Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri

+10
dAmLaAa_dAğHaNnN
Duygusu
EfeAnil
msk_1923
mikrochip
yakut
DaghanH
hazL *
efe58
ay
14 posters
YazarMesaj
ay
Üye
Üye
ay

Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Empty
MesajKonu: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:16 pm

berbat !!! ah efe ah efe nerdesinn :12756:
efe58
Üye
Üye
efe58

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:24 pm

Dağhan Külegeçsiz Kavak Yelleri İstemiyoruz !
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Eglenc10
Takımı : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Fb10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:35 pm

mezarlık bölümünü izledm ve çok kötüydü ya gözlerim dolmadı desem yalan olur =(
DaghanH
Özel Üye
Özel Üye
DaghanH

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Ozlemi10
Takımı : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Gs10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 10:40 pm

hazL * demiş ki:
mezarlık bölümünü izledm ve çok kötüydü ya gözlerim dolmadı desem yalan olur =(

Aynen bende..
Dizi boyle Efesiz hic olmamis! :12756:
yakut
Üye
Üye
yakut

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 11:17 pm

çok kötü olmuş kavak yelleri önceden beni güldürürdü bu bölümü izlerken ağladım
hazL *
Üye
Üye
hazL *

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyC.tesi Eyl. 12, 2009 11:33 pm

Atakan için bekarlığa veda partisine yemek yemeye gittiklerinde Deniz 3 kişi oldukları halde 4 kişilik yaptırmıştı herşeyi bi tanesi boş kaldı EFe için söylemiş :( 0 varmış gibi yediler dostluğa diye boş bardağa tokuşturdular hepsi.. ve aslının efe için ağlama sahneleri
''Bırakmaz O Beni ! '' ''O ORGİNAL ADAM GERİ GELCEK GİDEMEZ ''dediği bölümlerde çok kötü oldum en güzel yerleri oralarıydı gerisi boş..
mikrochip
Üye
Üye
mikrochip

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 12:02 am

İlk Yarım Saatini kaçırdım dizinin sorasında gerçekten sadece 3 yıl öncesini gösterdiği zaman duygusallaştm ve bir tek orası güzeldi... Of Orjinal adam Nerdesin Sen :S Sarp Apak Tamamen Batırmış Diziyi Ztn

Arkadaşlar Bugün Diziyi Son Kez İzledim Gerçekten 3 Yıldır Takip Ettiğim Diziyi Bugün Bitirmişler Gelecek Bölümün Özetine Baktm Ve Gerçekten Bitmiş Bu Dizi...
msk_1923
Üye
Üye
msk_1923

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 1:14 am

gerçekten dizi güzel deildi sadece eski anılar ilk başda efenin ismini bile sölemediler ama mezara gidldi ve aslının çığlıkları falan oralar süperdi bide metin efenin abisi ne deniz mine ne aslı güven izlenmeye tek değer adam o bence gelecek bölümünün fragmanınıda gösterdiklerinde gerçekten kavak yelleri bitmiş çok kötü hiç begenmedim dahada izlemem zaten bence efeyi napıp ne edip geri getirsinler aslı hariç bu diziden kim çıkarsa çıksın etkilemezdi ama efe çıktı sonuç ortada !!!!
hazL *
Üye
Üye
hazL *

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 2:19 am

yarın ratingleri paylaşıcaz ve görücez eğer bu bölüm fazlaysa yine görüldüğü gibi dağhanı sevenler dayanamayıp merakından nolcağını görmek için izlemişlerdir , 1 2 bölüm sonra gerçek ratingleri görücez
EfeAnil
Üye
Üye
EfeAnil

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 8:04 am

Efe lütfen dön!! Ya o kdar duygulandımki babam yanımdaydı ağlayamadım eskiden hep gülerdim şimdi ise ağlıyorum hele o sahne tabağına et koydukları yer içimi bitirdi. oFF uLan offf :12756: geri dön ne olursun
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Yoksu611
Takımı : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Turkiye

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 9:34 am

ya aslında efe kaybolmuş senaryo değişse de geri gelse ne kadar güzel olurdu....gerçekten onsuz bi dizi çok kötüydü..
dAmLaAa_dAğHaNnN
Üye
Üye
dAmLaAa_dAğHaNnN

