Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

141.Bölüm Tahminleriniz

+12
Soulsurvivor
dnzeje
ozlefe
Nehir94
fetih
özge_aslı
cerenismail
sunnyday
cypriot
BDG
güven_savar
Ed'ac
16 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Ed'ac
Banned
Banned
Ed'ac

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Uykusu10
Takımı : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Bjkk

141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyCuma Ara. 03, 2010 8:09 pm

Konunun ilk mesajı :

141.Bölüm Tahminlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

YazarMesaj
Soulsurvivor
Üye
Üye
Soulsurvivor

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Relax10
Takımı : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Fb10

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 05, 2010 8:15 pm

Daghan Kulegec'in Bİr Sinema Projesınde Oynıyacagını Soylemıslerdı ,
Ben bastan Inanmadım ama Elımızdekı sonuclara gore
Hasta ve kurtulusu yok
GUven gelıyor bide

senarıst eger bu bolumde . Soyleme mevzsunu tadında bırakıp fılm ılk 5 dk sında keserse Efe gercekten olur aslı yıne Guvenle Avunur.
Psychonaut
Üye
Üye
Psychonaut

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPaz Ara. 05, 2010 9:05 pm

ozlefe demiş ki:
141. bölümün başında Saliha Aslıya Efe ile evli olmadığını söyleyecek.Bu KYFC taki Serhatin tüyosu idi.140. bölüm tüyolarının olduğu sayfada kendisi yazmıştı. E bu sonuca görede Aslı işin peşini bırakmayacak ve bi şekilde olayı çözecek, yani bence.

Arkadaşlar lütfen tahmin bölümüne tüyo yazmayın ya da en azından başına büyük harfle spoiler, tüyo cinsi birşeyler yazın. Benim gibi tüyo okumak istemeyenler olabilir.
damlaaa
Üye
Üye
damlaaa

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 9:24 am

arkadaşlar benim aklıma bir şey takıldı efe'nin hafızasının yerinde olduğu ortaya çıktığından beri mine ile tek bir sahnesi bile yok.daha hiç karşılaşmadılar.saçma geldi açıkçası bana. bunlar 4 eski arkadaşlar.dizi onların üzerine kurgulanmış ama iki bölümdür karşılaşma yok.umarım bu hafta yüz yüze gelirler.
fetih
Üye
Üye
fetih

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Yoksu611
Takımı : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Turkiye

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 4:16 pm

damlaaa demiş ki:
arkadaşlar benim aklıma bir şey takıldı efe'nin hafızasının yerinde olduğu ortaya çıktığından beri mine ile tek bir sahnesi bile yok.daha hiç karşılaşmadılar.saçma geldi açıkçası bana. bunlar 4 eski arkadaşlar.dizi onların üzerine kurgulanmış ama iki bölümdür karşılaşma yok.umarım bu hafta yüz yüze gelirler.
bnde katılıyorum sana benimde dikkatimi çekti bu olay mine kendini tamamen işine verdi bn ona bağladım ama en kısa zamandaa efe mine saahneleri bekliyoruz...141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 743856
aslı_efe_1978
Üye
Üye
aslı_efe_1978

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Kaygil10
Takımı : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Bjkk

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 6:46 pm

size katılıyorum bu bölüm söylemese bile yinede aslı işin peşine düşecekk!! düşsün bi zamet yhani... aslı 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 143579 efeee
cerenismail
Üye
Üye
cerenismail

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Karisi10
Takımı : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Gs10

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyPtsi Ara. 06, 2010 10:40 pm

nette fragmanı gordugunu soyleyenler var izleyen var mı?
sunnyday
Üye
Üye
sunnyday

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 07, 2010 9:13 am

Ben nette görmedim ama Kanal D'de Arka Sokakları seyrederken altta verdiler fragmanı.Aslı vardı, Efe-Metin vardı.Efe-Metin Efe'nin minibüsünün orda tartışıyorlardı ama tam anlayamadım tabiki...
cerenismail
Üye
Üye
cerenismail

Ruh Hali : 141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 Karisi10

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 07, 2010 12:47 pm

sadece evlı olmadıklarını soyluyo hastalıgını falan demıo yaa acaba oğrenebılcekmı...
goezde1409
Üye
Üye
goezde1409

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 2:38 pm

bakin özeti buldum....

Aslı, Efe’ye oyun hazırlıyor
Cuma 22:15
Aslı, Saliha ile konuşmasından Efe’ye dair önemli bir gerçeği öğrenir. Aslı’nın Efe’ye dair kafası karışıktır ve onun kendisi hakkında ne düşündüğünü merak etmektedir. Aslı, orijinal adama bir oyunu hazırlar. Aslı, Efe’ye İstanbul’dan ayrılacağını söyler. Efe, onun kalması için birçok yol dener. Acaba Efe, başarılı olabilecek mi? Efe ve Aslı, Atakan ile Su’yu barıştırmak isterken kendileri yakınlaşırlar. Efe, bu yakınlaşmadan korkar. Aslı ise Efe’nin gelgitlerinden rahatsız olur ve Efe’ye bir ders vermeye karar verir. Lerzan’ın güvenini kazanan Mine’nin, Bonema’daki sorumlulukları artık daha fazladır. Deniz ise boğazına bıçak dayayan kızdan intikam almaya kalkar. Fotoğraf çekimleri için model arayan ajans bu kızı beğenince Deniz, kızın peşinde koşturmak zorunda kalır. Deniz’in işi zor olacağa benzemektedir. Mine, ameliyat olmaya gider ama o anda hiç beklemediği bir haber alır. Efe’nin hastalığı nükseder. Aslı, Efe’yi merak eder. Efe’nin söyledikleri karşısında Aslı neye uğradığını şaşırır.

cok heyecanli bir Bölüme benziyor....(:
ozlefe
Üye
Üye
ozlefe

MesajKonu: Geri: 141.Bölüm Tahminleriniz   141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 08, 2010 2:45 pm

Özette idare eder.Danqér yeni tüyolarını yayınlamış.Ama ben buraya aktaramadım. güven_savar sen bi ilgilenirmisin:141.Bölüm Tahminleriniz - Sayfa 2 743856) Belki benim gibi merak edenlerde vardır.Başka sitelerde okuyacaklarına buradan bilgi edinirler.

141.Bölüm Tahminleriniz
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» 137. Bölüm Tahminleriniz
» 132. Bölüm Tahminleriniz
» 139. Bölüm Tahminleriniz
» 133. Bölüm Tahminleriniz
» 140. Bölüm Tahminleriniz