Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic

4 posters
YazarMesaj
EL!FF
Özel Üye
Özel Üye
EL!FF

Ruh Hali : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Anlayi10
Takımı : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Bjkk

Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic   Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic EmptyCuma Ekim 23, 2009 1:14 pm

Kavak Yelleri büyüdükce büyüme devam ederken 4 Gencimiz Kazadan sonra dagilmistir ..
Asli Mine deniz cok sor anlar gecirmistir .. en sor günleri ise Deniz ve Asli geciriyordur
cünki onlar en sevdigi insani yani Efeyi kaybetmislerdir ...
Kazadan sonra Deniz Asliyi ve Mineyi denizden cikarirken Efeyi cikarmak isterken bulamamistir..
Deniz Mine Efe öldü diye kabulenirken Asli Efe kayboldu birgün geri gelicek diye kendini avuturdu...
Aramalar bosaydi Efe bulunamamisti .. Aradan 3 sene gecmisti ve Asli yasadiklarindan cok sert, kendini sadece düsünen ve kendini okuluna ve isine veren bir kiz olmustu ..
Mine ve Deniz Istanbulda yasamaya baslamislardi .. Yillar sonra urlaya dönüp deniz yönetmenlik isini urlada annesinin yardimiyla devam ettirtmeye cabaliyordur .. Mine ise Ilk Okul Ögretmeni olmak icin Izmirde is ariyordur .. Ataken ve su evlenmislerdir .. Halil Denizin annesinin otelinde asci olarak calisiyordur ...
Bide aralarina yeni bir Kisi girmistir oda Güvendir .. Güven baslangicta Yalan Dolanla bu Grubla tanismis olsada sonunda temiz kalbiyle bu arkadas grubuna girmeye basarmistir.. Ilk defa Güvenin hayatinda güvencegi arkadaslari olmustur .. ilk defa güven hayatinda arkadas diye bisey tanimaya basliyordur..Kalbinde ise birisi vardir oda Mavi gözdür .. Güven asliya asik olmustur ama bi türlü itiraf edemez cünki biliyordu aslinin kalbinde coktan baska birisi var diye ...

Deniz ve Asli Yürürken:

Deniz: Asli ne dersin bugün Efeyi siyaret etmeye gidelimmi ?
Asli: (Asli bi anda durur ) deniz ben o bos mezara gitmek istemiyorum neden anlamiyorsun ..
Deniz: Ama asli bunu efeye borcluyuz üstünden 3 sene gecti ve sen bugüne kadar sadece 2 defa geldin..
Asli: Evet iki defa geldim ... Cünki biliyorumki Efe onun icinde digil ve ben oraya geldikce daga cok aci cekiyorum ...
Deniz: Asli neden kabulenmek istemiyorsun efe öldü...
Asli: deniz sana inanamiyorum ya o senin kardesindineden böyle kolayca konusuyorsun söylesene neden ? Hic kimse senin yaninda yokken o vardi sen ise simdi ...
Deniz: Asli sus ! Senin ben nekadar aci cektigini biliyorum ama birgün etrafina hic baktinmiki baskalari ne cekiyor diye ? Sen ne sanediyorsun ben o mezara niye gittigimi ? O mezarda efe olmasa bile ben kendimi öyle avutuyorum .. Efe ulasacagim yer tek orasi .. Efeyle konusacagim dertlesecegim tek yer orasi .. Bunu hic birzaman anliyamazsin sen asli cünki hep kendini düsündün bu 3 sene icinde .. Bizi sucladin nasil kardesimizi kolay unata biliriz diye ... Böyle devam edersen tek efeyi kaybetmis digil bizide kaybetmis olacaksin .. (deniz aslidan uzaklasir)
Asli: deniz ben öyle demek istemedim .. deniz dur .. (Ve aslinin gözleri dolar)

Deniz Efenin mezarligina tek basina gitmistir ve mezarin basina oturup konusmaya baslar:

