Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Denizi Takip eden gölge

+5
Dağhanist
efeeeee
ismail07
GeNCeR
£ یм ὲ Ʀ
9 posters
YazarMesaj
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Defaul10
Takımı : Denizi Takip eden gölge Gs10

Denizi Takip eden gölge Empty
MesajKonu: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:39 pm

Arkadaşlar denizi takip eden bi gölge gördünüz mü hiç ? :s onu taşıyan haricinde tabi :s
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Sessiz10
Takımı : Denizi Takip eden gölge Turkiye

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:41 pm

BEN GÖRMEDİM
ismail07
Üye
Üye
ismail07

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Sessiz10
Takımı : Denizi Takip eden gölge Bjkk

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:42 pm

hayır
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyC.tesi Kas. 21, 2009 10:48 pm

Özette denizi bi gölge takip edio diodu nasıl iş anlamadım ben ya iice kafalarını karışdırıolar efe severlerin :s
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 1:04 am

dizide herşey düşünülür örneğin minenin annesiyle kamilin arkadaşı kesişti izlediyseniz kimse düşünemezdi bunu ama yapımcılar bunu düşünüyo denizi bulan kişi efe olamaz çünkü yapımcılar herşeyi düşünüyolarsa denzin yüzüne su serpiyodu ellerine dikkatlice bakın el şişkin efenin elleri şişkn değil anlıycağınız yapısı kilolu bi adamın elleri o efeninki gibi değil ayrıca arkadan gösterdi efe öyle gyysiler giymez eet bu bölümde efenin adı çok geçti hatta görüntüler resimler falan kimi si reyting kapma diyo kimisi efenin gelicek diyo ... Bildiğimiz tk bi şey var arkadaşlarefe geri dönmesini çok istememiz. onun haricinde bişey bilemeyiz olurda efe geri dönerse hem bu sitede hem reytinglerde hemde kalbimizde kavak yelleri esicek eminim...
Dağhanist
Banned
Banned

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Karizm10
Takımı : Denizi Takip eden gölge Fb10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 8:33 am

Efeeeeeeeeeeeeee çok duygulandim butun efe sahnesinde

Insallah Efe Geri Döner
http://daghankulegec.fanforum.biz/
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Aggres10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 3:00 pm

efeeeee demiş ki:
dizide herşey düşünülür örneğin minenin annesiyle kamilin arkadaşı kesişti izlediyseniz kimse düşünemezdi bunu ama yapımcılar bunu düşünüyo denizi bulan kişi efe olamaz çünkü yapımcılar herşeyi düşünüyolarsa denzin yüzüne su serpiyodu ellerine dikkatlice bakın el şişkin efenin elleri şişkn değil anlıycağınız yapısı kilolu bi adamın elleri o efeninki gibi değil ayrıca arkadan gösterdi efe öyle gyysiler giymez eet bu bölümde efenin adı çok geçti hatta görüntüler resimler falan kimi si reyting kapma diyo kimisi efenin gelicek diyo ... Bildiğimiz tk bi şey var arkadaşlarefe geri dönmesini çok istememiz. onun haricinde bişey bilemeyiz olurda efe geri dönerse hem bu sitede hem reytinglerde hemde kalbimizde kavak yelleri esicek eminim...
10 saniyelik görüntü içinde daghanı getirecek halleri yok ya o sadece figüran ve giyinimleri de az çok benziyor...sadece tipi efenin tipiyle alakası yoktu o kadar işte benzetmeye çalışmışlar yani efe olabilir gibisinden soru işareti bırakıyorlar anladınmı..işte millet izlesin diye...
kararsiz
Üye
Üye
kararsiz

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Olgun10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 3:10 pm

ya bence uzatmalarını bi anlamı yok 95. bölümde efe gelsin işte yoksa kanal d diziyi kaldırcak....
karaposu2
Üye
Üye
karaposu2

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Keyifl10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 5:22 pm

biraz benziyo ama
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 9:41 pm

ya arkadaşım yazdıgımı tam okumadın galiba her şey düşünülür diyorum elleri gösteriyo orda onu zayıf bi el kysalar tmm dicemde şişman bi adamın eli lütfen mantıklı düşün
DaghanH
Özel Üye
Özel Üye
DaghanH

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:07 pm

Sisman bi adam oldugunu ben de fark ettim.. Daghan kesin gelecek diyemem tabi,
ama eger senaristler o kisiyi Efe olarak yazmis olsalar bile, bi bolumde 1 dakikalik bi sahne icin Daghan'in oynayacagini sanmiyorum..
Eger o kisi Efe'yse gelecek bolumlerde Daghani goruruz, ama simdilik Daghan olmamasi cok dogal bence..
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:13 pm

Aynen bizimde anlatmak istediğimiz bu işde Denizi Takip eden gölge 743856
efeeeee
Üye
Üye
efeeeee

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:32 pm

seni anlıyorum kardeşim benim demek istediğimi anlamıyosun eet o efe değildi eğer efe olsa bile orda oynayan adam efe deildi doğru ama efe olmus olsa yani dublor o kişinin eli gözükücekse zayıf bi kişinin elini tercih edilmesi gerekir öbür türlü çok saçma olur
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:38 pm

efeeeee demiş ki:
seni anlıyorum kardeşim benim demek istediğimi anlamıyosun eet o efe değildi eğer efe olsa bile orda oynayan adam efe deildi doğru ama efe olmus olsa yani dublor o kişinin eli gözükücekse zayıf bi kişinin elini tercih edilmesi gerekir öbür türlü çok saçma olur

valla bu kadar ince bi ayrıntı bilemiyorum Denizi Takip eden gölge 743856
DaghanH
Özel Üye
Özel Üye
DaghanH

Ruh Hali : Denizi Takip eden gölge Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:41 pm

Olabilir daha iyi secmeleri gerekirdi belki, ama simdi Daghanin donmesinni istedigimiz icin, onun Efe olmasini istiyoruz..
Burda o adamin elinin, parmaklarinin okadarda onemi olmadigini dusunuyorum ben..
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

MesajKonu: Geri: Denizi Takip eden gölge   Denizi Takip eden gölge EmptyPaz Kas. 22, 2009 11:44 pm

Bencede Denizi Takip eden gölge 743856

Denizi Takip eden gölge
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» O geceki Gölge konusuna bi aciklik getirelim
» ACILAR DENİZİ
» denizi kim kurtardı
» Medya Takip Merkezi Ajans Press Tüm Zamanların En Başarılı Gençlik Dizisini Seçti
» denizi kurtaran kişi