 da. Varan 2 : Efe,Aslı' dan falan geçmişini tam hatırlamadığı için,yani geçmişteki kişiliği hakkında bir fikri olmadığı için kaçıyor ama Aslı' nın falan kim olduğunu biliyor,ona aşık olduğunu da biliyor.Yani Efe' nin hafızası kısmen kayıp. Varan 3 : Efe' nin kimliğini aldığı şahsiyet burada bir arkadaşın dediği gibi gerçekten suçlu arkadaşlar.Peki o kimlik nerden mi geldi Efe' ye ? Efe' nin hafızası kayıptı.Efe' ye o kimliği verdiler,sen busun diye.Yani anlayacağınız Tayfun,aslında çok da iyi birisi değil.

Dizifilmde gördüm apple-core yazmış oda bi yerden alıntı yaptı ama tam bilmiyorum paylaşmak istedim.
tıkla...

1.biliyoruz o tamam
2.olabilir aslında bence böyle olması daha iyi çünkü direk hastalıktan dolayı sadece kaçması anlamsız olur bu şekilde belki kim olduğunu anlarda kaçmaktan vazgeçer
3.olabilir yazılmıştı bu konu hatta tayfuna güvenmiyorum diye sunnyday de yazmıştı bende yazmıştım
şimdi bakınca iyi görünüyo ama mutlaka bişe var o adamda Küçük Bir Tüyo... 662809
BLaSTeR
Üye
Üye
BLaSTeR

Ruh Hali : Küçük Bir Tüyo... Eglenc10
Takımı : Küçük Bir Tüyo... Fb10

Küçük Bir Tüyo... Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Tüyo...   Küçük Bir Tüyo... EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:00 am

teşekkürler paylaşım için...bölümü 4 gözle bekliyorum Küçük Bir Tüyo... 743856
ebosum
Moderatörler
Moderatörler
ebosum

Ruh Hali : Küçük Bir Tüyo... Masum10
Takımı : Küçük Bir Tüyo... Turkiye

Küçük Bir Tüyo... Empty
MesajKonu: Geri: Küçük Bir Tüyo...   Küçük Bir Tüyo... EmptyCuma Kas. 19, 2010 9:02 am

BLaSTeR demiş ki:
teşekkürler paylaşım için...bölümü 4 gözle bekliyorum Küçük Bir Tüyo... 743856
aynen bende bölümün olması ayrı bi mutluluk erken yayınlanması ayrı bir mutluluk o güzel sahnelerin olcak olması apayrı bir mutluluk veriyo Küçük Bir Tüyo... 358397

Küçük Bir Tüyo...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 128.Bölüm Küçük Bir Tüyo
» tüyo
» Tüyo
» tüyo
» tüyo