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Karisi10
Takımı : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:12 am

duygusala bağlamışlar ama efe seyircisini çoktan kaybettiler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 1:24 pm

hazL * demiş ki:
Atakan için bekarlığa veda partisine yemek yemeye gittiklerinde Deniz 3 kişi oldukları halde 4 kişilik yaptırmıştı herşeyi bi tanesi boş kaldı EFe için söylemiş :( 0 varmış gibi yediler dostluğa diye boş bardağa tokuşturdular hepsi.. ve aslının efe için ağlama sahneleri
''Bırakmaz O Beni ! '' ''O ORGİNAL ADAM GERİ GELCEK GİDEMEZ ''dediği bölümlerde çok kötü oldum en güzel yerleri oralarıydı gerisi boş..
aynen öle . aslınn o ankı hali zaten aglamama yettı dıyeblrm . efe'siz olmamş . biz EFE'mizi geri istiyoruz
efemmutfak
Üye
Üye
efemmutfak

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Parano10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 2:25 pm

ARKADAR DIZEDE METİN ABİ EFEYİ BULAMADIK DEDİ VE MEZARININ BASINDAKI MUSALLAT TASINDADA ÖLÜM TARIHİ YAZMIYOR YANI EFE HALA YASIYOR OLABILIR ILERLEYEN BOLUMLERDE BIZE Bİ SÜRPRIZ YAPABILIR DE BENIM FIKRIM EFE BASKA BI TARAFTAN CIKTI YAKALANDI VE HAPISTE YA DA BASKA BIR YERDE AGIR HASTA OLARAK BAKIM GORUYOR BELKI GERI DONER BUNU DIKKATE ALIN DERIM SIZE
efemmutfak
Üye
Üye
efemmutfak

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Parano10

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 2:27 pm

aslının::: o ölmedi -- orjinal adam o -- beni bırakmaz -- geri gelcek ve benım oldurcam deyip te olduramadıgım bı sey gordunuz mu dıcek -- orjinal o demesi benım efeyi ne kadar cok sevdıgımı bır kez daha hatırlattı bana keske olsa özleidm onu yha agladım vala o sahnede :(:(:(
hazL *
Üye
Üye
hazL *

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPaz Eyl. 13, 2009 11:25 pm

efemmutfak demiş ki:
ARKADAR DIZEDE METİN ABİ EFEYİ BULAMADIK DEDİ VE MEZARININ BASINDAKI MUSALLAT TASINDADA ÖLÜM TARIHİ YAZMIYOR YANI EFE HALA YASIYOR OLABILIR ILERLEYEN BOLUMLERDE BIZE Bİ SÜRPRIZ YAPABILIR DE BENIM FIKRIM EFE BASKA BI TARAFTAN CIKTI YAKALANDI VE HAPISTE YA DA BASKA BIR YERDE AGIR HASTA OLARAK BAKIM GORUYOR BELKI GERI DONER BUNU DIKKATE ALIN DERIM SIZE

ölüm tarihi yazılmamış EFE KAYGISIZ 1989/ . . . vardı yani bence orda sonsuza kadar bizimle demek istediler ahh keşke kaybolmuş olsada geri dönse :( durmadan mesaj atn tims'e arkadaşlar !
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Anlayi10
Takımı : Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri Bjkk

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPtsi Eyl. 14, 2009 8:57 am

bencede bazı sahneler efe geri geleblır ızlenımını verdı ama umarım gelır
aslımineefedeniz
Üye
Üye
aslımineefedeniz

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyÇarş. Eyl. 16, 2009 11:49 am

Evet arkadaşlar daghansız dizinin nasıl oldugunu gördük .. Bne burdan sesleniyorum yapımcı ve yönetmene hepinize yazıklar olsun bu dizi bu kadar düşermiydi ama daha tam olrak ayakta kalsada bu hfta greceğiz bakalım reytinglerinizi inşsallah daghana daha cok işiniz düşer hepinize yazıklar olsn bizi diziden souttunuz biz 85 milyon insan daghanımızı geri istiyoruz daghan yok bzden yok oqe
külegeç_zeynep
Üye
Üye
külegeç_zeynep

MesajKonu: Geri: Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri   Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 5:50 pm

efesiz kavakyelleri berbat :12756: ah yönetmen ahhh :( :12756:

Dağhan Külegeç'siz Kavak yelleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dağhan ( Kavak Yelleri )
» Dağhan Kavak Yelleri SET Yeni
» Kavak yelleri fan mı Dağhan Külegeç Fan mı
» Dağhan Külegeç ve Kavak Yelleri ...
» Dağhan'ın Kavak Yelleri'ne gelmesinin kanıtı !