Deniz: Kardesim bugün tek ben geldim .. Evet simdi soruyorsundur öbürküleri nerde ..Bugün senle yanliz konusmak istedim .. Asliyida getirmeye calistim ama bilirsin inadini .. hala senin o yukarda oldugunu kabulenemiyor .. Asil bende kabulenmek istemiyorum ama acimi tek böyle biraz olsun yok ede biliyom .. senin o yukarda oldugunu ve bizi izledigini biliyorum .. Keske burda olsan keske senle yüz yüze dertlese bilsek .. Biliyormusun yönetmenlik yolunda artik adim adim ilerliyorum ..Ilk basta para sorunlarim oldu ama saolsun annem bana azda olsa yardim ede biliyor .. Ara sira bide otelde calisiyorum parayi cikartmak icin .. Mineyi sorarsan hala is ariyor .. eee malum bu krizde insanin is bulmasi sor ... sen tanirsin be kardesim azmi cektik efem mutfakta .. (ve güler) ... Kardesim Asliyi sorarsan ve biliyorum Asliyi herzaman soruyorsun .. Asli nasil olsun okul ve isiyle ugrasiyor ..Hatirliyormusun sen ona hep diyordun ben sana inaniyorum sen doktor olucan .. hakkli ciktin .. asli doktor olmasina cok az kaldi .. Cok sevindin dimi kardesim .. Sen üzülme hepimiz iyiz .. Asliya ben dikkat ediyorum gözüm onun üstünde .. Ha bide aramiza birisi daga katildi .. Adi güven .. ama nasil bi güven bi bilsen .. Adam baslangicta sana anlatmistim herhalde dolandiri birisi hayatimiza karisti diye .. iste o simdi atakan ve suyun evinde kaliyor .. ya adam baslangicta güvenilmez bi insandi ama sonradan gönlümüze girmeye basardi .. iyi bir cocuk ama malesev eskiden hep kötü seylerle ugrasiyordu .. ama merak etme kardesim biz onu egitiyoruz .. paramisi calmak nedir anlamis bir durumda.. sert davraniyoruz ama icten seviyoruz ..bakalim nasil gecicek onunla zaman ...
benden bukadar kardesim kendine iyi bak oralarda gene görüsücez ... simdi eve gidiyorum ..üzülme asliyi elbete yanina getiricem ... (deniz gözü yasli mezarliktan ayrilir)

Atakan ve Güven Sahilde Köfte satarken:

Güven: Abi ya insan bu sicakta köfte satarmi ? ya dondurma satsak anlarimda ama köfte ?
Atakan: fazla konusma güven sen demedinmi bana yardim etmek istiyorsun ..vicdan azabi cekiyorsun diye ?
Güven: evet abicim ben yardim ediyorum ama yani ne biliyim köfte pek uymadi sanki buraya ..
Atakan: Ben sanami sorucam ne uymadi ne uyuyor diye ? Cok merakliysan baska Islere seni kapnin önüne koyariz olur biter ..bakarsin ozaman basinin caresine ..
Güven: Yok atakan canim abimmm olurmu .. ben öksüz bi cocugum ozaman sokaklarda sürünürüm bunumu istiyorsunuz (Güven kendini acindirma mimikleri yapar )
Atakan: Ben anlamam ya isini yaparsin yada gidersin ..
Güven: tamam tamam abi köfte olsun döner olsun zeytin bile olsun satarim ben sen takma beni kafana ..
Atakan: iyi afferim ..
Güven: (güven arkasini döner ve sesizce konusmaya baslar) .. offf ulan offf benim düstügüm yere bak ...hem paralarimi aldilar hemde simdi köfte satiriyorlar ..
Atakan: Efenim güven biseymi dedin...
Güven: Yok abi ben dedim ya nekadar iyi insanmisiniz ya hakkaten ya ne kadar melekmisiniz siz ...ben öksüz cocuk cok sansliyim ya... o kaybetigim paralar helal olsun size ya..
Atakan: Güven farkindaysan o kaybetigin paralar bizimdi ..asil ben sana demem lazim helal olsun ...
Hadi hadi fazla konusma aksam eve gelince görüsürüz bakalim iyi sata bildinmi ( atakan eve dogru yol alir)
Güven: Ya atakan nereye beni böyle yanlizmi birakcan ... aaa gitti ... offff offff .... (aklina o an asli gelir) ... yaa mavi göz bide sen olmsaydin ya ben bu atakana bu denize bi güzel ders verirdim ..iyi cocuklar ama bide beni kulanmasalar daga iyi olcaklar .. offf offf ... köfteciiiiiiii ... sicak köftelerimmmmmmm varrrr hadiiiii gelin gelinnnnn yiyiin ablacilarim ..

Deniz eve gelir :

Mine: Askim senmisin ?
Deniz: Evet askim benim ne yapiyorsun?
Mine: Bende netde is ilanlarina bakiyordum .. ne oldu niye öyle yüzün asik?
Deniz: Yok bisey hayatim gelirken asliyla bulustum efeye gidelim dedim gene gelmedi..
Mine : Ama askim sen asliyi biliyorsun niye kizin üstüne gidiyorsun .. Bak sende cok aci cektin ama onuda biraz düsün o evlenirken birden bire sevdigi adam ortadan kayboldu .. kabulenmemesi cok normal ..
Deniz: Biliyorum ama ben vaz gecmicem onu efenin yanina elbete götürücem ..

