Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dizi Seti

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Dizi Seti Empty
MesajKonu: Dizi Seti   Dizi Seti EmptyCuma Ağus. 28, 2009 4:57 pm

DİZİ SETİ
Grup Hepsi Fan Club - Kavak Yelleri Yeni Sezon Tüyolar Dizide denizin annesinin oteli olarak kullanılan otelde kalıyolar oyuncular fln o otele gittim otele almıyolar ama öle girişinde 5-10 dk durdum o sırada efenin dizideki annesi yani şükran orda oturuyodu siz diziden çıkmazdınız mı dedim çıktım dedi ziyarete geldim dedi güldü snra 1 bölüm oynıycam konuk oyuncuyum dedi yine güldü
Ben:ndn ayrıldınız
Şebnem doğruer:senaryo gereği
B:bi sorun mu oldu timsle fln
Ş: hyr ztn timsin başka dizisinde oynıycam
Beki Dağhan nie ayrıldı sandalye atmalar,pelinle kavgalar fln haberler çıktı
Ş:hyr öle şeyler olmadı Dağhan kendi isteğiyle ayrıldı
O sırada hafize,leman,ayşe teyze ,osman amca geldi onlarla foto çekildikten snra tekrar dışarı çıkmak zorunda kaldık kapıdayken ceren moray yani su geldi hmn daldım içeri ama otel görevlilerinin anlaşması fln warmış oyüzden hiç bişi soramadan foto çekildim çıktım ceren saçlarını kestirmiş kısacık olmuş saçları ama yakışmış nese kapıda beklerken timsten arabalar fln geldi mezarlık sahnesi çekilmiş ordan geldiler yaklaşık 7 saat çekim yapılmış oyuncular önden gelmiş işte snra timsten geldiler onlar içeri geçti onlar gidnce ibo geldi yani deniz yakından tv dekinden çok farklılar dizidekinden baya yakışıklı geldi bana gerçekte nese o yemeğe gidiomuş baya telaşlıydı hiç konuşmadı hızlıca foto çekildi çok soğuktu yorgunluktan mı öle yoksa hep öle mi bilemem nese o arabasına doğru yürürken pelin kapıya doğru geldi içerden oda ibo gibi hızlı hızlı foto çekildi oda soğuktu snra ibonun arabasına bindi birlikte gittiler yemeğe
ben yine kapıda bekledim bekledim aslı enverinde içerde olduunu öğrendim onu bekledim 10 dk fln snra o geldi gülerek geldi daa konuşmadan o kdr sıcakkanlıydıki ben gittim hmn sarıldım ona onunla bi yarım saat konuştuk bissürü şey konuştuk ben diziyle ilgili konuştuklarımızı yazıorm
ben:sen başrolde oynuyosun bu dizide ama ismin ndn 4.sırada sarp apaktan snra geliyor adın resmi sitede
Aslı:sonuçta bu dizilerde başrol deişik olabiliyor yani mesela ceren bnden çok çalıştığı haftalar olmuştur bu işte onlar önemli diil herkesin yeri belli (hatırladığım kdarıyla yazdım)
Snra başka bi soru sordm
ben: Dağhan ndn ayrıldı sette tartışma mı oldu yönetmene sandalye fırlattı die haberler çıktı pein karahanla kavgalımı
Aslı:hyr sette bi sorun oldu için gitmedi o haberlerde yalan inanmayın Dağhan çktı die üzülmeyin o şuan çok daha mutlu emin olun bndde üzüldm dağhanı çok sewrdim yakın arkadaşımdı keşke gitmeseydi ama böle oldu şimdi sarp geldi oda çok iyi birisi
ben:sarp iyi birisi olabilir ama sonuçta bu dizi aslı,efe,mine,deniz üzerine kuruluydu şimdi çoğunluk izlemiycek
Aslı:izlenmeyebilir tabikide dedi(o sırada araya başka bi söz girdi konu deişti)
ben başka srular daha sordum
ben:snn için sevgilisiyle yakanlandı die bi haber çıktı o gerçekten sevgilinmiydi dedim
Aslı magazinden bıkmış bi ifadeyle hyr yha o bnm en yakın arkadaşım inanmayın her habere dei bunları konuşrkende o kdr sıcakkanlıydıki
Aslının saçı topluydu saçlarını kastirmiş fark etmedim snra yere firketesi düştü tokaları çıkarttı dizide zmn deişimi oluyoda böle topla aç oluyo saçı dedi tokaları bi çıkardı saçı kısacık ben şaşırmış bi şekilde:aaaaaa saçını kestirmişsin
Aslı:gülümseyerek ewt böle çok rahatmış kısa saç dedi
benlsun tekrar uzat
Aslı:gülerek böle çok rahat dedi fön fln çok uğraştırıcı
Snra tokalarından birini istedim saklamak için güldü peki tamam al dedi bir tokasını aldım ve şuan saklıyorum
ben:dizide zmn geçti dediniz ne kdr zmn geçti
Aslı:3 sene fln geçmiş olucak
beneki güven karakteri kimin için geldi aslı için mi mine için mi
aslı:muzur gülüşüyle bilemiycemm dedi
ben:biliyosundurr dedim güldük
snra
ben:deniz ve mine ayrıldı mı
aslı:hyr dedi snra henüz ayrılmadılar ama ayrılabilirler gibi bişi daha söyledi aslı ama hatırlamıyorum
ben:nası yani ayrılacaklar mı
aslı:bakalım görücez dedi gülerek

