Dağhan Külegeç Fan Sitesi
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Forumdan daha iyi yararlanabilmek için Üye olunuz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dağhan Külegeç Hayranlarının Fan Sitesi, Dağhan Külegeç En Büyük Tek Fan Kulübü.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sizce ne kadar dogru ?

5 posters
YazarMesaj
guli_23
Üye
Üye
guli_23

Ruh Hali : Sizce ne kadar dogru ? Sessiz10
Takımı : Sizce ne kadar dogru ? Bjkk

Sizce ne kadar dogru ? Empty
MesajKonu: Sizce ne kadar dogru ?   Sizce ne kadar dogru ? EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 3:09 pm

Arkadaslar ky 2. sezon sonlarina dogru Daghan Külegec'in diziden ayrilma karari duyumlarini aldik ayni anda didem iselelde ayrilcagini aciklamisdi ve röpörtajinda gönül karekterinin memuriyet gibi oldugunu baska karekterlerde oyunculugunu göstermek istedigini söylemisdi bunun kaynagi var fakat daghan hakkinda duydugum ne kadar dogru bilmiyorum cunku hic bi kaynagi yok sadece bi kac kisiden Daghanin artik kavak yellerinin sacmalamaya basladigini ima edercesine biseyler söyledigini duymusdum.. Daha sonradan Daghan külegec'in kavak yellerinde kendi sahnelerini kendisi yönetmek istedigi icin yönetmenle arasinin kizisdigini okudum bunu cogumuz okumus duymusuzdur.. bende bunu okuyunca acaba Daghan gercekden dizinin sacmaladigini düsünüp kendi sahnelerini kendisi yönetmek isteyip efe karekterini kendisi yönlendirmek istediginde izin verilmeyince dizinin gercekden sacmaladigini dusunupmu ayrilma karari aldi.. yani biraz dikkat edersek 2.sezon sonlarina dogru gercekden dizi sanki sacmaliyo gibiydi herseyden once firlama kendine güveni sonsuz eglenceli neseli karekter olan efe 90 derece degismeye baslamisdi dizi komedi duygusallik ve macera dizisi olmakdan cikmis tam bi drama filmi olmusdu.. Daghanin dizinin sacmalamaya basladigini düsündügü konusunda emin degilim sadece duymusdum ama Kendi sahnelerini kendisi yönetmek istemesini bi kac yerde okudum arada bi bag kurdum gercekden dizinin sacmalamaya basladigini düsünmüs olabilirmiydi ?
efemmm
Üye
Üye
efemmm

Ruh Hali : Sizce ne kadar dogru ? Asik10
Takımı : Sizce ne kadar dogru ? Fb10

MesajKonu: Geri: Sizce ne kadar dogru ?   Sizce ne kadar dogru ? EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 3:12 pm

ztn dizi sacmalamıstı efe gitti dahada sacmalamaya basladılar ky olmaktan cıktı bu dızı
GeNCeR
Üye
Üye
GeNCeR

Ruh Hali : Sizce ne kadar dogru ? Sessiz10
Takımı : Sizce ne kadar dogru ? Turkiye

MesajKonu: Geri: Sizce ne kadar dogru ?   Sizce ne kadar dogru ? EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 3:15 pm

guli_23 mantıklı olabilir bu düşünceyler hareket etmiş olabilir dağhan doğru yani
£ یм ὲ Ʀ
Özel Üye
Özel Üye
£ یм ὲ Ʀ

Ruh Hali : Sizce ne kadar dogru ? Defaul10
Takımı : Sizce ne kadar dogru ? Gs10

MesajKonu: Geri: Sizce ne kadar dogru ?   Sizce ne kadar dogru ? EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 4:40 pm

haklı olabilirsin .
yunus_emre18
Üye
Üye
yunus_emre18

Ruh Hali : Sizce ne kadar dogru ? Aggres10
Takımı : Sizce ne kadar dogru ? Fb10

MesajKonu: Geri: Sizce ne kadar dogru ?   Sizce ne kadar dogru ? EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 8:25 pm

arkadaşlar işte bu yüzden ara verdi biraz efenin o hırçın halini atması için bu yapılması gerekti..berna laçinin programındada dedği gibi ayrılmak zorunda kaldım severek yapıoyordum dedi belkide bu o yani kendi karakterini biraz özletmek çabası....

Sizce ne kadar dogru ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ne kadar Doğru ne kadar yanLış biLMiyorum gir bir bak !
» Ne kadar doğru bilmiyorum...
» Dağhan İzmirde .....
» CATBOY DOĞRU
» doğru mu yalan mı ?