Bu aralar cok uzakta Ankaranin Akkaya köyünde bi Sahne gelir önümüze:

yasli amca: Oglum bak bugün bunlar Kardesinle Aydina Izmire ve Istabula gidicek .. Ona yardim et beraber bi kac gün icinde bunlari oraya kamyonla götürün ve geri gelin .. Ilk defa sizi beraber yanliz yoluyorum benim güvenimi sarsmayin ..
Ahmet: Olurmu Acma biz hic senin güvenini sarsarmiyiz bir yada iki hafta icinde hemen burdayiz ve bitkileri sahiblerine teslim edicez..
Yunus: Sen korkma baba ben ikimizede dikkat ederim ..

Bu arada Yasli Amca ceker öz Oglu Yunusu yanina ve gizlice konusmaya baslar:

Yasli Amca: Bak oglum Ahmet ilk defa uzun yolla cikiyor saten akli yerinde digil ona iyi dikkat et ben ona söylemiyorum senin hafizan yerinde digil diye ama üzüldügüm icin ..
Yunus: Biliyorum Baba ben dikkat ederim saten ne olcaki sadece köydeki bitkileri teslim edip gelicez o coktan buraya alisti .. O benim kendi öz kardesim abim gibi .. 3 Sene önce onu denizde bulmus olsakta hic bisey fark etmez ..Sonucta oda biliyor hic bisey hatirlamadiigni ama üstünden bunca sene gecti artik sorun digil baba sen üzülme ..

Ahmet: ne oluyor orda bakiyim .. baba ogul ne kaynatiyorsunuz ?
Yunus : Yok oglum bisey babam bize inanmiyorum sag saglim geri dönmicez diye.. korkuyor ne yapsin ..
Ahmet: Olurmu ya babam öyle düsünmesin sonucta kac senedir sizin burda calisiyorum siz benim oldurcagim diyipte oldurmicagim seyi gördünüzmü ?
Yunus: Oglum bi acayipsin ha bu oldurmicagim sözüne kac aydir takmisin eski hayatindami ne hep söylüyorsun sürekli aklina geliyor ?
Ahmet: Bilmiyorum oglum ya aklima takilip duruyor belki televisionda gördüm aklima o takilmis olabilir..
Yunus: Hadi hadi fazla konusmayalim uzun yol var önümüzde gel herkeze Alasmaladık diyelim yola cikalim ..
Ahmet: Adressleri aldinmi?
Yunus: Aldim aldim ..

Aksama dogru Asli Suyun ve Atakanin yanina gider:

Su: Asli Hosgeldin gel bizde yemek yiyorduk sanada bi tabak koyarim hemen..
Asli: Yok saol su öylesine geldim.. asil denizde burda olcagini sandim ama yokmus..
Atakan: hosgeldin asli gel otur..
Su: ne oldu asli kavgami ettiniz denizle?
Asli: Yok kavga denilmez ama onu üzdüm sanirim .. bu öglen bana dedi efeye gidek bende hayir dedim oda hep kendini düsünüyorsun diyince kendime geldim... onu üzdügümü anladim...
Su: Ahh bitanem düsünme sen deniz sana hic kizarmi .. gel otur belki gelirler mineyle ...

Bu arada Güvende kapidan girer:
Güven: Offf annamm offff ya bellimi tutuldu ne yaaaa ... (Asliyi görür) aaaa mavi göz sendemi burdaydin ...
Asli: Hos geldin ..
Atakan: Yani pes güven ben hayatimda ilk defa köfte satarken belli tutulan bir Insan gördüm ..
Güven: Ya abi kizma ya sattik iste al parani ama benim paramida ayirmaya unutma ..(ve yüzünü hemen asliya döner gülümser ) eeee aslicim nasilsin bakalim ...
Atakan: Vay güven bugün iyi satmisin ..insanlari dolandirdinmi ne ? (ve güler)
Güven: Ya abi sende herseyden süpeleniyorsun ya .. benim karizmam yerindeyken kim beden köfte almazki .. sen orda öyle mum gibi köfte satarsin tabi kimse senden köfte almaz..
Atakan: Güven!!!
Su: Iyikide mum gibi satiyor hele baska türlü satsin görürüm onu ..

Güven: Asli ne yapiyorsun iyimisin..
Asli: iyim güven sen ? isin iyi gidiyor bakiyorum..
Güven: evet ne olsun iste calisiyoruz is adami olmak sor
Asli: hmm eminim öyledir deli
Güven: mavi göz sana bisey diye bilirmiyim..
Asli: de bakiyim ..

Su: hadi güven gel yemek ye bidaga sofra kurmam bak ..
Güven: tamam tamam geliyorum ...