Aslıyla konuştuklarımızdan yazabileceğim şeyleri yazdım diziyle ilgili başka sölediği bişi aklıma gelirse yazarım

Snra biz konuşmaya dewam ederken jale incekol geldi arabayla ve yanında bisürü timsten görevli
ben:aa yönetmen geldi
Aslı:şaşırmış bi şekilde gülerek aaa sn nerdn biliosn yönetmeni
ben: bilirim ben bu diziyle ilgili her şeyi
Snra ikimizde güldük
Aslı enveri içeri çağırdılar snra ben yine sarıldım yanımdaki bi tanıdığıma dedi ki aslı:lütfen bizi rahatsız etmeyin biz burada aşkımızı yaşıyoruz dedi güldük snra o içeriye gitti
Ve yapım koorinatörü Fikret bey geldi
Onla konuştuk sölediği şeylerden en çok dikkatimi çekeni size söliycem
F:siz seyircisiniz ve biz sizin sayenizde yayındayız bu yerlerdeyiz çok teşekkür ederiz
Sanırım tims seyirciye önem wermediğini düşündüğümüzü öğrenmiş
Nese onunla konuştuk ve o bizi içeriye aldı
İçerde ibo yemekten gelmiş odasının balkonuna çıktı ve üstünü çıkartmış sadece kaprisi wardı o an aklıma iboyu sewen kızlar burada olsaydı kalpten giderdi die düşündü ve güldm snraa kameralar fln hazırlandı çekim başladı Atakan,Halil ve deniz arasında bi sahne çekildi ve kısacık sahne 2,3 saat sürdü ben bile yoruldum snra çekim dewam ederken otelde dolandım biraz ve bi masanın üstünde senaryo wardı kavak yelleri 85. bölüm büyüdükçe büyümeye dewam eden dizi yaıyodu ama tabiî kide senaryoya bakmam mümkün dildi başka birileride wardı ama o an çok sinir bozucuydu senaryo yanımdaydı ama ben alıp bakamıyordum nese o sırada dışarıdan pelin geldi elinde tansaş poşetleriyle odasına gitti suda bi balkonda oturuyodu 1. katta yanına gittim 1 foto daa çekilmek istedim yine tmm dedi çekildik yani hiç öle gıcık biri dildi çok iyi bir kızdı gerçi diziyle dağhanla ilgili soru soramadım ama olsun neyse saçların çok güzel olmuş dedi teşekkür etti böle güzel gözüküyo ama kamerada nası durucak bakalım dedi düşündü snra onu saça çağırdılar gitti ben tekrar çekim yapılan yere havuz başına gittim hala aynı sahne çekiliyordu sahneyi biraz anlatıyım
Başta Atakan ve Halil konuşuyo atakanın sanırım parayla ilgili sıkıntıları war bu sahnede 3 yıl geçmiş sanırım nese Halil atakana ben leman hanımla konuşurum istersen dio deniz gelio ne konuşuyosunuz annemle dio Halil atakanı işe alması için konuşalım mı ne öle bişiler dior snra Atakan gerek yok ben hallederim dio snra başka konuya geçiolar kına gecesi bekarlığa veda fln onlardan bahsediyolar sanırım biri ewleniyor kim çok merak ettim nese böle bi sahne war işte bu arada halilinde saçları deişmiş saçları uzamış biraz ve kıvırcık kıvıcık çok komik olmuş Halil nese snra bu sahneye mola werdiler ve dizide reklamı yapılan dondurmalardan verildi herkese bizde dahil yani sette reklamı yapılan şeyler yeniliyor galiba snra yine aynı sahneyi çektiler fln sarpı hiç görmedim hea bide bu sahne çekilirken kameranın görmediği biyerde bizim dizideki hafize güneşleniyordu o kdr komiktiki

Hea birde bu sahneye mola werildiğinde jale incekolla konuştum sandalye haberlerini sordum direk birinci ağızdan hayır tamamen yalan Dağhan kendi isteğiyle ayrıldı dedi yanında Fikret bey wardı oda aynı ekiple 3 yıl çalışmak kolay diil Dağhan kendi isteğiyle ayrıldı dedi

Genel olarak set bu şekildeydi önemli başka bişi hatırlarsam sölerim zaten sete tekrar gitmeyi düşünüorm fotoğraflarıda ancak önümüzdeki hafta ekliycem çünkü foto makinesindekileri bilgisayara atmam için bi kablo gerk o kabloda ewimde ben ewde dilim başka bi yerde kalıyorum o yüzden önümüzdeki hafta ekliycem ama sanırım demin bahsettiğim sahnenin birazını kameraya almıştım video ekleyebilirsem onuda ekliycem hea bide telefonla çektiğim resimler war ama onlarda bnde warım kendimi ordan kesmeyi becerebilirsem telefonla çaktiklerimi eklerim birazdan
Sete tekrar gidebilirsem yeni haberler weririm ayrıca hatırladığım kadarıyla yazdım sette olanları yani bazı şeyleri unutmuş olabilirim…

alıntı
korkusuzlar
Üye
Üye
korkusuzlar

Ruh Hali : Dizi Seti Anlayi10
Takımı : Dizi Seti Bjkk

Dizi Seti Empty
MesajKonu: Geri: Dizi Seti   Dizi Seti EmptyCuma Ağus. 28, 2009 6:11 pm

tskler paylastıgın ıcın
dolunay:)
Üye