Asli o arada balkona cikar :
Asli: (Aslinin Aklindan gecenler) Efe ... beni duyuyormusun? Bugün gelemedim sana .. yani gelmek istemedim ... cünki orda olmadiigni biliyorum ... sen burdasin dünyadasin biliyorum ... ben seni herzaman hiss ediyorum .. aff et beni .. o mezarligin basina gitipte senin orda olmadiigni hiss etmek bana cok aci veriyor .. ben bilsem sen ordasin bi dakka bile yanindan ayrilmam .. ama biliyorum yoksun biliyorum kayboldun ... ve ben seni bulana kadarda asla vaz gecmicem senden ..
Su: Asli ...
Asli : .......
Su: ne oldu ? niye agliyorsun ?
Asli: su ... ben onu cok özledim ... hersey onu hatirlatinca deniz bile dahil ozaman kendimdem geciyorum .. yapamiyorum su gidemiyorum ...
Su: Asli üzülme ben seni anlyiorum bak herkez yaninda sen güclüsün bunlarida basaricaksin (ve asliyi sarilir)

Güven: Niye agliyor mavi göz(ve onun yanina gitmek ister)
Atakan: Dur güven gitme ben biliyorum niye simdi yanlis olur gitmemiz..
Güven: neden agliyor?
Atakan: efeyle ilgiliydir .. asli herzaman agladiginda efeyi hatirliyor ..en son baska bisey icin agladigini hic görmedim .. 3 sene gecmis ama her ay böyle ... onun hala yasadigini saniyor..
Güven: ........keske yardim ede bilsem ..

Sabah olur ve Asli Is yerine gitmek icin yol alir ...

Ahmet: Ya oglum surdan yiyecek biseyler alsan karnim sil caliyor ...
Yunus: Ya bi sus ya bi sus ya nerdeyse beni yicen dur su izmiride haledek gidicez..
Ahmet : ben anlamam abi ben gidiyorum sen bekle hemen geliyorum..

Ahmet pastaneye girer ve o arada asli karsidan karsiya gecmek isterken lambada bekler ..
ahmet pastaneden cikar ve asli o an karsiya bakarken gecmek icin efeyi gördügünü sanar ..

Asli : Efe .... ? ? ? ?

Asli gözlerine inanamaz sanki efeyi görür sanki o karsidaki kisi efeye benzer ... ama cok kalabaliktir asli gözleriyle efeyi arar ...
Ahmet kamyona geri biner ve sürmeye baslar kamyon ...

Asli: Olamaz ... bu efe .. allahim efe oldugunu söyle allahimmm ..
asli karsidan karsiya gecmek ister o an kamyon sürer ... Asli bidaga ahmetin yüzünü görmeye calisir ama o an heycandan yere yikilir ... kamyon gitmistir .. ve aslinin tek gördügü sey o kisinin tipki efe gibi olmasi tek farki sakallarin uzamasi ve olgunlasmis olmasi ...

Asli aglamaya baslar .. yerde oturup cigliklar atar...
Asli: Hayir efe oydu biliyorum ... efe geri geldi .. efe burda (diye bagrir)

Insanlar asliyi kaldirmaya calisir ama asli coktan bayilmistir ... Gözü yasli ve saskinlikla asli gözlerini kapatmistir .. Gördügü kisi efe olmasindan emin olan asliyi yeni bir baslangic bekler ..
Nilay<3Dağhan
Üye
Üye
Nilay<3Dağhan

Ruh Hali : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Stresl10
Takımı : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic   Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic EmptyCuma Ekim 23, 2009 3:55 pm

" o kisinin tipki efe gibi olmasi tek farki sakallarin uzamasi ve olgunlasmis olmasi ... " işe bu Efemizin gerçek hayatta Dağhanımızın en son hali allahım dualarımızı kabul ediyorsun heralde
hazL *
Üye
Üye
hazL *

Ruh Hali : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Eglenc10
Takımı : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Fb10

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic   Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic EmptyCuma Ekim 23, 2009 6:11 pm

ahh bu dağhanm mı yoksaaaa :cheers: off gerimi döndü acaba Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic 743856
Duygusu
Banned
Banned

Ruh Hali : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Yoksu611
Takımı : Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic Turkiye

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic   Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 10:59 am

ya valla okurken sanki izliyomuşum gibi oldu...ama malesef öyle bişi yok artık kendimizi kandırmayalım bence gelmez bidaha...:(
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic   Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic EmptySalı Kas. 03, 2009 12:11 pm

Arkadaşlar bende efeyi seviyorum onun için izliyordum ve dönecek biliyorum ama bu yukarda yazan hangi bölüm o ankaradaki olay doğrumu

Kavak Yelleri - Yeni bir Baslangic
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kavak Yelleri'nde Süper Başlangıç!
» Yeni Sezonda Kavak Yelleri
» Dağhan Kavak Yelleri SET Yeni
» KAVAK YELLERİ YENİ GÜNÜ VE SAATİ
» KAVAK YELLERİ YENİ FRAGMANI ÇIKTI